Поздоровлення в прозі рідного брата з днем народження

661

На цій сторінці знайдете поздоровлення в прозі рідного брата з днем народження. Порадуйте свого братика, виберіть у нас короткі і суперські тексти побажання до Дня Народження. Прикольні поздоровлення для брата своїми словами.
***

Братику, сьогодні в тебе свято, тому мені все ж доведеться привітати тебе. Звичайно ж, я жартую, бо ти і сам знаєш, як я до тебе ставлюся. Ти – мій рідний братик, без якого я не можу уявити жодного свого дня, бо я ще не можу знайти людину, яка буде приносити мені чай, воду, печива і все таке. Я хочу завжди бачити тебе щасливим і радісним. Я так думаю, що тобі потрібно побажати для цього багато нових комп’ютерних ігор, а ще, звичайно ж, багато перемог твоєї улюбленої футбольної команди. Ще хочу побажати тобі, щоб мама як можна менше лаяла тебе. Звичайно, це залежить і від тебе теж, але нехай всесвіт посприяє цьому. Нехай цей день пройде в позитивному руслі, принесе тобі багато нових емоцій і всього самого крутого. Сподіваюся, що тобі подарують сьогодні багато іграшкових машинок, тому що я сам собі їх не купую.

***

Хочу привітати свого братика з святом, якого він так чекав. А я знаю, чому ти так чекав цього дня. Та тому що ти дуже хочеш отримати багато подарунків, якими потім мене будеш дражнити. Але ти навіть не здогадуєшся, що я збираюся відібрати у тебе частину подарунків, тому що тобі завжди дарують речі крутіше, ніж мені. Братик, я хочу побажати тобі, щоб ти коли-небудь потрапив на футбольний матч своєї улюбленої команди, сфотографувався з усіма гравцями і взяв у них автографи. Повір, що кожен з них теж чекає зустрічі з тобою, так що збирайся з силами і починай вже як слід мріяти. Загалом, нехай всі твої мрії та бажання виконуються, а я допоможу тобі, чим зможу. Ти навіть сьогодні вирішив влаштувати свято в стилі футболу, так що цей День народження тобі повинен запам’ятатися на все життя. Сьогодні всі мають веселитися й святкувати. А ти повинен подавати приклад.

***

Я так люблю Дні народження свого братика, тому що зазвичай в цей день він влаштовує круті тематичні вечірки. А ще він отримує багато прикольних подарунків, які я потім в нього ще і забираю. Думаю, що це свято винятком не буде. Загалом, братику мій я хочу привітати тебе і побажати тобі крутого настрою протягом усього твого життя. Нехай всі навколо тебе радує, навіть двійки в школі нехай радують. Хоча вони більше мене радують, але я думаю, що і ти не так категорично до них ставишся. Я бажаю тобі тільки лише всього самого крутого і позитивного, що є в цьому житті. Наприклад, гамбургерів тобі більше, постійного запасу коли і просто всього самого смачного. Ми всі вітаємо тебе і хочемо, щоб ти посміхався. А ти посміхаєшся тільки тоді, коли виграє твоя улюблена баскетбольна команда. Зі святом тебе!

***

Ну що, братику, настав День твого народження? Я хочу привітати тебе, а ще сказати, що сьогодні ти можеш відпочити від мене. Сьогодні я тебе не буду радити не буду лаяти і все в цьому дусі. Ти отримуєш свободу і маєш право, як слід розважитися і відпочити. Проведи сьогодні своє свято так, щоб потім згадувати протягом року, тобто до настання наступного Дня народження. Я навіть не знаю, чого ще тобі треба побажати, тому що я тобі подарував справжній подарунок у вигляді свободи від моїх повчань. Звичайно ж, це все жарти і гумор, тому що я хочу побажати тобі здоров’я. Ти у нас любитель екстремальних видів спорту, так що здоров’я тобі точно не завадить. Ще хочу побажати тобі багато нових крутих пісень, які, я сподіваюся, ти будеш слухати в навушниках, а то ми не завжди поділяємо твої музичні вподобання.

***

Брат, ти знаєш, що ти є для мене дорогим людиною, без якого я не уявляю свій день. Ось хто мені буде готувати сніданки і приносити каву, якщо не ти? Я взагалі не уявляю цього. Я хочу побажати тобі ще як можна довше жити з нами, щоб продовжувати свою продуктивну діяльність, тобто приносити мені все, що мені потрібно. Але залишимо жарт в сторону, тому що я хочу побажати тобі удачі і всього самого крутого, що є в цьому світі. Нехай все твоє життя буде так, як ти сам того хочеш. Звичайно, я знаю, що ти хочеш захопити цей світ, але все одно бажаю тобі виконання всього цього. І знай, що я неодмінно допоможу тобі у всіх цих питаннях. Ніколи не втрачай оптимізм, тому що він допомагає тобі бути позитивним і енергійним. Братику, сьогодні тільки твій день, так що розважайся і просто відпочивай. Вдалого святом!

***

Хочу привітати свого дорогого братика з Днем народження. Мені навіть цікаво, в якому стилі ти проведеш цей чудовий свято. Я навіть не сумніваюся, що все пройде просто неймовірно круто, бо як ти можеш влаштувати справжнє феєричне свято. Я хочу побажати тобі, щоб твій настрій завжди було на висоті, тому що з тобою неможливо розмовляти, коли в тебе немає настрою. А мені іноді все ж хочеться з тобою розмовляти, бо іноді в тебе виникають слушні думки. Так що, братику, бажаю тобі таких продуктивних думок більше, тому що вони будуть направляти тебе в правильне русло. Я бажаю тобі міцного здоров’я, тому що ти у нас людина активний і енергійний, так що здоров’я тобі точно не завадить. Нехай цей День народження стане одним із самих крутих днів в твоєму житті, братику!

***

Хочу привітати з Днем народження одного веселого хлопчика, який доводиться мені рідним братом. Я пишаюся цим фактом, хоча варто зізнатися, що іноді мені все ж хочеться прибити тебе. Але без цього нікуди, так що тобі доведеться змиритися. Братику, насправді, я хочу привітати тебе і побажати тільки лише всього самого оптимістичного і позитивного, що тільки може бути. Залишайся завжди таким же веселим і крутим братом, який вміє піднімати настрій. Мені подобається з тобою проводити час, тому що ти можеш за одну секунду так розвеселити, що навіть і уявити неможливо. Я бажаю тобі удачі у всіх твоїх справах. Нехай твоя найголовніша швидше здійсниться. Не буду говорити за всіх, що це за мрія. Тільки скажу, що ця футбольна команда стала подавати великі надії. Крутого святом тебе, любий братику.

***

***

Прикольні привітання з днем народження брату на телефон