Для чого потрібна довідка про корупцію?

7-18-2019

Це юридичний документ, який необхідний для участі в державних тендерах і закупівлі. Також є необхідність в даній довідці при проведенні деяких перевірок, щоб показати, що компанія не мала ніякого відношення до корупційних схем та правопорушень. Даний документ видається Мін’юстом України. Пропонуємо взяти
довідка про корупцію https://salex-lcc.com.ua/ru/spravka-o-korruptsii-dlya-tendera.html

Будь-який громадянин нашої країни має право отримати дану довідку. Також право отримати цей документ мають і громадяни інших держав, які проживають на території нашої країни. Надання даних з Реєстру здійснюється як довідка з інформацією, яка взята з виписки відповідного реєстру з Мін’юсту. Для отримання даних документів можна звертатися до Головного управління Міністерства юстиції, яке знаходиться в Києві.

Також для отримання цієї довідки застосовуються спеціальні бланки, які підтверджують відсутність або наявність даних про корупційні правопорушення. Всі ці дані знаходяться в реєстрі, де збирається вся інформація про даний вид правопорушень.

Отримати право на участь у державних закупівлях досить складно і цей процес вимагає збору певного пакету документів. Однією зі складових цього пакету є довідка про відсутність корупційних правопорушень. Даний документ є офіційним підтвердженням відсутності правопорушень зазначеного характеру на заявника.