Де отримати кредит під заставу автомобіля?

11-30-2019

Якщо у вас з’явилася необхідність в отриманні споживчого кредиту на велику суму, то хорошим варіантом може стати його оформлення під заставу автомобіля. Банки, як правило, більш охоче приймають заявки від позичальників, які надають забезпечення, тим самим підвищуючи свою платоспроможність. Також хочемо порекомендувати вибрати автоломбард Cronvest

Особливість
При наявності застави ви отримаєте більш вигідні умови, ніж за звичайним споживчим кредитам. Однак у вас збільшиться пакет документів, що надаються, тому що необхідно буде надати папери на транспортний засіб.

Зверніть увагу, що при оформленні кредитного договору з заставним майном, вам доведеться в обов’язковому порядку купувати додатково страховку для вашого майна. Якщо цього не зробити, вашу заявку просто не схвалять, такі вимоги російського законодавства.

А тому вам варто заздалегідь розрахувати свою вигоду від наявності забезпечення, адже до щомісячних кредитних платежів треба буде додати суму страхування.

Крім того, вам потрібно розуміти, що з моменту отримання кредиту, ваш транспортний засіб буде перебувати в обтяження, тобто воно повністю належати не буде, а стане власністю банківської організації.

Якщо ви захочете продати або обміняти ТЗ – ви цього зробити не зможете без дозволу кредитора. І якщо ви станете платити з простроченнями або зовсім не будете цього робити, банк має право подати на вас до суду і забрати заставу.