Повна установка windows!!!!

9-26-2019
Картинки по запросу Полная установка windows!!!!

Оскільки більшість людей купує нові, сучасні комп’ютери, і операційна система повинна реалізовувати можливості вашого комп’ютера. Для початку Вам буде потрібно інсталяційний диск. Його можна або купити, або ж скачати з торрента і записати самостійно до полная установка windows

Перед початком установки необхідно вказати в BIOS завантаження з CD( DVD)-ROM або ж знімного носія( якщо установка проводиться з флешки). Вхід в BIOS відбувається після натискання клавіші Delete або F2 (у більшості виробників. Якщо ні, то уточнюйте в керівництві до материнської плати у розділі BIOS) відразу після включення комп’ютера. Яке означає, що необхідно натиснути будь-яку клавішу на клавіатурі для того, щоб почалося завантаження з CD або DVD. Після натискання будь-якої клавіші почнеться завантаження файлів, необхідних для встановлення. Після цього буде запропоновано вибрати мову установки і стандарти. Оскільки ми розглядаємо установку на новий комп’ютер, то вибираємо Повну установку. Наступним кроком вибираємо розділ, на який будемо встановлювати систему.

В процесі установки Вашого втручання не потрібно близько півгодини, тому можете сміливо займатися своїми справами, а програма установки сама зробить необхідні 2 перезавантаження. До речі, час установки безпосередньо залежить від потужності Вашого комп’ютера і може зайняти більше часу. Вибираємо параметри безпеки за промовчанням. Наступним кроком, після установки системи є установка драйверів. Дане питання ми розглянемо в наступній статті. В даний час у мережі Internet можна зустріти величезну кількість вірусів. З більшістю з них борються встановлені на розумних машинах антивіруси, інші ж – “глушать” комп’ютер крізь антивірус і видалити віруси вкрай проблематично. У ній ми розглянемо порядок встановлення і нюанси, які необхідно враховувати при установці драйверів.

Технології розвиваються, не стоять на місці, і, як результат – все більше і більше нововведень стає доступними для простих громадян. Ще п’ятнадцять років тому в нашій країні слово «інтернет» навіть відомо було тільки обраним. А десять років тому, коли більшість вже знало, що це таке, він все ще був розкішшю і в домашніх умовах був рідкісний і лімітований.