Пакувальна крафт-папір у рулонах!!!!

Папір крафт являє собою міцний папір із спеціальної натуральної целюлози. Назва цієї паперу походить від німецького слова CRAFT, яке перекладається як «сила» або «потужність». Матеріал, звичайно, коричневого (бурого) кольору, але ми виробляємо також і вибілені варіанти (білий крафт – папір). Сировина обгорткового паперу є екологічно чистим і характеризується високими показниками міцності при розриві, або зламі продавлювання. Також хочемо вам порекомендувати крафт бумага оптом за най вигіднішою ціною.

Така папір отримала широке застосування для упакування або створення міцних паперових виробів. В основному крафт – папір використовують для виробництва пакетів, паперових мішків і крафт – конвертів (тому іноді її так і називають – папір для мішків). В паперових пакетах можна зберігати харчові продукти, завдяки тому, що пакувальний папір вбирає в себе вологу і пропускає повітря, тобто Така властивість дозволяє продуктам не псуватися і зберігати потрібну вологість і температуру в упаковці. До того ж пакети з такого паперу завжди в моді. Обгортковий буру папір так само останнім часом часто використовують для упаковочки квітів. Наша крафт папір ідеально підходить для друку на принтерах і цифрової поліграфії, її застосовують умільці handmade для створення дизайнерських виробів з паперу ручної роботи. Дизайнерська упаковочка і вироби скрапбукінгу завжди виглядають стильно. Багато художників малюють на ній замальовки, ескізи і начерки. У неї дуже приємна шорстка фактура, на яку відмінно лягає вугілля, крейда, пастель, сангіна і олівець.

Має світло – коричневий колір, щільність 70 г/ м2 і оптимальне співвідношення ціна/ якість. Ми пропонуємо Вам купити папір крафт у різних варіаціях. Якщо Вам потрібні листи нестандартних розмірів – звертайтесь до нас і ми поріжемо їх під потрібний вам формат. Ми продаємо тільки папір найвищої якості. Вибирайте, яка обгортковий папір вам необхідна, на кожну позицію ми гарантуємо обґрунтовані ціни на продукцію найвищої якості. Також ми забезпечуємо низьку ціну для оптових покупців. Тому, якщо Ви не знаєте де купити папір крафт – купуйте в нашому інтернет – магазині і не пошкодуєте. Виробництво, склад і офіс знаходяться в Харкові, але ми висилаємо папір для пакування і всі наші товари по всій Україні будь-якими поштовими компаніями на Ваш вибір. Можна сміливо сказати, що знайти застосування крафтового папери можна у будь-якій сфері, завдяки її екологічності і міцності. А замовити такий матеріал будь-якого формату з до ставкою по всій Україні.