Біографія Меньшової Юлії Володимирівни

2-17-2019

Биография Меньшовой Юлии Владимировны
У Вікіпедії є статті про інших людей з прізвищем Меньшова. Ю лія Влади мировна Меньшо ва (нар. Часу до іспитів залишалося дуже мало і, щоб не втрачати рік, Меньшова вирішила вступати на акторський факультет Школи – студії МХАТ, де кілька турів до творчого конкурсу пройшла під прізвищем Большова (тоді не потрібно було подавати документи до конкурсу), щоб у приймальній комісії не виникало ніяких асоціацій з її іменитими батьками, і була прийнята[ 3][4]. Батько — Володимир Валентинович Меньшов (нар.
Також хочемо вам порекомендувати почитати більше про Юлия Меньшова та її біографію.
Чоловік — Ігор Геннадійович Гордін (нар. Син — Андрій Ігорович Гордін (нар. Дочка — Таїсія Ігорівна Гордіна (нар.
Марка Камолетті (режисер — Роман Самгін) — Жаклін, дружина Бернара[ 6][7]. Дейва Фрімана і Джона Чапмана (режисер — Роман Самгін) — Хариет[ 8].
Справа Сухово – Кобиліна — Надія Наришкіна, кохана А. Там її помітив продюсер Іван Демидов[ 22]. На даній посаді виступала як продюсер ряду проектів, що виходили в ефір на телеканалі [25]. Серед героїв були Клаудія Шиффер, Наомі Кемпбелл, Ель Макферсон, Карен Малдер і Карла Бруні[ 26]. Після того, як телеканали перестали продовжувати контракти на виробництво двох останніх передач, студія була закрита[ 28].
Юлія Меньшова: телеведуча, продюсер, акторка театру і кіно.
Вистава за однойменною п’єсою французького драматурга Марка Камолетті у постановці Романа Самгіна.
Вистава у постановці Романа Самгіна. Юлія Меньшова не вірить у відновлення справедливості. — Юлія Меньшова активно займається театральною діяльністю. Минулого тижня з її участю пройшла прем’єра спектаклю // sobesednik. Офіційний сайт Московського драматичного театру імені А.
Вистава за п’єсою Альберта Герні у постановці Юлії Меньшової.
Вистава Ясміни Реза в постановці Юлії Меньшової.
Крок на екран: зірки ТБ – про початок своєї кар’єри (неопр.
Меньшова посварилась з Поргіною (неопр.
МГСУ став першим героєм відродженої передачі (неопр.
Автор і ведучий: Євген Додола. Огляд фільмів та вистав з участю актриси, фотографії. Біографія, роботи в театрі, згадки в ЗМІ. Офіційний сайт Московського драматичного театру імені А.