Листопадовий конкурс коментаторів

34

Конкурс комментаторов на rabotaidoma.ru

Всім привіт! Сьогодні підводимо підсумки жовтня і починаємо новий конкурс. Жовтень не відзначився активністю відвідувачів, але призових місць стало більше, аж чотири. Інші коментатори зуміли залишити лише по одному коментарю. Радує, що серед переможців з’явилися новачки. Може вони приєднаються до нашої компанії. Додатковий приз розіграний не був, тому умови його отримання спростяться. Вітаю переможців, а результати дивимося в таблиці.

В листопаді 2013 року конкурс коментаторів на сайті rabotaidoma.ru буде проходити з 1.11.2013 по 30.11.2013. Підсумки підведемо 1 грудня 2013 року, призовий фонд, як правило, складе:

  • 1 місце — 10$;
  • 2 місце — 5$;
  • 3 місце — 3$;
  • 4 місце — 2$;
  • 5 місце — 1$.

У листопаді умови на дод. приз спрощуються. Додатковий приз, в розмірі по 2$ до кожного призового місця, буде нараховано якщо сумарна кількість «лайків» (по всіх соцмереж внизу новини) буде дорівнює або більше 20.

Всім учасникам удачі в конкурсі!

Переможці жовтневого конкурсу коментаторів (1.10.2013-31.10.2013)

Місце Ім’я Коментарів Приз
1 Aleks 31 $10
2 Marina 16 $5
3 pasagir 3 $3
4 masterrr 2 $2

Для отримання призу переможцям необхідно написати мені листа із зворотного зв’язку з номером WMZ гаманця, на який перевести гроші. У листі обов’язково вказувати e-mail, який ви вказували в коментарях для того, щоб я впевнився вашої особистості.
Крім того, можна замовити виплату в коментарях до цього посту, а також із зазначенням свого e-mail.

Деякі учасники, що зайняли призове місце за результатами конкурсу, не звертаються за виплатою винагороди. В цьому випадку будемо робити так — якщо людина посів призове місце в конкурсі коментаторів не подав заявку про виплату винагороди протягом наступного за конкурсом місяця, то його приз згорає.