Новий конкурс коментаторів на rabotaidoma.ru

33

Конкурс комментаторов на rabotaidoma.ru

Всім привіт, радий вітати вас на сайті rabotaidoma.ru. Сьогодні підводжу підсумки минулого місяця і підсумки конкурсу коментаторів. Вітаю переможців і оголошую про виплату підвищеного призу відповідно з виконанням умови «лайкам» в соц. мережах. Але призерів буде тільки троє, т. к. за один коментар в місяць я не нагороджую.

У вересні 2013 року конкурс коментаторів на сайті rabotaidoma.ru буде проходити з 1.09.2013 по 30.09.2013. Підсумки підведемо 1 жовтня 2013 року, призовий фонд, як правило, складе:

  • 1 місце — 10$;
  • 2 місце — 5$;
  • 3 місце — 3$;
  • 4 місце — 2$;
  • 5 місце — 1$.

У вересні умови на дод. приз ускладнюються. Додатковий приз, в розмірі по 2$ до кожного призового місця, буде нараховано якщо сумарна кількість «лайків» (по всіх соцмереж внизу новини) буде дорівнює або більше 30.

Всім учасникам удачі в конкурсі!

Переможці серпневого конкурсу коментаторів (1.08.2013-31.08.2013)

Місце Ім’я Коментарів Приз
1 Aleks 26 $12
2 Тетяна Паломи 7 $7
3 Олена Олейникова 5 $5

Для отримання призу переможцям необхідно написати мені листа із зворотного зв’язку з номером WMZ гаманця, на який перевести гроші. У листі обов’язково вказувати e-mail, який ви вказували в коментарях для того, щоб я впевнився вашої особистості.
Крім того, можна замовити виплату в коментарях до цього посту, а також із зазначенням свого e-mail.

Деякі учасники, що зайняли призове місце за результатами конкурсу, не звертаються за виплатою винагороди. В цьому випадку будемо робити так — якщо людина посів призове місце в конкурсі коментаторів не подав заявку про виплату винагороди протягом наступного за конкурсом місяця, то його приз згорає.