Конкурс в жовтні 2014

39

Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту rabotaidoma.ru! Закінчився вересень і ми знову підбиваємо підсумки конкурсу коментаторів. У цьому місяці написали трохи і призових місць буде тільки три. Може річний синдром ще не пройшов, може позначилася нестабільна робота сайту в жовтні сподіваюся на більш високі результати. Таблицю призерів можна побачити нижче.
Ще з нового у вересні — це переїзд на новий хостинг. Сайт повністю переїхав, ось з форумом поки що проблеми. Буду в жовтні вирішувати.

У жовтні 2014 року конкурс коментаторів на сайті rabotaidoma.ru буде проходити з 1.10.2014 за 31.10.2014. Підсумки підведемо 1 листопада 2014 року, призовий фонд, як правило, складе:

  • 1 місце — 10$;
  • 2 місце — 5$;
  • 3 місце — 3$;
  • 4 місце — 2$;
  • 5 місце — 1$.

Ознайомитись з правилами написання коментарів, для участі в конкурсі можна тут.
Всім учасникам, удачі в конкурсі!

Переможці вересневого конкурсу коментаторів (1.09.2014-30.09.2014)

Місце Ім’я Коментарів Приз
1 Aleks 17 $10
2 Тетяна 6 $5
3 Алекс 5 $3

Для отримання призу переможцям необхідно написати мені листа із зворотного зв’язку з номером WMZ гаманця, на який перевести гроші. У листі обов’язково вказувати e-mail, який ви вказували в коментарях для того, щоб я впевнився вашої особистості.
Крім того, можна замовити виплату в коментарях до цього посту, а також із зазначенням свого e-mail.

Деякі учасники, що зайняли призове місце за результатами конкурсу, не звертаються за виплатою винагороди. В цьому випадку будемо робити так — якщо людина посів призове місце в конкурсі коментаторів не подав заявку про виплату винагороди протягом наступного за конкурсом місяця, то його приз згорає.