30 бізнес-ідей на новий рік 2020-як заробити взимку в новорічні свята

227

Здрастуйте! сьогодні я б хотів розповісти вам про сезонний новорічний бізнес, а точніше про бізнес напередодні нового року і зимових канікул. Це відмінний час для того, щоб відкрити свою справу і пристойно заробити. Тому 30 бізнес-ідей для нового року 2020 будуть вам до речі! і готуватися потрібно вже зараз.

Навіть серед моїх друзів є ті, хто займається виключно новорічним бізнесом, маючи мільйонні обороти і вже почали розвиватися в регіонах. Хтось скаже, що це все «маячня». Але я вам скажу, що поки ви не побачите все це своїми очима і не спробуєте, ви так і будете вважати бізнес на новий рік не реалізованим або малодохідним.

новорічний бізнес взимку – дійсно відмінна можливість гарненько попрацювати 3-4 місяці і заробити непогані гроші.

Новорічний бізнес-6 переваг

Переваг дуже багато, ось мала частина з них, які приходять на розум:

 1. швидкий період окупності;
 2. швидкий старт;
 3. робота тільки 3-4 місяці в році;
 4. найбільш імпульсивні і необдумані покупки відбуваються саме напередодні нового року;
 5. державним підприємствам і приватним компаніям виділяють пристойні бюджети на організацію і проведення новорічних свят;
 6. 6. Прийняття участі в тендерних закупівлях (державні та напівдержавні організації).

Топ-30 бізнес-ідей на новий рік 2020

Бізнес-ідея № 1. Упаковка солодких і корпоративних подарунків

мінімальні вкладення — 150 000 рублів.

Відмінний бізнес на новий рік!

Суть бізнес-ідеї-придбання солодощів дрібнооптовими партіями, їх фасування в спеціально виготовлену упаковку з новорічною тематикою на замовлення клієнтів або для роздрібного продажу. З простого набору звичайних цукерок за допомогою барвистих пакетів і коробочок можна зробити оригінальний сюрприз для дорослих і дітей. Актуальність такого проекту обумовлена популярністю і універсальністю подарунків з кондитерських виробів до нового року.

Напередодні свят багато підприємств, дитячі садки і школи набувають солодкі подарунки, тому слід заздалегідь подбати про організаційні моменти:

 • скласти список і телефонну базу майбутніх клієнтів;
 • пропонувати свої послуги потенційним замовникам;
 • орендувати місце для фасування та зберігання;
 • підібрати і навчити персонал;
 • 6. Придбати необхідну упаковку.

Продумавши до дрібниць всі моменти, і ретельно пропрацювавши цільову аудиторію, можна отримати непоганий прибуток. Після упаковки рентабельність кожного готового подарунка може зрости до 200% від вартості витрачених матеріалів і цукерок. Враховуючи високу конкуренцію, можна виділитися наступним чином:

 • оригінальна упаковка (ті тільки паперова, але жерстяна і навіть подарункові кошики);
 • сюрприз в кожному подарунку (настільна гра, купон куди-небудь; іграшка” збери сам”);
 • новорічна іграшка;
 • і т. Д.

Бізнес-ідея № 2. Продаж товарів з односторінкових сайтів

мінімальне вкладення — 10 000 рублів.

Суть ідеї-пошук товарів, які можуть купувати перед новим роком і реалізація їх через односторінкові сайти (landing page).

Для цього вам потрібно знайти товар, зробити односторінковий сайт, запустити рекламу і обробляти замовлення. Займатися пошуком товару потрібно вже зараз. Цим бізнесом активно займається роман колесніков, ось стаття з інтерв’ю на тему продажу товарів з односторінкових сайтів. Він продає товари цілий рік, а не тільки перед новим роком. Але суть абсолютно та ж!

Бізнес-ідея № 3. Собача упряжка для власників собак

мінімальні вкладення — 100 000 рублів.

Ідея для тих, у кого є собаки!

Суть цієї ідеї-організувати оригінальні катання на собачих упряжках по певному маршруту, прогулянки по лісі або за місто для всіх бажаючих. А також можна організувати даний захід в місцях масового скупчення людей на новорічні свята (парки, льодові містечка, історичні місця міста і т.д.). Така розвага в новорічні дні буде користуватися популярністю за свою нестандартність і новизну. Враховуючи невисоку конкуренцію на ринку подібних послуг, цей проект може стати перспективним.

Велика частина заявленої мінімальної суми вкладень піде на покупку саней і спеціального спорядження для тварин. Така ідея хороша для заводчиків собак і власників великих розплідників маламутів, хаскі або лайок. В іншому випадку до суми витрат додасться вартість їх придбання, яка збільшить витрати в кілька разів. Але, якщо чесно, то купувати собак спеціально для цього не варто.

Основна проблема-правильний вибір місця роботи, яке забезпечить потік клієнтів: заміські будинки і бази відпочинку, елітні селища, міські парки розваг. В середньому одне коло в 500 метрів може коштувати до 1000 рублів. Тому середня поїздка в 3 кілометри принесе близько 5000 рублів. Пропонувати послуги можна за допомогою соцмереж, домовляючись зі співробітниками заміських готелів і агентствами оригінальних подарунків.

Бізнес-ідея № 4. Продаж гірлянд з китаю

мінімальна сума вкладень — 100 000 рублів.

Суть ідеї-пошук постачальника якісних електричних гірлянд в китаї, організація поставок з метою подальшого роздрібного перепродажу покупцям в своєму місті. Новорічні свята немислимі без барвистих і яскравих прикрас, оригінально оформлених вітрин магазинів і вікон будинків. Тому гірлянди з економним і практично безпечним світлодіодним принципом світіння завжди користуються популярністю.

Більшість солідних виробників з китаю зацікавлені в пошуку потенційних посередників для перепродажу гірлянд, тому пропонують унікальні умови з підбору асортименту і перевезення товару. Для організації такого проекту знадобиться:

 • приміщення для зберігання гірлянд;
 • пошук та укладання договорів з дрібнооптовими покупцями;
 • реклама.

Реалізувати гірлянди можна за допомогою інтернет-магазину або через орендовану невелику точку в жвавому супермаркеті, поблизу дитячих магазинів або місць з великою прохідністю. Залежно від довжини і складності виробу торгова націнка може становити 50-100%. Залучати покупців слід новими оригінальними моделями, продажем супутніх товарів і прикрас для дому.

Бізнес-ідея № 5. Прокат тюбінгів, сноубордів, снігоходів і лиж

мінімальне вкладення — 300 000 рублів.

Суть проекту-придбання спорядження та екіпіровки для зимових видів спорту, організація пункту платного прокату з метою отримання прибутку. Це дуже актуальний вид діяльності, враховуючи погодні умови в зимові місяці, і великий інтерес людей різного віку до активного відпочинку. Останні роки вразили появою великої активності спеціально організованих баз для катання на лижах та сноубордах, справжніх шкіл зимових видів спорту.

Для втілення проекту буде потрібно закупівля спорядження, на яку буде витрачена основна сума грошових коштів. Тому придбання лиж, зимових велосипедів або снігохода краще робити в літні місяці, що пропонують вагомі знижки. Не менш важливим моментом для успішності заходу стане вибір місця розміщення пункту:

 • заміські бази та будинки відпочинку;
 • парки відпочинку та розваг.

Знадобиться невелике приміщення для розміщення спорядження і персоналу. Рентабельність таких послуг залежить від вдалого розташування, якісної реклами і може становити 50%. В середньому, робота тільки з комплектом з 5 пар лиж і сноубордів може дати місячний дохід в 70 000 рублів. Замінивши собою адміністратора, можна значно підвищити прибуток в новорічні святкові дні.

Бізнес-ідея № 6. Корпоративне оформлення офісів, вітрин, громадських центрів

мінімальні вкладення — до 100 000 рублів.

Загальна суть ідеї-розробка і впровадження індивідуальних художніх проектів по прикрасі житлових або офісних приміщень в новорічній тематиці. Такий проект ідеально підходить невеликим творчим майстерням або окремим декораторам, які бажають підвищити свої доходи в період новорічних свят. Оформлювальні ідеї набирають актуальності завдяки бажанню багатьох підприємців виділитися на тлі конкурентів корпоративним декором.

Для реалізації цього оригінального бізнес-проекту буде потрібно:

 • реклама в різній формі і вигляді (наприклад, сайт абоГрупа в соцмережі з прикладами робіт);
 • 6. Закупівля необхідного матеріалу для створення гірлянд, малюнків і прикрас.

Пошук клієнтури можна починати з осені, щоб забезпечити себе замовленнями і заздалегідь підготувати декоративні елементи. Послуги можна пропонувати власникам заміських будинків, ресторанних комплексів, анонсувати оформлення холів у великих і дрібних офісах. Рентабельність такого проекту повністю залежить від уміння продавати послуги декоратора і швидкості роботи над конкретним замовленням. Вона легко може скласти більше 100% витрат часу і матеріалів.

Бізнес-ідея № 7. Продаж феєрверків та піротехніки

приблизна сума вкладень — 100 000 рублів.

Проект полягає в дрібнооптових закупівлях спеціалізованого піротехнічного товару та організації стаціонарної точки по його реалізації в роздріб покупцям. Такі вироби користуються великою популярністю в новорічні свята і дозволяють отримати вагомий прибуток на їх продажу. В умовах конкуренції затія принесе хороший дохід при розумному підході до формування ціни і асортименту.

Для зменшення витрат увагу, перш за все, необхідно приділити організації закупівельного процесу, який починається влітку. Для невеликого сезонного бізнесу краще зупинитися на закупівлі піротехніки 1-3 класу, які не вимагають придбання спеціальної ліцензії. Більшою популярністю серед споживачів зазвичай користуються феєрверки в середній за ціною категорії і нескладні в управлінні. Хороші пропозиції можна знайти все у тих же постачальників з китаю.

Організоване місце для продажів слід підбирати в торгових центрах, що вирішить проблеми з пожежною безпекою і спеціальними сигналізаціями. У передноворічні свята щоденний продаж може скласти не менше 50 піротехнічних виробів. Якщо чистий прибуток з кожної складе 200 рублів, можна говорити про прийнятний дохід за грудень — до 300 000 рублів.

Бізнес-ідея № 8. Новорічні кондитерські вироби

мінімальні вкладення — 50 000 рублів.

Суть ідеї-відкриття стаціонарної точки з реалізації солодких виробів, оригінальної випічки з новорічною тематикою, тортів і тістечок. Такий проект користується попитом у свята, адже все більше клієнтів бажають порадувати рідних смачними новинками, набувають прикрашені торти і тістечка в якості подарунка для знайомих, близьких і колег.

Ідея може бути успішно реалізована в двох напрямках:

 • виготовлення кондитерських виробів, прийом і видача замовлень на дому;
 • організація невеликого торгового відділу в зоні прохідності потенційних покупців.

Перший варіант оптимальний для надомних кухарів, які вміють випікати красиві і смачні вироби, прикрашати їх в необхідної до свята тематиці. Основні витрати-це оборотна сума на покупку продуктів, яка швидко окупається після реалізації виробу. Націнка на святкові торти і тістечка може досягати 100%. Загальна сума прибутку залежить від необхідності оплачувати оренду, транспортні витрати і може досягати протягом святкових днів більше 100 000 рублів. Надомний варіант більш економний і може дати хороший дохід, особливо при відсутності найманих співробітників.

Бізнес-ідея № 9. Новорічні кошики (шампанське і цукерки)

мінімальні вкладення — 10 000 рублів.

Суть такого проекту полягає в ручному виготовленні індивідуальних подарункових наборів для замовника у вигляді оформленого кошика. Такі вироби користуються популярністю в передноворічні дні, вирішуючи для багатьох споживачів проблему приємного подарунка колегам і близьким, допомагаючи створити настрій і святковий антураж в домашній обстановці. Актуальність бізнесу обумовлена низькою конкуренцією в даному секторі і зростанням попиту на подібні вироби серед споживачів.

1. Отримати навички виготовлення таких кошиків можна, попередньо пройшовши майстер-класи або закінчивши оформлювальні курси. Для роботи знадобиться мінімальний набір матеріалів і максимальне особистого часу. Пропонувати свої послуги можна за допомогою:

 • розміщення оголошень в інтернеті;
 • домовляючись з продуктовими магазинами про реалізацію;
 • працюючи з магазинами алкоголю, солодощів або сувенірів.

Щоб отримувати більше рекомендаційних відгуків, необхідно робити кожен виріб з урахуванням побажань і смаків замовника. Вартість кошика повністю залежить від вмісту. Заробляючи з кожного сюрпризу-кошика 500-2000 рублів чистого прибутку, можна отримати новорічний дохід не менше 5 000 – 7 000 рублів щодня.

Бізнес-ідея № 10. Виготовлення новорічних букетів з цукерок і чаю

мінімальні вкладення — 5000 рублів.

Суть бізнес-ідеї-виготовлення оригінальних композицій з цукерок і декоративних матеріалів на новорічну тематику з подальшою реалізацією клієнтам. Новинка у вигляді різдвяного вінка зі штучною хвоєю або мініатюрної ялинки, прикрашеної цукерками, може стати оригінальним подарунком колегам по роботі, близьким людям або здивувати дітей. Актуальність цього проекту обумовлена бажанням багатьох людей презентувати недорогі, але цікаві сюрпризи.

Для реалізації ідеї не потрібно великих грошових вкладень. Необхідно придбати певну кількість цукерок, оригінальний чай, спеціальні матеріали для скрапбукінгу та декору, які будуть окупатися відразу після реалізації солодких подарунків. Навчитися робити такі нестандартні солодкі прикраси можна на спеціальних курсах або відео-уроках.

Пропонувати свої послуги краще шляхом:

 • розміщення оголошень на сайтах;
 • створення власної групи з продажу;
 • 6. За допомогою співпраці з працівниками магазинів сувенірів, кондитерських.

Ціна такої “смачної” ялинки з шоколадних цукерок може починатися від 500 рублів. При рентабельності не менше 50% і передноворічного продажу таких виробів від 10 штук в день, можна прорахувати орієнтовну суму доходу 2000-3000 рублів.

Бізнес-ідея № 11. Новорічні букети з фруктів на базі овочевої лавки

мінімальні вкладення — 5000 рублів.

Суть проекту-виготовлення нестандартних смачних букетів з фруктів, прикрашених в новорічній тематиці. Такі оригінальні і корисні десерти прекрасно прикрасять стіл до нового року в колі сім’ї або колег, стануть справжнім подарунком для дитячого ранку. Маючи бізнес з продажу фруктів, можна отримати непоганий дохід під час новорічних свят.

Для реалізації такого проекту потрібно пройти попереднє навчання на курсах карвінгу і придбати невеликий набір спеціальних інструментів для нарізки. Розробивши кілька варіантів таких смачних виробів, можна запропонувати свої послуги:

 • власникам кафе і ресторанів, які організовують новорічні корпоративи;
 • приватним клієнтам для сімейного святкової вечері;
 • підприємцям, які бажають нестандартно привітати свій колектив.

Красиві букети з фруктів і шоколаду у вигляді ялинки, кошики або віночка користуються великим попитом в ціновій категорії від 1500 до 4500 рублів. Один підготовлений співробітник виготовляє в зміну 3-4 подібних вироби. При націнці 100% щоденна прибуток в новорічні дні може скласти 5000 рублів.

Бізнес-ідея № 12. Продаж гарячих напоїв в місцях народних гулянь

мінімальні вкладення — 20 000 рублів.

Суть бізнес-проекту-організація пересувної торгової точки, що пропонує гарячі безалкогольні напої всім бажаючим під час новорічних гулянь. Великою популярністю користуються такі невеликі намети або фургони, що пропонують ароматну каву, кілька видів чаю в красивій зручній тарі і прості готові закуски. Актуальним такий бізнес стане в дні новорічних канікул і гулянь на ярмарках.

Для реалізації проекту буде потрібно оренда компактного фургона з повністю готовим до роботи обладнанням. Подбати про пошук місця майбутнього продажу необхідно завчасно. Найбільш затребуваними стануть:

 • міські площі, де встановлені святкові ялинки;
 • парки та сквери з зимовими розвагами;
 • різдвяні ярмарки та вертепи.

Новий вид подібного бізнесу-реалізація напоїв зі спеціального переносного рюкзака прямо на ходу, який вимагає мінімальних витрат.

Частину витрат необхідно вкласти в святкове оформлення місця торгівлі, щоб залучити клієнтів особливою атмосферою. З огляду на низьку собівартість одного стаканчика з приготованим напоєм, можна говорити про щоденному обороті до 30 000 рублів в дні новорічних заходів.

Бізнес-ідея № 13. Виготовлення одягу та аксесуарів з новорічною тематикою

мінімальні вкладення — 5000 рублів.

Суть ідеї-створювати одяг або теплі аксесуари за допомогою шиття або в’язання, пропонувати клієнтам красиві і затишні вироби з пряжі або тканини. У новий рік хорошим подарунком для близьких може стати шапка, шарф або рукавиці, прикрашені візерунком зі сніжинок, ялинок або веселими малюнками на тему свята. Серед молоді набирають популярності валянки з тематичною вишивкою, а для подарунка домогосподарці пропонуються практичні прихватки і фартухи.

Для реалізації проекту потрібна невелика кількість підручних матеріалів і реклама своїх виробів. Додатковий дохід можна отримати від здачі на реалізацію своїх шапочок або рукавиць в магазини хенд-мейду або сувенірів, беручи участь у святкових ярмарках.

Майстрам необхідно заздалегідь готуватися до новорічних свят, щоб в дні ажіотажу мати товар до реалізації. Ціна пропонованих виробів складається з витрачених матеріалів і робочого часу, який доходить до 100% до собівартості ниток або тканини. Пропонуючи рукавиці вартістю 500 рублів за пару, можна говорити про чистий дохід в 250 рублів тільки з однієї пари. Кількість продажів залежить від оригінальності новорічних речей і реклами своїх послуг.

Бізнес-ідея № 14. Новорічний магазин подарунків та аксесуарів

мінімальні-вкладення — 100 000 рублів.

Суть бізнес-проекту-відкриття магазину, що пропонує великий асортимент товарів і аксесуарів, пов’язаних з новорічною тематикою. Напередодні нового року велика частина населення із задоволенням відправляється в похід за новими іграшками, сувенірами та подарунками. Актуальність такого проекту обумовлена великим попитом на подібну продукцію, призначену для оформлення і прикраси будинку.

Реалізувати проект можна двома способами:

 • інтернет-магазин, що пропонує доставку в будь-яке зручне місце;
 • стандартний відділ продажів у великому супермаркеті або на ринку.

Свій асортимент слід розробляти з урахуванням смаків і побажань клієнтів. Вона може включати штучні ялинки і всі прикраси до них, сувеніри, посуд і декор столу в святковій тематиці. Необхідні товари можна заздалегідь купувати на оптових базах або китайських фабриках подібної продукції. Основна сума витрат лягає на оренду місця торгівлі і його оснащення, заробітну плату продавця і закупівлю партій на реалізацію. Торгова націнка на більшість новорічних виробів досягає 100% , тому такий проект може стати вигідним і прибутковим.

Бізнес-ідея № 15. Послуги новорічного фотографа

мінімальні вкладення — 10 000 рублів.

Суть ідеї-оренда приміщення, облаштування його під фотостудію і прикраса новорічним декором з метою проведення тематичних фотосесій різного типу. Все більшою популярністю користуються сімейні або дитячі постановочні фотографії, зроблені професійно. Деякі підприємства замовляють таку послугу для персоналу, щоб підтримати корпоративну культуру або виготовити рекламний календар компанії.

Для організації проекту необхідно заздалегідь зняти житлове або спеціально обладнане приміщення, придбати або виготовити оригінальні декорації з новорічними акцентами. Не варто економити на рекламі своїх послуг, які можна розміщувати в інтернеті, роздаючи листівки біля розважальних або торгових центрів.

Додатковим доходом можуть стати спеціальні фотокниги, які виготовляються з отриманих фотографій. Це відмінний подарунок рідним і пам’ятний сувенір з красивим оформленням.

Вартість новорічної фотосесії починається від 700 рублів за годину. Проводячи щодня 8 таких заходів, можна говорити про мінімальний прибуток за час свят у розмірі 5000-6000 рублів в день.

Бізнес-ідея № 16. Дід мороз і снігуронька додому

мінімальні вкладення — 15 000 рублів.

Суть ідеї полягає в наданні костюмованих послуг з надання святкових новорічних поздоровлень вдома або в офісі замовника. Проста і цікава форма розваги і піднесення подарунка дитині користується стабільною популярністю в святкові дні і зимові канікули.

Для організації потрібно лише придбання барвистих костюмів і написання сценарію нестандартних поздоровлень. На час роботи не потрібна оренда офісу. Значний час варто приділити саморекламі. Для цього використовують пости в соцмережах, оголошення та листівки. Починати активність слід задовго до нового року, щоб забезпечити базу клієнтів на всі святкові дні.

Підвищити прибуток і зробити ідею виграшною на тлі великої конкуренції можна за рахунок:

 • цікавої нестандартної програми;
 • уважному ставленню до замовників;
 • роботи з усіма членами сім’ї.

Мінімальна вартість такого візиту казкових героїв в парі додому починається від 1000 рублів в залежності від регіону і розважальної програми. Маючи власний автомобіль, можна робити не менше 10 замовлень в день і економити на транспортних витратах. Креативний і відповідальний підхід до кожного візиту, створення святкового настрою допоможе знайти більше замовників завдяки рекомендації задоволених клієнтів.

Бізнес-ідея № 17. Продаж живих ялинок

мінімальне вкладення — від 100 000 рублів.

Суть ідеї-оптова закупівля живих ялинок в лісових господарствах, організація спеціального місця торгівлі та реалізація дерев в передсвятковий період. У нас вже є докладна стаття про продаж ялинок на новий рік. Незважаючи на великий асортимент штучних, натуральні ялинки з запахом хвої користуються величезним попитом як основний атрибут нового року. Актуальність такого проекту можлива навіть при високій конкуренції за умов правильного вибору цінового діапазону.

Починати підготовку до процесу реалізації слід задовго до нового року і підібрати оптимальне господарство, що пропонує якісний і недорогий зелений товар. Основні етапи організації такого новорічного процесу:

 • отримати документацію на торгівлю і орендувати місце;
 • облаштувати точку для реалізації згідно із законодавством;
 • 6. Укласти попередній договір з лісгоспом.

Основна увага приділяється підбору дерев, щоб запропонує якісний товар своїм покупцям. У передноворічні дні рівень торгової націнки може досягати понад 100%. Аналіз подібних проектів говорить про мінімальну суму чистого прибутку понад 120 000 рублів за пару тижнів активної передноворічної продажу.

Бізнес-ідея № 18. Продаж штучних ялинок

мінімальні вкладення — до 100 000 рублів.

Суть такого проекту-оптова закупівля штучних ялинок для їх подальшої реалізації покупцям у роздріб. Такий бізнес може стати ідеальним варіантом для новачків. Великий попит на красиві і незамінні атрибути улюбленого свята робить його рентабельним навіть при досить високій конкуренції на ринку.

Закупівлю товару краще проводити задовго до початку сезону або в кінці попереднього. Це допоможе придбати гідні екземпляри за мінімальною ціною, тим більше для їх зберігання не потрібно особливих умов і великої площі. Хороший асортимент пропонують виробники китаю, додатково допомагаючи з доставкою.

Пропонувати товар можна через інтернет-магазин, або організувавши на час передноворічних свят повноцінну торгову точку в супермаркетах, поблизу зупинок і дитячих установ. Штучні ялинки можна пропонувати до реалізації в магазини іграшок, сувенірів за певний відсоток, забезпечити доставку додому або в офіс до клієнта.

Оптимальним рівнем націнки вважається діапазон 25-75%. При початковій вартості найпростіших примірників від 60 рублів, орієнтовна сума прибутку може скласти 180 000 рублів, що є реальним результатом за два тижні роботи.

Бізнес-ідея № 19. Продаж новорічних іграшок

мінімальні вкладення — від 100 000 рублів.

Суть такого проекту-оптова закупівля оригінальних ялинкових іграшок на базах або у постачальників з метою їх роздрібного продажу покупцям. Цей товар користується великим попитом перед новорічними святами і є невід’ємною частиною декору. Крім прикраси будинку, вироби можна пропонувати власникам кафе, розважальним закладам або розвиваючим дитячим центрам.

Оптові продажі ялинкових прикрас виробляються з початку вересня, дозволяючи відібрати недорогі і якісні екземпляри. Найбільш низькою вартістю відрізняються іграшки китайського виробництва, а найякісніший товар можна знайти у вітчизняних виробників.

Для реалізації проекту в передноворічні дні слід:

 • орендувати відділ або кілька метрів торгової площі в місці зХорошою прохідністю;
 • облаштувати викладку за допомогою простих стелажів;
 • знайти персонал.

1. Враховуючи високу конкуренцію в цьому секторі продажів, можна пропонувати покупцям ексклюзивні вироби ручної роботи, їстівні сюрпризи, вигідні акції. Торгову націнку можна робити до 100%, що дозволить отримати хороший прибуток за 2-3 тижні продажів.

Бізнес-ідея № 20. Новорічний хенд-мейд: листівки, свічки, іграшки, шампанське

мінімальні вкладення — до 100 000 рублів.

Суть бізнес-проекту-виробництво оригінальних і нестандартних виробів, новорічних прикрас і святкового декору для продажу зацікавленим клієнтам. Вироби ручної роботи, виконані в ручну, користуються великою популярністю в якості подарунків для друзів або колег, а також, як прикраси домашнього інтер’єру. Актуальність проекту залежить від поєднання доступної ціни і практичності такого виробу.

1 економним варіантом реалізації проекту є відкриття інтернет-магазину або передача своїх виробів на перепродаж за певний відсоток в магазини іграшок і сувенірів. Це оптимальний варіант для майстрів, які не мають навички продажів і бажаючих займатися тільки творчим процесом. Свою продукцію слід виробляти заздалегідь, щоб до новорічних свят мати гідний асортимент.

Основна частина витрат піде на придбання матеріалів для хенд-мейду і оренду місця торгівлі. У продажну вартість повинні увійти виробничі витрати на комплектуючі, оплата витраченої праці художника. Хороший фінансовий ефект дасть участь в передноворічних ярмарках або святкових розпродажах.

Бізнес-ідея № 21. Продаж та оренда новорічних костюмів

мінімальні вкладення — до 100 000 рублів.

Суть бізнес-ідеї-закупівля різноманітних костюмів, аксесуарів і прикрас до них з подальшою пропозицією оренди та продажу для розважальних заходів. Новорічні свята відрізняються великим бажанням дорослих і дітей зануритися в казку, примірявши на себе роль улюбленого персонажа. Актуальним такий проект робить збільшення популярності тематичних корпоративів, новорічних ранків і святкових фотосесій.

Для організації та втілення проекту слід заздалегідь подбати про закупівлю різноманітних костюмів, які умовно можна розділити на категорії:

 • діти до 3-х років;
 • діти до 10-ти років;
 • молодь і дорослі.

Найбільш затребуваними стають костюми популярних персонажів, тому попереднє вивчення переваг та інтересів кожної цінової категорії може дати хороший результат і значно підвищити прибуток. Всі вироби слід розділити на продажні та орендні. Вартість прокату останніх повинна включати в себе подальшу обробку в хімчистці і ціну можливого ремонту. Пропонувати свій товар слід в орендованому відділі торгового центру, на ринку. Обсяг прибутку залежить від величини націнки, яка рекомендована на рівні до 100% для костюмів і понад 100% для прикрас до них.

Бізнес-ідея № 22. Організація новорічних дитячих свят

мінімальні вкладення — 100 000 рублів.

Суть такого проекту-закупівля або оренда спеціальних костюмів, інвентарю та організація святкових заходів для дітей на території замовника. Новорічні канікули значно підвищують попит на подібні ранки і тематичні свята. Конкурентоспроможним цей бізнес-проект робить нестандартний і цікавий сценарій, індивідуальний підхід до кожної дитини і доступна ціна для батьків.

1. Найкращим варіантом стане організація таких ранків на виїзді. Свої послуги можна пропонувати навчальним закладам, дитячим садкам, торговим комплексам. Хороший дохід можна отримати від співпраці з кафе і ресторанами, активно впроваджують практику святкових заходів для дітей. Для виїзних постановок будуть потрібні вкладення в костюми і апаратуру, написання сценаріїв і транспортні витрати на переїзд до місця роботи.

При середній вартості ранку в 300 рублів і кількості дітей 20 чоловік один годинний свято здатний принести 6000 рублів доходу. Після вирахування витрат на організацію та оренду приміщення, можна припустити, що при проведенні 4-5 ранків в день можна отримати за канікули мінімальний чистий дохід понад 250 000 рублів.

Бізнес-ідея № 23. Організація новорічних корпоративів для компаній

мінімальні вкладення — 50 000 рублів.

Суть цього проекту-організація ” під ключ» новорічного заходу для співробітників організації замовника, що включає розважальну програму. Все частіше керівники компаній бажають заохотити своїх працівників, зробивши їм цікавий новорічний вечір в офісі або ресторані. Актуальність такої ідеї залежить від цінової політики та вміння запропонувати оригінальний відпочинок за помірну суму.

Для реалізації такого проекту не потрібно великих витрат. Головними витратами стають карнавальні костюми і закупівля матеріалів для створення атрибутики. При можливості брати такі костюми в оренду, таким чином видаткова частина скорочується вдвічі. Робочими майданчиками стають кафе і ресторани, власникам яких слід пропонувати свої послуги. А також ви можете орендувати який-небудь зал для проведення заходів в певні дні.

Для успішності проекту шукати замовників слід заздалегідь, пропонуючи відео або фотозвіти про свою роботу, створивши сайт або групу в соцмережах. Співпраця з певним рестораном допоможе пропонувати банкети з організацією меню і шоу-програми. Прибуток буде варіюватися від кількості гостей і мінімально може становити 20 000 рублів за один захід.

Бізнес-ідея № 24. Новорічне таксі на своєму авто

мінімальні вкладення — 5 000 рублів.

Суть бізнес-ідеї-надання в новорічні свята послуг таксі на своєму автомобілі, доставка пасажирів у святкову ніч до місця призначення. Серед пасажирів все більше стає затребувана послуга» тверезий водій”, яка актуальна в новорічну ніч і протягом усіх канікул. Багато таксомоторні компанії не можуть похвалитися якістю роботи своїх водіїв, гарантувати їх свіжий і упереджений вигляд.

Для організації такого проекту знадобиться особистий автомобіль, багато вільного особистого часу і невеликі вкладення в рекламу. Пропонувати свої послуги слід заздалегідь, поширюючи інформацію і телефон для зв’язку в оголошеннях. У паперовому вигляді можна розмістити такі листівки в місцях великої прохідності, де водій планує працювати в новорічну ніч: торгові та розважальні заклади.

Незважаючи на конкуренцію, пасажири віддають перевагу і вибирають:

 • зручні та чисті машини без запаху нікотину;
 • тверезого чемного водія;
 • швидку подачу машини.

Середня вартість поїздки залежить від маршруту, міста роботи і в новорічні свята зростає до 50%. Тому щоденний прибуток може починатися від 5000 рублів при правильному опрацюванні реклами і подачі якісних послуг пасажирам.

Бізнес-ідея № 25. Листи дітям від діда мороза

мінімальні вкладення — 10 000 рублів.

Суть такого проекту-виготовлення індивідуальних вітальних листів в спеціальних конвертах для дітей. Така послуга отримує все більшу популярність напередодні новорічних свят серед люблячих батьків, які бажають здивувати своїх дітей оригінальними подарунками та сюрпризами. Конкуренція в цьому секторі досить низька через небажання багатьох підприємців займатися такою копіткою роботою.

Для роботи знадобиться якісний принтер з кольоровим друком і фантазія, яка допоможе скласти красиві і барвисті шаблони, смішні привітання для дітей різного віку. Пропонувати свої послуги можна за допомогою соцмереж, розміщуючи оголошення на форумах батьків. Гарний прибуток можна отримати від співпраці з працівниками дошкільних установ, магазинів іграшок та сувенірів. Розсилати такі листи можна рекомендованою поштою, працюючи з замовниками з будь-якого міста.

При налагодженому виробництві таке привітання може мати собівартість 15-20 рублів, а ціна до реалізації пропонуватися в 100 рублів. При ретельній і копіткій роботі з пошуку замовників можна отримати прибуток за святкові дні в розмірі 100 000 рублів.

Бізнес-ідея № 26. Оренда будинку або квартири на новорічні свята

мінімальні вкладення — 10 000 рублів.

Суть бізнес-ідеї полягає в організації процесу пошуку клієнтури і подобової пропозиції квартир, заміських будинків і котеджів на новорічні свята. Така послуга користується все більшою популярністю у компаній різного віку, бажаючих провестиВеселий захід в певній обстановці.

Реалізувати таку нестандартну ідею можна двома способами:

 • пропонувати в оренду сімейну нерухомість;
 • здійснювати посередницькі послуги.

Маючи вільне житло або заміську дачу, можна отримати пристойний дохід від здачі її в подобову оренду компаніям. Вартість таких послуг в період свят підвищується в 3-4 рази від звичайної ціни. Шукати потенційних клієнтів слід з початку грудня, в окремих випадках підкріплюючи попередню угоду авансовим платежем.

Пропонувати послуги можна шляхом подачі оголошень на різних ресурсах, міських інтернет-порталах, розміщуючи листівки через таксистів, розклеюючи їх на дошках біля зупинок і продуктових супермаркетів. Пропонуючи послуги посередника, можна просити не менше 20% від кожної угоди, що становить не менше 1000 рублів.

Бізнес-ідея № 27. Прикраса будівель ілюмінаціями

мінімальні вкладення — 5 000 рублів.

Суть проекту-надання послуг з прикраси житлових і офісних будівель до новорічних свят за допомогою гірлянд і прикрас. З кожним роком такий сервіс стає все більш затребуваним завдяки бажанню багатьох підприємців привернути увагу до свого бізнесу за допомогою оригінальності. Інтерес проявляють і власники заміських будинків, які хочуть створити святкову атмосферу для близьких.

Для реалізації такого проекту потрібен автомобіль, невеликий набір інструментів і партнер, що допомагає в роботі. Придбання гірлянд і комплектуючих не входить у вартість роботи, а повністю оплачується замовником. Можна рекомендувати йому певних постачальників, отримуючи від угоди хороший додатковий відсоток.

Пропонувати свої послуги слід заздалегідь, працюючи з категоріями:

 • розважальні заклади, ресторани і клуби;
 • заміські елітні селища;
 • офісні будівлі та магазини.

Середня вартість чистої роботи по монтажу ілюмінацій і гірлянд з контролерами і оригінальним малюнком становить 12 000 рублів, і займає у професіонала 3-4 години при мінімальних фінансових витратах. Проводячи 3 таких замовлення кожен день, можна легко отримати чистий прибуток більше 200 000 рублів тільки за один тиждень.

Бізнес-ідея № 28. Написання сценаріїв для новорічних свят

попередні вкладення — 10 000 рублів.

Суть такого бізнес-проекту-пропозиція з написання оригінального сценарію для проведення дитячих свят, корпоративів з новорічною тематикою під певні завдання і вимоги клієнта. Така ідея оптимальна для творчих людей, які бажають отримати додатковий заробіток на час новорічних канікул. Актуальність обумовлена інтересом невеликих компаній до нестандартного проведення святкового заходу, бажанням згуртувати колектив або привітати співробітників з гумором.

Для впровадження проекту досить розмістити оголошення або оформити односторінковий сайт, який дасть зворотний зв’язок з майбутніми клієнтами. Хороший економічний ефект може піднести співпрацю з деякими групами:

 • колективи, які проводять новорічні ранки та корпоративи;
 • керівники підприємств;
 • розважальні заклади;
 • приватні особи.

Мінімальна вартість індивідуального сценарію починається від 1000 рублів і залежить від індивідуальних побажань клієнтів. Додатковий дохід може дати написання нестандартних поздоровлень, тостів і побажань, красивих і жартівливих віршів. Дохід повністю залежить від працездатності та вміння розрекламувати свої послуги.

Бізнес-ідея № 29. Оренда штучних вбраних ялинок

мінімальні вкладення — 10 000 рублів.

Суть проекту-купувати дрібним оптом штучні ялинки, аксесуари та прикраси, декорувати дерева згідно з побажаннями замовника, пропонувати їх в оренду на новорічні свята за певну вартість. Багато успішні підприємці та приватні особи бажають оформити своє житло або офіс без витрат часу, тому із задоволенням купують в оренду повністю задекоровану ялинку, яку не потрібно згодом прибирати або викидати.

Для реалізації проекту потрібно закупити певну кількість штучних дерев і декору до них. Щоб розрахувати приблизну суму витрат на це, необхідно почати активний пошук клієнтів задовго до свята, пропонуючи свої послуги:

 • різним підприємствам, невеликим офісам;
 • дитячим установам, розвиваючим центрам;
 • центрам відпочинку і салонам краси.

Пошук приватних клієнтів можна проводити, розміщуючи оголошення на інтернет-порталах. Вартість такої послуги повинна становити 50% повної суми витрат на її виготовлення і варіюватися від 250 до декількох тисяч рублів. Пропонуючи такий оригінальний товар в оренду, можна отримувати щорічний дохід під час свят без особливих зусиль.

Бізнес-ідея № 30. Послуги кухаря на дому в новорічні свята

мінімальні вкладення — 5 000 рублів.

Суть проекту-надання послуг з приготування комплексної святкової вечері або декількох страв на дому замовника. Такий цікавий бізнес може принести непоганий дохід талановитим домогосподаркам, початківцям кухарям. Напередодні нового року таку послугу бажають замовити багато заможні клієнти, які запрошують на святковий відпочинок в домашній обстановці друзів або партнерів по бізнесу. Все частіше цією послугою користуються для організації застілля на новорічний корпоратив.

Для реалізації цього проекту не потрібно особливих вкладень, крім інвентарю та спецодягу, бажаним є наявність особистого автотранспорту. В послуги такого персонального кухаря може входити:

 • виїзд до клієнта додому до певного часу;
 • закупівля необхідних для новорічної вечері продуктів;
 • готування святкових страв за бажанням замовника;
 • допомога в подачі і прибирання, яка надається за додаткову плату.

Оплата за послуги кухаря може залежати від складності меню, обсягу необхідних послуг або кількості гостей на новорічному святі. Хороший кухар може заробляти не менше 5000 рублів за вечір, збільшуючи таксу в два рази напередодні свята, отримуючи додатковий дохід приготування різноманітних страв на винос.

Висновок

Тепер ви знаєте, як заробити перед новим роком і який відкрити бізнес взимку. Сподіваюся, що добірка ідей вам допоможе.

Якщо у вас є свої ідеї, пишіть в коментарях! а також задавайте питання!

Не забувайте читати наш розділ-ідеї малого бізнесу.