Хто такий ігор сподін

7-20-2021

Свої перші кроки в спорті Ігор Сподін в юнацтві, коли грав зі своїми товаришами у футбол. Як і всім хлопчакам йому подобалося ганяти за м’ячиком, але основною роллю його участі в грі стала роль галкіпера. У більш старшому віці юнак, як і більшість його однолітків, зайнявся навчанням. Він прагнув стати хорошим фахівцем у своїй стежці. Але суєта життя, прагнення до успіху залучили його в звичайну життєву рутину, яка може досить таки сильно втомлювати. На спорт не залишається ні сил, ні часу. І вже після сорока років, прожитих таким чином, ігор прийняв запрошення одного зі своїх приятелів на участь у пробіжці. Відчуття, які з’явилися після пробігу, ігор захотів пережити знову, так поступово він став долучатися до бігу на довгі дистанції. Він зізнається, що один з перших марафонів він не подужав і зійшов з дистанції. Але цей один епізод не зміг затьмарити історію участі ігоря в багатьох інших марафонах. Біг став можливістю проявити себе в кращих якостях, поліпшити самопочуття. Завдяки заняттям бігу, він зміг побувати в різних країнах, які брали у себе марафонців.

Герой нашої історії стверджує, що завдяки такій зміні способу життя, його можливості в основному роді зайнятості зросли. Розум і свідомість працюють чітко і ясно. Рівномірне і послідовне заняття бігом значно зміцнило його здоров’я.

У нашому світі існує величезна кількість подібних прикладів. Складати руки визнавати свою поразку стає не самим правильним виходом у важкій ситуації. Головне, щоб заняття спортом йшло без надриву, не варто вкладати в ці заняття ривками максимум зусиль, а потім випадати з занять, щоб відновити сили. Спосіб життя, який включає в себе здорову активність, творить чудеса і здатний піднімати зі стану занепаду сил і робить позитивний вплив на всі сфери життя.