На чому заробляють в інтернеті

597

Всім привіт!
Компанія Миксмаркет провела опитування вебмайстрів заробляють в інтернеті. За результатами опитування виявилося, що тільки для половини з них інтернет-заробіток це додатковий дохід. Інша ж половина працює лише в інтернеті. Незважаючи, що способів заробітку в інтернеті існує безліч, основний дохід йде все ж з сайтів.

У середньостатистичного вебмастера рунета на балансі перебувають від 2 до 5 сайтів з відвідуваністю від 300 до 5000 чоловік в добу. Згідно досліджень вони непогано заробляють на своїх ресурсах. Але не потрібно думати, що створення сайту-це легкий спосіб збагачення. Створення та розкрутка власного проекту це напружена робота протягом багатьох місяців. Більшість вебмайстрів сходяться в думці, що сайт починає приносити дохід з відвідуваності в тисячу чоловік в добу.

За даними дослідників, 90% доходу з сайту дає реклама. На першому місці по прибутковості стоїть контекстна реклама (оплата за перехід за посиланням). Друге місце займає продаж посилань, розміщення статей і т. п. Ну і третє місце це реклама з оплатою за 1000 показів (банерна, тізерна).

Думка експерта в області SEO Артема Денисова: «Ну, по-перше, потрібно розуміти, що просто так серйозні гроші в Інтернеті ніхто не заробляє. Особисто я вважаю, що потрібно робити СДЛ — сайт для людей — з конкретної тематики, готувати для нього якісні унікальні матеріали, регулярно оновлювати і збирати аудиторію. Коли показники доростуть до 500 — 1000 осіб на добу, вже можна пробувати монетизувати. Але я рекомендую безпечні методи заробітку — той же «Яндекс.Директ», інша контекстна реклама. Не захаращувати свій ресурс марними посиланнями, і він відповість вам вдячністю.»