IP камери відеоспостереження

3-24-2020
Картинки по запросу "IP камери відеоспостереження"

Якісні інноваційні IP камери для забезпечення професійного відеоспостереження в приміщенні або на території. Мають продуману конструкцію, відмінну функціональність, швидко і надійно монтуються, і дуже зручні і практичні в експлуатації.
Передача відео – даних виконується в режимі реального часу через мережу, а значить, пристрій дозволяє бачити все, що відбувається в зоні видимості IP камери в даний момент. Комплект Wi – Fi IP – камери відеоспостереження дає можливість, в першу чергу, локально або віддалено переглядати передається пристроєм відеопотік, записувати і зберігати будь-які відрізки відео, управляти режимом відтворення записів. Також хочемо вам порекомендувати IP камеры видеонаблюдения

До переваг IP – камер відеоспостереження відносять: ергономічність, зручність і легкість у використанні, надійність, автономність, багатофункціональність, а також широкий кут огляду, висока якість відео, можливість роботи в самих агресивних погодних умов.
В залежності від місця розташування розрізняють 2 типу IP – камер: зовнішні (вуличні) і внутрішні. Вуличні IP камери відеоспостереження оснащуються дуже міцним корпусом, як правило, кріпляться на ніжці до стіни або паркана (огорожі) будівлі. Можуть бути забезпечені поворотним механізмом (поворотні) для розширення зони видимості пристрою.
Ще одна відмінність пристроїв – по форм – фактору. У нашому асортименті представлені корпусні та купольні, IP – камери відеоспостереження. Другий тип – менш помітний, менше привертає увагу і робить охоронну систему будівлі більш захищеною.

Додатково пристрої можуть оснащуватися датчиком руху, функцією нічного бачення, можливістю записувати відео у форматі Full HD.
В асортименті нашого інтернет – магазину представлені високоякісні IP камери відеоспостереження виробництва Axis. Це високотехнологічні пристрої, що дозволяють організувати процес спостереження за об’єктом на самому професійному рівні. Купити IP камеру відеоспостереження  Ви можете у нас за вигідною ціною. Рекомендуємо ознайомитися з обладнанням провідного виробника в нашому каталозі.