Ломбард – як укласти вигідну угоду

8-29-2020

У Вас тимчасові фінансові труднощі? Терміново потрібні гроші? Рішенням Ваших проблем може стати ломбард. Для того щоб вирішити проблеми потрібно просто здати в ломбард годинник або іншу якусь цінну річ. Перш ніж відправиться оформляти заставу варто визначитися, що саме Ви будете здавати. Отже, давайте розберемося, що ж можна здати в ломбард.

Що можна здати або продати в ломбард

  • Ювелірні вироби. Це один з найбільш популярних видів заставного майна. При здачі ювелірних прикрас в ломбард Ви зможете отримати від 80% відсотків до повної ринкової вартості виробу. При оцінці ювелірних виробів фахівці враховують їх вік, художню цінність, вага і пробу металу. Важливим моментом стане наявність каменів у виробі. Як правило, асортимент виробів, які можна здати в ломбард обмежується таким набором: сережки, ланцюжки, каблучки та персні, браслети, брошки, кольє.
  • Дорогоцінні метали. Це можуть бути злитки або ж звичайний лом. Як можна здати в ломбард золото так можна здати в ломбард срібло, але так само і платину.
  • Монети. У ломбардах приймають як старовинні цінні монети, так і сучасні екземпляри в банківській упаковці. Ціна, яку за них запропонують, буде прямо залежати від того яку колекційну або антикварну цінність вони представляють. Якщо ж такої немає, то оцінювати їх будуть за вагою. Якщо Ваша монета ще в банківській упаковці, то у Вас є шанс здати її за тією ціною, яка була на закупівлю, при цьому буде врахована комісія самого ломбарду.
  • Дорога і якісна біжутерія. Зрозуміло, не кожну біжутерію можна здати в ломбард. Подібні організації приймають в якості застави вироби, які зроблені із застосуванням напівкоштовних каменів або мають якусь окрему цінність.
  • Годинники. В ломбард можна здати і годинник. Як правило, ломбарди з радістю приймають дорогий годинник, особливою популярністю користуються швейцарський годинник. Про золотий годинник також не варто забувати.
  • В якості застави в ломбарді можна надати і телефон. Найчастіше в ломбарди здають дорогі телефони, наприклад такі, як iPhone або Vertu. Телефон повинен бути справним, знаходиться в хорошому стані і повинен мати відповідні документи.
  • Унікальні предмети інтер’єру та антикварні вироби. До цієї категорії відносяться такі предмети як: статуетки, посуд, картини, вази та інше. Ціна за таке вироби розраховується виходячи з його антикварної або історичної цінності.
  • Хутряні вироби. Натуральні шуби теж можуть бути предметом застави. Головна умова – це їх хороший стан. Здати в ломбард шубу з норки, мутона, бобра, соболя, лисиці, кролика, бобра, шиншили, писаря, ондатри, чорнобурки і т.iн.
    Аксесуари від відомих дорогих брендів. До них відносяться запонки, елітні ручки, запальнички, затискачі для краваток, окуляри, одяг і т.д.