1-й весняний конкурс коментаторів

55

Конкурс комментаторов на rabotaidoma.ru

Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту про заробіток в інтернеті! У березні ми продовжимо обговорення тем пов’язаних з отриманням прибутку в мережі, але повинен буду внести деякі корективи у функціонал сайту.

Мене тут звинуватили, що я не жалую відвідувачів сайту, так як при коментуванні немає поля з введенням свого сайту/блогу. Ну що ж, я готовий пожертвувати стат. вагою сторінок сайту і звалити на модератора гору роботи. У цьому місяці все буде! Природно, ссилочку будуть прикриті від ПС. Власне, виходить, що призовий фонд, для місць з 1 по 10, збільшується на наскрізну посилання з сайту з ТІЦ=30. Для тематичних ресурсів, дуже корисно. Я, думаю, так буде справедливо.

P. S. Ще є питання. Розвивати на сайті Форекс напрямок? Внизу поста є соцголосовалка, прошу висловити свою думку.

У березні 2013 року конкурс коментаторів на сайті rabotaidoma.ru буде проходити з 1.03.2013 по 31.03.2013. Підсумки підведемо 1 квітня 2013 року, призовий фонд, як правило, складе:

  • 1 місце — 10$;
  • 2 місце — 5$;
  • 3 місце — 3$;
  • 4 місце — 2$;
  • 5 місце — 1$.

Всім учасникам удачі в конкурсі!

Переможці лютневого конкурсу коментаторів (1.02.2013-28.02.2013)

Чесно, спочатку не повірив, подивившись результати Олени. Мої щирі вітання і дякую за участь. А іншим побажаю дорівнювати Оленку і удачі в наступному місяці!

Місце Ім’я Коментарів Приз
1 Олена Олейникова 134 $10
2 недбайливий бухгалтер 30 $5
3 Marina 27 $3
4 ТАМАРА 13 $2
5 Євгенія 9 $1

Для отримання призу переможцям необхідно написати мені листа із зворотного зв’язку з номером WMZ гаманця, на який перевести гроші. У листі обов’язково вказувати e-mail, який ви вказували в коментарях для того, щоб я впевнився вашої особистості.
Крім того, можна замовити виплату в коментарях до цього посту, а також із зазначенням свого e-mail.

Деякі учасники, що зайняли призове місце за результатами конкурсу, не звертаються за виплатою винагороди. В цьому випадку будемо робити так — якщо людина посів призове місце в конкурсі коментаторів не подав заявку про виплату винагороди протягом наступного за конкурсом місяця, то його приз згорає.

Цікавий Вам заробіток на Forex?

Да
Так
Голосів:
0
Нет
Немає
Голосів:
0