Пасивний заробіток на YouTube від 150$ у місяць

1076

Любите створювати веселі, цікаві і пізнавальні відеоролики? Відмінно! Значить, у вас є потенціал заробляти на YouTube пристойні гроші. Для цього потрібно лише знати, з чого почати, ніж ми неодмінно допоможемо розібратися прямо зараз.

Основні 3 переваги заробітку на YouTube:
1. Прибуток йде автоматично, навіть коли комп’ютер не використовується. Люди дивляться відео — на ваш аккаунт нараховуються грошові кошти. Непоганий пасивний заробіток.
2. Якість відеозапису не має значення. Можна використовувати як професійну камеру, так і стільниковий телефон. Найголовніше — актуальність відеоролика для потенційних глядачів.
3. Щоб почати заробляти, знадобиться лише 30 хвилин вільного часу.

Крок перший. Реєстрація на YouTube, завантаження першого ролика.

З реєстрацією на YouTube не виникне жодних проблем. Заходьте на сайт, тиснете кнопку «Створити обліковий запис» і введіть необхідні дані. Для підтвердження реєстрації знадобиться електронна пошта.

Після успішної реєстрації, входимо в акаунт за допомогою логіна (ел. пошта) і пароля. У правому верхньому куті ви побачите кнопку «додати відео». Скористайтеся їй, щоб завантажити свій перший відеоролик на сайт. Вже через кілька хвилин він буде доступний для перегляду.

Крок другий. Реєстрація на Метакафе.ком

Щоб за кожну тисячу переглядів вашого відео вам нараховувалися грошові кошти, необхідно зареєструватися на біржі Метакафе.ком. Можна навіть не реєструватися, а прив’язатися до вашого облікового запису в Facebook. Біржа сплачує від 5$ за тисячу переглядів, що, треба сказати, досить непогано. Однак, отримати гроші ви зможете тільки коли кількість переглядів досягне 20000. Ну і треба трохи розуміти англійську, т. к. це мова сайту біржі.

Крок третій. Реєстрація на Google Adsense та встановлення реклами на відео.

Щоб зареєструватися на Google Adsense, вам знадобиться власний сайт. Якщо такий відсутній, пропонуємо скористатися сайтом Блогер.ком. Тут ви зможете створити свій блог за 5-10 хвилин, навіть якщо нічого не розумієте в будові сайтів (блогер пропонує готові шаблони). Заливаємо на сайт пару-трійку унікальних статей, які можна придбати на будь-якій біржі, і приступаємо до реєстрації на Google Adsense.

Після проходження реєстрації, підключіться до Adsense для відеороликів. От і все! Тепер, коли ви будете завантажувати чергове відео на YouTube, потрібно лише давати свою згоду на розміщення реклами на нього, встановлюючи відповідний прапорець.

Варто звернути увагу, що доступ до Google Adsense буде наданий не відразу, а через 2-14 днів.

Ось таким нехитрим способом можна заробляти на YouTube від 150$ до 25000$ в місяць. До речі, остання цифра взята не з голови, а з конкретного прикладу: американець Шейн Dawson щомісяця заробляє зазначену вище суму на перегляді відео. Бажаю досягти успіху і вам!

Ви знали, що американець Шейн Dawson заробляє на YouTube більше 25000$ в місяць? Пропоную і вам навчитися отримувати прибуток на перегляді відео.