5 помилок при створенні відеоролика на YouTube

796

5 помилок при створенні відеоролика на YouTube

Майже кожна людина, що виклав своє відео на YouTube, вчиняє п’ять помилок, які одним махом вбивають всі перегляди, конверсію, переходи на сайт і т. д.

Помилка №1. Нудний, нікому не цікаве відео. Коли ви нудним голосом починаєте щось розповідати… у вас багато слайдів, фото, які всі давно вже бачили. Так робити не рекомендується. Робіть цікаво, експресивно, включайте емоції. Робіть так, щоб людина, яка дивиться ваше відео, відчув ваші емоції. Тому ви повинні відчувати свого глядача.

Помилка №2. Немає взаємодії, коли ви просто розповіли своїм глядачам яку-небудь історію і на цьому відео обривається. Тому, перш ніж завершувати свій ролик треба гарненько подумати, чим вашого глядача можна ще захопити. Задати питання, наприклад: «Кого ви більше любите собак чи котів?» і дати на нього проста відповідь. Це більше підніме коментарів про вашому відеоролику. І за допомогою цих коментарів ви будете вивчати свою цільову аудиторію, тобто зможете краще їх зрозуміти.

Помилка №3. Немає взаємодії. Людина, який виклав свій відеоролик на YouTube, не створює свою базу і не накопичує передплатників на свій канал. Запам’ятайте важливе: чим більше у вас передплатників, тим легше розкрутити відео. В кожному вашому відеоролику додавайте анотацію з таким написом: «Підпишись на мій канал, якщо хочеш побачити інші нові і цікаві ролики».

Помилка №4. Немає посилань на інші ролики. Якщо ви ведете певну тему, то знаходитесь тільки в одному об’єкті розвитку. Зробіть посилання на інші ваші ролики, щоб користувач бачив не один відеоролик, а провів з вами як можна більше часу. Це буде ефективно працювати.

Помилка №5. В описі не видно посилань. YouTube, за замовчуванням показує тільки першу сходинку в описі, і користувач, просто її не помітити. Йому треба буде зробити дуже багато дій, щоб перейти на інший ресурс. Тому посилання необхідно розміщувати виключно на першому рядку опису.

Це далеко не все, що можна порадити не робити новачкам. Пишіть які ви самі помічаєте ляпи, при перегляді роликів на YouTube.