MineCloud.io новий хмарний майнінг — 1 долар за 3 дні на повному пасиві

622

Всім привіт!
Знову вирішив інвестувати в хмарний майнінг. Нещодавно стартував проект під назвою MineCloud, який продає потужності свого устаткування для видобутку кріптовалюти. На даний момент в ньому вже зареєструвалося понад 25000 чоловік і за словами розробників популярність тільки росте.

За легендою, яка є на сайті, компанія працює вже з 2013 року і має достатній досвід та обладнанням, щоб надати користувачам надійний заробіток на видобутку кріптовалюти. Насправді це, звичайно ж, звичайний хайп замаскований під хмарний майнінг. Ще такі проекти називають псевдооблачным майнингом, але суть та ж.

Розглянемо що ж гарантують нам творці MineCloud:
— дохід 2% в день;
— щоденне нарахування прибутку;
— миттєві виплати;
— відсутність прихованих комісій.
Додам що після реєстрації ви отримуєте на свій аккаунт безкоштовно 10GHS, тобто для початку можна почати заробляти без вкладень.

Поки все вищеперелічене виконується і я інвестував у проект 15$, що дозволило отримати 110 GHS (разом з 10 бонусними). Дохід з такої потужності становить 0,33$ в день. Таким чином окупність вкладених коштів 45 днів. Мінімальна сума для виводу складає 1$. Можна майнить і биткоины, але там мінімалка 0.005 BTC, тому я все потужності налаштував на видобуток USD.

MineCloud.io заработок криптовалюты новый облачный майнинг

Я не знаю як довго пропрацює проект, тому якщо зберетеся інвестувати враховуйте ризики і вже точно ніж раніше вкладіть тим більше ймовірність заробити, а не прогоріти. На сайті є зручний калькулятор прибутковості, з допомогою якого можна прикинути дохід в залежності від розміру вкладених коштів.

MineCloud.io заработок криптовалюты новый облачный майнинг

Для участі в проекті перейдіть за посиланням і пройдіть нескладну процедуру реєстрації. Після цього прийде лист на ваш e-mail для активації облікового запису в якому буде посилання. Далі можна закуповувати потужності. При оплаті биткоинами GHS зараховуються автоматично після 3х підтверджень в мережі. Якщо оплата в доларах, тоді GHS зараховуються миттєво. Мінімальна сума для інвестування 0,15$. Також хочу попередити, що в проекті заборонені мультиаккаунты, тобто не можна зареєструватися кілька разів і порушників банять.

На цьому поки все. Вдалого майнінгу і хороших прибутків!