Конкурс коментаторів

36

Конкурс комментаторов на rabotaidoma.ru

Доброго дня!
Знову підводимо підсумки конкурсного місяця. В цей раз було багато коментарів та учасників і тому приємно приємно роздавати призи і дякувати учасників. Але є один момент, який я хотів би прояснити. Деякі продумані учасники, щоб отримати приз заходять на сайт один раз в місяць, за пару годин до закінчення конкурсу і набивають N-ное кількість постів. Відповідно виходить, що за кілька хвилин вони можуть залишити інших без призу! Я думаю, що це не чесно по відношенню до учасників конкурсу, так і до адміністрації теж. Тому ми уважно ставиться до таких ситуацій, а пости набиті в останній день конкурсу будуть видалятися.

У квітні 2013 року конкурс коментаторів на сайті rabotaidoma.ru буде проходити з 1.04.2013 по 30.04.2013. Підсумки підведемо 1 травня 2013 року, призовий фонд, як правило, складе:

  • 1 місце — 10$;
  • 2 місце — 5$;
  • 3 місце — 3$;
  • 4 місце — 2$;
  • 5 місце — 1$.

Всім учасникам удачі в конкурсі!

Переможці березневого конкурсу коментаторів (1.03.2013-31.03.2013)

Місце Ім’я Коментарів Приз
1 Олена Олейникова 54 $10
2 Marina 49 $5
3 ТАМАРА 15 $3
4 Людмила 4 $2
5 недбайливий бухгалтер 2 $1

Для отримання призу переможцям необхідно написати мені листа із зворотного зв’язку з номером WMZ гаманця, на який перевести гроші. У листі обов’язково вказувати e-mail, який ви вказували в коментарях для того, щоб я впевнився вашої особистості.
Крім того, можна замовити виплату в коментарях до цього посту, а також із зазначенням свого e-mail.

Деякі учасники, що зайняли призове місце за результатами конкурсу, не звертаються за виплатою винагороди. В цьому випадку будемо робити так — якщо людина посів призове місце в конкурсі коментаторів не подав заявку про виплату винагороди протягом наступного за конкурсом місяця, то його приз згорає.