Хто такий Макс Поляків


Кто такой Макс Поляков
Соціум все більше набуває інтернаціональні риси, поступово стираються відмінності у сфері робочої діяльності. Проте, займаючись міграційними проблемами, вивченням прізвищ та іншими питаннями, можна виявити різний підхід в прийомі на роботу, відмінності в заробітній платі, яку отримують люди однієї професії в різних країнах, і інші принципові відмінності. Здійснюючи пошук однофамільців, Максим Поляков зібрав цікаві факти, які дозволяють виявити гаплотипи, будувати соціальні прогнози. Матеріали, які знаходяться в розпорядженні дослідника, є основою для відстеження міграцій соціуму, обґрунтованих висновків щодо вибору професії та досягнень у ній.
Також хочемо вам порекомендувати http://scholar.google.com.ua/citations?user=_ippPMAAAAAJ&hl=en
Після моніторингу всіх статей і опублікованих матеріалів з даної тематики Макс Поляків прийшов до висновку про те, що його можливий повний тезка, який проживає в Україні, є журналістом, як і сам автор дослідження. Дане припущення стало серйозною мотивацією для подальших досліджень, для яких необхідні були нові, більш ефективні методи.
Щоб полегшити виконання цього завдання, Max Polyakov скористався новими продуктами комп’ютерних розробок. Йому вдалося заощадити не тільки час, але і гроші. Незважаючи на те, що особисті відомості часто приховані, дослідник все ж отримав цінні дані. Люди, зайняті пошуком однофамільців і своїх родичів, можуть відвідати спеціально призначений для цієї мети ресурс під назвою «Рідні». Його розробники передбачили простий і зручний інтерфейс, що дозволяє за максимально короткий час домогтися приголомшливих результатів. Знадобиться тільки ввести прізвище та запустити пошук. Таким чином, було знайдено понад 14 000 чоловік, які носять прізвище Поляків і проживають в різних областях України.
Існує ще одна програма, істотно полегшує виконання завдань для дослідника. Це «Велика книга», відсіває необхідну інформацію в Інтернеті, що володіє більш удосконаленими інструментами та можливостями. Користувач повинен пройти реєстрацію, що забезпечує доступ до даних. Автор гідно оцінив її переваги, вже через три хвилини отримавши в своє розпорядження фото та анкети людей, які є повними тезками.