Ігри на Wmmail.ru

803

Всім привіт!
Напевно, всі знають, що на знаменитому поштовику Wmmail.ru є онлайн ігри, у яких можна виграти реальні гроші. Може бути, багато хто навіть пробували в них грати і ймовірно, що деякі вигравали! Я, звичайно, теж не міг пройти повз і кілька разів робив ставки. Багато я не виграв, але пару центів все ж забрав. Після цього я остаточно «забив» на цю тему, оскільки не побачив будь-якої перспективи. Як виявилося-даремно!

Нещодавно мій реферал (не буду називати імені) прислав мені скрін своїх доходів від гри «Дуель», яка нещодавно з’явилася на wmmail. Так от, з скріна видно, що він отримує 700$ прибутку на добу. Непогано, правда. Після цього, я вирішив ще раз розібратися з цими іграми онлайн від wmmail.

Сапер

Це спрощена версія Сапера, який вшитий в будь Windows. Правила дуже прості і зрозумілі.
Ігрове поле виглядає так:


Гра проходить на полі 7 на 5 (тобто 7 клітин в ширину і 5 клітин в довжину), виходить 5 етапів по 7 клітин, на кожному етапі може бути тільки одна міна, гравцеві потрібно пройти всі ігрове поле, не попавшись на міну.
— 1-й гравець створює мінне поле (розставляє протягом 5 хв, по одній міні в кожному ряду) і визначає ставку в грі;
— 2-й гравець повинен за 5 хвилин ігрове пройти поле, не наступивши на міну, в цьому випадку він виграє;
— Якщо 2-й гравець потрапив на міну або у нього закінчився час, перемога зараховується 1-му гравцю — творця гри;
— Переможець отримує банк ігри за вирахуванням комісії системи, яка становить 5%.

Як виграти в Сапер?

Однозначно виграшною тактики, звичайно, немає. Проте є деякі мыслишки. У грі Сапер є дві сторони «минирующий» і «сапер». Виходячи з теорії ймовірностей, у минирующего є більше шансів на виграш, ніж у сапера. В числах це десь 11 до 9 або 65 відсотків. Той хто це зрозумів вже давно насоздавал по тисячі ігор і зараз на wmmail накопичилося вже понад 252426 ставок і ігор відповідно.

Але це все теорія і не факт, що минирующий буде завжди в плюсі.

Якщо ви бачите, що один і той же «мінер» створив приміром 100 ігор, то він, природно, натиснув на кнопку розстановки хв «випадково», тому що немислимо скільки часу треба витратити на розстановку такої кількості хв. В такому разі ясно, що міни на одне і те ж місце не попадаються або трапляються один раз на тисячу (1 до 1000).

Ну і як же все-таки виграти «сапера»? Все будується на аналізі зіграних партій з конкретним партнером. Починаємо грати з одним і тим же користувачем під рукою листочок паперу і розкреслений поле для гри в Сапер. Граємо 1-ю гру, якщо програємо, то запам’ятовуємо де була міна і вносимо на листок, в наступній грі цієї міни вже не буде. Далі чинимо так само і виграємо, наприклад, в сумі програємо 10 ігор, а виграємо решта 90!

Тут треба бути дуже уважним і відноситься до гри відповідально. Все ж бувають випадки, коли міна на перших рядах не попадеться, але коли попадеться (але знову ж таки не факт), то все одно вносимо її на замітку.

Хрестики-нулики

Про цю гру чули всі і всі знають як у неї грати. Зараз я розповім як на ній заробити.

Зовнішній вид гри на сайті Wmmail.ru:


Поле, на якому проходить гра, що складається з п’ятнадцяти клітин в довжину і ширину. Виграє той, хто перший складе п’ять хрестиків або нуликів в ряд (по діагоналі, вертикалі, горизонталі). Плюс гри в тому, що ви граєте з живими людьми, а не з бездушними ботами. Отже, виграти можна правильно вибравши тактику і ще деякі секрети.

Перше правило в грі ” хрестики-нулики це створювати гру самому! Так, доведеться трохи почекати, поки з вами почнуть грати, але тут виграє той, хто грає хрестиками і ходить першим!
Наступне правило — грайте на невеликі ставки (1-5 центів). Це допоможе розширити коло людей, охочих пограти з вами, суперників чекати ви будете набагато менше.

Ні в якому разі не грайте в уже створені гри. Чому саме так, а не інакше ви зрозумієте пізніше.

І, нарешті, головний секрет полягає в наявності програми для гри в хрестики нулики. Уявляєте, за вас буде думати комп’ютер! А він стовідсотково виграє у будь-якого супротивника.

Інтерфейс трохи відрізняється від того, що на сайті. Але, я думаю, що до цього можна звикнути. В програмі ви ставите хрест і нулики не в клітини, а на їх перетину ліній. В іншому поля повністю однакові!

Розглянемо процес гри

Ви створюєте гру на сайті і чекаєте поки знайдеться бажаючий. Далі, як партнер знайшовся, ви запускаєте програму. За замовчуванням у програмі по центру буде стояти чорний кружок — це хрестик! Запам’ятайте хрестики у програмі — чорні кружки, а нулики, відповідно, білі.


Після того, як ваш партнер на сайті ставить нулик в будь-яке місце на полі, яке йому захочеться. Вашим завданням буде повторити хід вашого партнера в програмі. Тобто в програмі ви ходите нуликами. Як тільки ви поставите білий кухлів також як положення нулики поставленого партнером на сайті, програма негайно відповідає на ваш хід — ставить чорний кухлів. Тут ви граєте з програмою. Вам залишається тільки повторювати ходи програми на сайті (хрестики). Таким чином, виходить, що програма грає на сайті за вас! Ви виступаєте тільки як посередник між програмою і іншою людиною — партнером. І тут вам не потрібні якісь особливі знання для гри! Головне точно повторювати хід противника в програмі, і хід програми в ігровому вікні сайту.

Програму можна завантажити тут.
Update: Поки писав статтю вже ситуація змінилася. Адміністрація Wmmail.ru ввела захист від даної програми. Тепер після першого ходу нулики на ігровому полі з’явиться третій символ. Цей символ не є ні хрестиком ні нуликом, через нього можна скласти виграшну лінію. Після цього гра продовжується, як і раніше, без жодних змін. Використання даного символу збиває логіку програми. Так що доведеться сподіватися на свою голову.

Дуель

Нова гра на проекті Wmmail.ru


За основу гри взято механізм ведення бою таких популярних ігор, як Карнаж, БК і їм подібні ігри.

Дуель відбувається між двома гравцями шляхом обміну ударами. Гравці можуть вибирати для кожного ходу зони удару і блоку. Цими зонами є голова, груди, пояс і ноги. У кожного гравця є одна зона удару і дві суміжні зони блоку.

Гра ведеться в 1 раунд, перший гравець створює гру і вибирає зони атаки і захисту, другий гравець приєднується до гри, обирає свої зони атак і захисту і між ними відбувається дуель.

Переможцем стає той гравець, хто зміг відбити удар противника і при цьому сам завдав удару. У разі якщо обидва супротивника завдали удару або обидва успішно відбили удар, то призначається нічия.

Виграв гравець забирає собі весь банк (свою ставку + ставка противника) за вирахуванням комісії системи в розмірі 2%. Наприклад, якщо гра йшла на 1 цент, то переможець отримає 1,96 цента. Якщо у переможця є реферер і його рейтинг більше 100, то він отримує відсоток з перемоги свого реферала (20% доходу системи).

Тактика в грі Дуель

Якийсь особливо виграшною тактики тут я знайти і придумати не зміг. Можна, звичайно, проаналізувати вибір зон гравцями і знайти найбільш часто повторювані комбінації, але відсоток перемог все одно буде не настільки високий, щоб на цьому заробляти.

У мережі знайшов спосіб, заснований на системі Мартінгейла, тобто на системі послідовного підвищення ставок. Наприклад, ви ставите 1 цент і програєте. Наступна ставка у вас буде 2 центи. Якщо і вона програла, то ставите вже 4 центи. Припустимо, ви виграли, тоді ви знову починаєте спочатку (з 1 цента), а чистий прибуток складе 8-2%-1-2-4=0,84 цента. Якщо ж знову програш, то знову подвоюєте ставку і так до перемоги. Начебто профіт є, але щоб так грати, потрібен досить солідний запас коштів. Адже на 10-й ставці (у разі програшу) доведеться поставити вже 5,12$. Хоча, з іншого боку – невже за 9 разів ви жодного разу не зможете виграти! У будь-якому випадку, ця гра припаде до душі більше тим, хто дружить з фортуною.

Ну, і на останок, наведу статистику по іграм одного мого реферала:
Зіграно ігор: 135515 [детальніше]
Витрачено на ігри: 216294.4900 $ і 5397088.0000 Cr
Виграно в іграх: 234784.5677 $ і 5523758.5857 Cr
Отримано з рефералів за ігри: 9796.154050 $

Якщо ви теж хочете заробляти на Wmmail.ru, то переходите на сайт за моєю рефссылке, реєструйтесь і станьте моїми рефералами. Для своїх рефералів я зробив купу бонусів і призів, а також підготував багато корисної інформації і необхідних програм.

Заробляєте ви на Wmmail.ru?

Да
Так
Голосів:
0
Нет
Немає
Голосів:
0
Собираюсь
Збираюся
Голосів:
0