Чи можливо кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією

8-21-2019

Загалом заключити договір кредитування з поганою кредитною історією з банком чи МФО – завдання непросте. Якщо у вас були неодноразові прострочення за позиками на кілька днів або тиждень – це ще півбіди. Однак якщо ви затримували оплату по кредитному продукту кілька разів більш ніж на місяць – то отримати схвалення на подальше кредитування у банку буде дуже складно. Ще більш важка ситуація виникає, якщо ви затягнули оплату на кілька місяців, і якщо платежі за вашим боргами з вас стягувало колекторське агентство. І все ж вихід з подібних ситуацій є.

Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

У випадку, якщо ви пробували взяти кредит з поганою кредитною історією в різних банках, і скрізь вам відмовили у видачі, варто спробувати оформити позику в більш лояльних до кредитних досьє фінансових компаніях. Ці організації пропонують оформити заявку в режимі онлайн. Часто від заявника не потрібні такі документи, як довідки про доходи, виписки з трудових книжок. Чому ж такі компанії видають кредит онлайн в Україні на карту навіть з поганою кредитною історією заявника?

Насправді, подібні фінансові організації діють за продуманим схемами. Для початку позичальник може розраховувати на відносно маленькі суми під чималі відсотки. Ставки найчастіше за такими кредитами нараховуються і розраховуються щодня. Втім,  є кілька МФО, які пропонують оформити кредити онлайн з поганою кредитною історією без нарахування відсоткової ставки. Терміни користування таких  пропозицій зазвичай короткострокові – від 2 тижнів до 30-45 днів.

Отже, взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією найкраще за наступною схемою:

 • на перший раз оформіть невелику суму – подайте онлайн заявку через кредитний сервіс, вибравши максимально прийнятні для вас умови кредитування – термін, суму, процентну ставку;
 • обов’язково поверніть борг точно у відведені для цього терміни. Дострокове погашення деякі кредитні організації розцінюють негативно, тому краще внесіть платіж, згідно дати у договору;
 • подайте заявку повторно на більш високу суму, швидше за все фінансова організація схвалить вам її як добросовісному платнику.

З кожним новим договором, кредитна компанія буде підвищувати вам ліміти, знижувати процентні ставки, і можливо збільшувати терміни кредитування. Багато організацій для своїх ВІП-клієнтів пропонують продукти на терміни до року. При цьому видається подібний кредит без будь-якої перевірки кредитної історії, адже компанія вже впевнена в вас. Крім того, організація передає відомості в Бюро, що збирає відомості про платоспроможність позичальників. Тим самим, рейтинг вашого кредитного досьє поліпшується. Можливо, в майбутньому і більші банки захочуть з вами співпрацювати, як з сумлінним платником, і ви зможете оформити автокредитування, іпотеку, чи споживчу позику.

Переваги та слабкі сторони кредитів з поганою кредитною історією

Подати заявку на інтернет-позику набагато простіше, ніж отримати кредит готівкою з поганою кредитною історією в стандартних банках персонально. Однак подаючи заявку на кредит онлайн з поганою кредитною історією в Україні, ви повинні враховувати переваги і недоліки подібних продуктів. Позики, які видаються відразу ж без розгляду, як правило, мають такі плюси:
 • швидкість оформлення та отримання коштів;
 • видача грошей зручним вам способом;
 • немає необхідності збору пакету документів;
 • можливість виправлення зіпсованого вашої необов’язковістю кредитного досьє;
 • доступні способи внесення платежів – з картки, готівкою, з рахунків електронних гаманців і так далі.

Однак якщо ви плануете кредитування з поганою кредитною історією, то слід враховувати і мінуси подібних позик:

 • підвищені відсотки;
 • маленькі терміни кредитування;
 • суми до видачі, особливо для нових клієнтів, дуже невеликі.

По матеріалам порталу КредитФАК – https://creditfaq.com.ua/