“моя справа”: партнерська програма від творців найбільшої інтернет-бухгалтерії в росії

192

Ви вже знаєте, що партнерські програми можуть допомогти розширити спектр послуг і збільшити прибуток. Ви просто рекомендуєте продукт партнера і заробляєте на цьому. Якщо за родом діяльності ви маєте справу з цільовою аудиторією партнера, дохід від програми може бути дуже відчутним.

У цьому матеріалі ми розповімо про партнерку від компанії» моя справа”.  тут ви будете заробляти, допомагаючи бізнесу вирішувати проблеми. Ця програма, перш за все, буде цікава реєстраторам бізнесу, юристам, консультантам, регіональним партнерам довідково-правових систем. Крім того, на базі програми можна створити окремий бізнес з нуля.

Про компанію “моя справа”

це творці просунутого хмарного сервісу для самостійного ведення бухгалтерії. сервіс допомагає підприємцям і організаціям вести облік, рахувати податки, формувати звітність, проводити платежі і виконувати інші завдання, з якими щодня стикаються бізнесмени. Сервіс можна інтегрувати з будь-яким іншим сервісом-компанія перша розробила відкрите api.

За останні роки компанія просунулася набагато далі і впровадила інші продукти і послуги.

це, перш за все, ” бюро» – інформаційна база для бухгалтерів, кадровиків, юристів та служб безпеки. Містить базу нормативно-правових документів, експертні матеріали, новини та огляди, допомагає перевіряти контрагентів і оцінювати ймовірність податкових перевірок.

ще один напрямок роботи-аутсорсинг бухгалтерії ” моя справа. Бухгалтер». віддалений “бек-офіс”, що замінює цілу команду бухгалтерів і юристів, кадровиків і бізнес-асистентів.

Іншими словами, продукти і послуги компанії позбавляють підприємців від багатьох проблем і перекривають будь-які потреби бізнесу, починаючи від допомоги в реєстрації фірми і виборі системи оподаткування і закінчуючи консультаціями з оптимізації бізнесу, а часом і жорсткими розбірками з податковою інспекцією і контрагентами.

Партнерська програма від «моя справа»

Ви можете стати частиною команди відомого бренду і організувати продаж продуктів у своєму регіоні. “моя справа” пропонує щедру комісію, яка залежить від обсягу продажів.

Продукти компанії в підприємницькому середовищі затребувані, тому при грамотному підході можна налагодити хороші продажі. Якщо ви обертаєтеся в середовищі бізнесменів, це буде ще простіше, тому що бухгалтерія, податки, звіти, проблеми з податковою – це головний біль кожного першого бізнесмена в росії.

за статистикою, дохід успішного партнера на старті в середньому 600 тисяч рублів на місяць. А можливості для зростання не обмежені.

Як стати партнером

Потрібно укласти агентський договір.

Програма хороша тим, що не вимагає початкових вкладень.

Ви подаєте заявку на сайті, проходите співбесіду і навчання, укладаєте договір і починаєте заробляти.

Що потрібно для роботи:

 • зареєстроване тов або іп;
 • офіс;
 • досвід побудови системи збуту та від 3-х менеджерів з продажу;
 • клієнтська база або готовність швидко її сформувати.

Як допомагає “моя справа”

Компанія пропонує партнерам всебічну підтримку:

 • реєстрація бізнесу;
 • персональний менеджер;
 • навчання;
 • маркетингова підтримка;
 • srm-система, телефонія.

З чого складається заробіток

партнери отримують винагороду за первинні продажі та за продовження реєстрації.

 1. комісія за первинний продаж – від 70% до 100%
 2. за пролонгацію (є не у всіх продуктах) – 40%

Приклад

Середній чек для інтернет-бухгалтерії 15 тисяч рублів.

За 20 продажів ви отримуєте комісію: 20*15*80% = 240 тисяч рублів.

Середній чек для “бюро” 35 тисяч рублів.

За 20 підписок ви отримуєте комісію: 20*35*70% = 490 тисяч рублів плюс 14 тисяч за кожну пролонгацію.

“моя справа” вирішує проблеми клієнтів, а ви можете на цьому заробляти. Приєднуйтесь до команди – і працюйте під відомим брендом!