Полоскання в пральній машині

10-24-2019


Пральні машини з сушкою – незамінні помічники сучасних людей. Уявити побут сучасної сім’ї без пральної машини дуже складно. Темп сучасного життя не дозволяє приділяти домашнім справам багато часу. Техніка здатна полегшити життя жінці і надати більше вільного часу. Як вибрати підходящу Вам пральну машинку, як визначитися з вимогами та критеріями. Які параметри є найбільш важливими, а якими можна нехтувати. Функція пральної машини, передбачена для дитячого одягу, речей людей з алергією на порошки і т. Якщо ви насипали в пральну машину занадто багато порошку або скористалися пральним порошком, не призначеним для пральних машин – автоматів, в машині утворюється надмірна кількість піни, яка прагне потекти через край. Також хочемо вам порекомендувати якщо Стиральная машина не полоскает звертайтесь до нас ми допоможемо.

У такій ситуації машина, оснащена контролем піноутворення, сама зливає пінну воду і набирає чисту. Реверсивними рухами барабана машина здійснює рівномірний розподіл білизни по стінках перед віджиманням. Центральний процесор машини збирає інформацію про її поточний стан з декількох датчиків. Сюди входять: кількість води, її температура, процеси всередині барабана, вага завантаженої білизни, тип тканини, етап прання і т. Автоматичний контроль рівня води (ALS, автовзвешивание). Ця функція служить для оберігання речей від пошкодження, підвищення якості прання, для оптимізації витрат води та пральних засобів, для збільшення терміну служби пральної машини.

При недостатньому рівні води білизна не зможе просочитися водою при замочуванні, а при надлишку – не буде створюватися необхідного тертя між волокнами тканини, оскільки білизна буде просто плавати у воді. Властивості води, пов’язані з кількісним вмістом у ній солей магнію і кальцію. Збільшена жорсткість води підсилює утворення накипу на внутрішніх елементах пральної машини. Для зменшення жорсткості води в пральній машині застосовуються спеціальні засоби від накипу. Кількість білизни, що допускається для прання в пральній машині. Додаткова функція пральної машини, що дозволяє замочувати речі перед основним пранням для кращого відпирання.