Home Створюмо свій блог Де знайти нові теми для статей?

Де знайти нові теми для статей?

0
Де знайти нові теми для статей?

Где найти новые темы для статей?

Цікаві теми блогу

Регулярне оновлення блогу запорука його успіху. Але часто для блогерів знайти нову тему для публікацій буває дуже складно. Що ж робити в такому випадку? Як шукати нові теми для публікацій?

1. Загляньте в календар. Можливо сьогодні якесь свято, що відноситься до тематики вашого блогу.

2. Прочитайте, що пишуть ваші конкуренти. У них можна запозичити ідеї для статей. Однак, остерігайтеся публікувати просто рерайт їх статей, обов’язково висловіть свою авторську точку зору.

3. Заведіть блокнот, у який записуйте всі ідеї публікацій, які приходять вам в голову. Мозок людини має властивість забувати зайву інформацію, блокнот в цьому випадку допоможе зберегти ваші ідеї в безпеці до потрібного моменту.

4. Стежте за новинами. Можливо, там є щось по вашій темі.

5. Прочитайте коментарі до ваших статей. Може там є питання, на які можна відповісти цілої статтею? До того ж, така тема точно не залишиться не поміченою!

6. Регулярно читайте спеціалізовану літературу. Якісь цікаві моменти можуть стати темою для нових публікацій.

7. Ви знаєте англійську (або іншу іноземну мову)? Може на цей раз порадувати ваших читачів перекладом зарубіжних авторів?

8. І нарешті, влаштуйте собі вихідний. Адже іноді можна і полінуватися. Але, щоб день не пропав даром, постарайтеся придумати щось захоплююче для наступних публікацій.

Якщо тема блогу обрана правильно, то проблема з новими темами вирішується доволі швидко, адже писати про те, в чому розбираєшся і що тобі дійсно цікаво, одне задоволення.