Home Чим займається аудиторська компанія.

Чим займається аудиторська компанія.

1-8-2019

Чим займається аудиторська компанія.

Аудитори і аудиторські компанії масово покидають ринок. Аудитори повинні значитися в СРО, щоб продовжувати роботу. , коли Держдума прийняла поправки Мінфіну до закону про аудиторську діяльність. Тим не менш об’єднання організацій не означало для аудиторів автоматичний перехід – їм необхідно було зібрати документи на вступ у нову СРО. Пропозиція аудиторських послуг скоротилася майже на 10%, а ринок замовлення не скорочується, що може призвести до зростання вартості аудиторських послуг, вважає віце – президент СРО ААС Андрій Кромін. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі услуги аудиторской компании.
Аудитори, які не вступлять в СРО в цьому році, ризикують втратити кваліфікацію, вважає Кромін: щороку вони повинні підвищувати кваліфікацію, інакше їх атестат буде анульований, але пройти програму можуть тільки члени СРО. Мельникова очікує, що після передачі повноважень регулятора Центробанку ще більше аудиторів залишить ринок.
Втім, перехід повноважень до ЦБ аудитори бачать і сприятливі для себе моменти: нині існують критерії за чисельністю СРО аудиторів можуть бути скасовані, якщо на аудиторський ринок буде розповсюджений закон про СРО на фінансових ринках. Його головна відмінність в тому, що вимога до кількості учасників набагато ліберальніше – для отримання статусу СРО треба набрати не менше 26% від загальної чисельності компаній на ринку. Сайт використовує IP адреси, куки та дані геолокації Користувачів сайту, умови використання містяться в Політиці щодо захисту персональних даних.