Експериментальне онлайн-реаліті-шоу «Віртуальність»

634


Всім привіт!
Хочу поділитися з вами одним цікавим проектом на BOOMSTARTER. Для тих, хто не в курсі, BOOMSTARTER — це спеціальний майданчик де будь-який бажаючий може створити свій проект (бізнес, кіно, книга тощо) і залучати для нього інвестиції.

Так от, мене зацікавив проект де людина збирається повністю оселитися в мережі. Тобто всі кошти необхідні на життя він буде добувати в інтернеті. Всі його дії будуть транслюватися в прямому ефірі послідовно і наочно. Таке ось реаліті-шоу. Хлопець, його звати В’ячеслав, збирає гроші на освітлення та обладнання. Якщо все піде добре можливий вихід декількох сезонів шоу з різними учасниками, різних соціальних груп. Мій сайт з самого народження був спрямований на заробіток в інтернеті та відхід від оффлайновой роботи, тому я не міг не підтримати починання В’ячеслава.

Посилання на проект «Експериментальне онлайн-реаліті-шоу «Віртуальність»»

P. S. Проекту потрібні спонсори. Мінімальний внесок всього 50р. Спонсорство не безоплатно, за нього ви отримаєте посилання згадка в титрах. В залежності від суми можливий навіть індивідуальний відеоролик