IP камери відеоспостереження

3-24-2020

not found
Прайс – лист.
Також хочемо вам порекомендувати IP камеры видеонаблюдения
Якщо звичайну камеру досить підключити до відеореєстратора або входу плати відеозахоплення і можна насолоджуватися, спостерігаючи зображення з цієї камери, то для того щоб подивитися зображення з IP камери, потрібно не тільки підключити її до комп’ютера або комп’ютерної мережі через комутатор, треба ще дізнатися її адресу IP. По – перше, якщо є інструкція до відеокамери, в ній має бути написано, який IP адреса встановлений в камері за замовчуванням.
Тут хочеться підмітити, що не варто підключати відразу кілька IP камер в одну мережу, особливо якщо це камери одного виробника. у них у всіх спочатку однаковий IP адресу, то виникне конфлікт в мережі. Підключіть спочатку одну IP камеру, змінити в неї IP адресу у відповідності з вашої підмережею, потім другу і т. По – друге, з кожної IP камерою повинна йти в комплекті програмне беспеченія, яке дозволить швидко знайти підключену камеру в мережі, якщо потрібно, змінити цю адресу і провести всі необхідні настройки. На цій сторінці ми будемо розміщувати посилання на подібне ЗА, якщо раптом ви втратили компакт диск, що йде в комплекті з IP камерою і можете визначити IP адреса цієї камери.
По – третє, для того щоб дізнатися IP-адресу камери або іншого пристрою (роутера, маршрутизатора, модема, комп’ютера, підключеного до мережі) можна використовувати просту програмку для сканування IP адрес. Прикладом такої програми може служити утиліта Angry IP Scan. C допомогою цієї нехитрої програми з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом можна не лише просканувати всі IP адреси у вашій мережі, але також дізнатися MAC-адресу пристрою і швидкість відгуку.
Досить у програмі вказати діапазон сканованих адрес і натиснути кнопку START, і все просканованих адреси з’являться в списку. Доступні IP адреси будуть відзначені синім кружечком. До речі, з допомогою цієї нескладної програми ви можете виявити всі несанкціоновані підключення до бездротової мережі, щоб надалі внести їх IP адреси в чорний список вашого маршрутизатора. Для того щоб дізнатися IP адресу цифрової відеокамери можна скористатися універсальним, яке підтримує велику кількість різних IP камер, наприклад Macroscop або ПО Лінія. У висновку, здається, не зайвим буде нагадати, що для успішної спільної роботи IP адреса вашого комп’ютера і вашої адреси IP камери повинні бути в одній підмережі, т. передостанні числа IP адрес повинні бути однаковим. Це стосується не тільки IP камер, але і всіх цифрових пристроїв, що працюють в одній комп’ютерній мережі.