Додаємо кнопки соціальних мереж на блозі

645

Один час, вкрай популярні в інтернеті соціальні закладки. Ті, хто під час встиг отримати з них трафік, були в шоколаді! Але їх популярність дуже швидко пішла і навіть посилання з них зараз не сприймаються пошуковими системами як фактор ранжування в пошуковій видачі. Єдина можливість зараз, для отримання соціального трафіку це «лайки» соц.мереж. Для установки цих кнопочок на сайт є купа всіляких плагінів для будь-яких CMS, але навіщо зайвий раз навантажувати движок якщо це можна зробити вручну! Зараз розповім як.

Почнемо з кнопки «ВКонтакте»

Для отримання кнопки переходимо на цю сторінку і бачимо:

Кнопка «ВКонтакте» єдина з кнопок, яка має ID вашого сайту в коді. І код буде не робочим поки ви не натиснете «Зберегти». Тільки після цього в коді API_ID заміниться на ID вашого сайту. Тепер його можна поставити на сайт.

Код «ВКонтакте» має 2 частини і ставиться в 2 етапи. На першому етапі вставляємо верхню частину коду в файл header.php. Маємо де-небудь в секції head.
VK.Widgets.Like("vk_like", {type: "button", height: 20}); Твітнуть
!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
window.___gcfg = {lang: 'uk'};
(function() {
var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true;
po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js';
var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s);
})();

Він виводить всі кнопки в один ряд, результати ви можете бачити внизу запису. Так я поставив їх для себе, ви можете їх розташувати як побажаєте.
Ну що ж, на цьому все, якщо сподобалося лайкайте ??