Поздоровлення в прозі старшій сестрі з днем народження

549

Тут ви знайдете поздоровлення в прозі старшій сестрі з днем народження. Здивуйте свою дорогу сестричку, виберіть радісні і красиві слова привітання до Дня Народження. Самі прикольні своїми словами побажання для сестри.
***

Сестричка старша моя, моя рідна, сьогодні день народження у тебе тут просто слів мало! Дай я тебе розцілую! Дай мені привітати тебе! Тобі я бажаю успіхів, знайти шлях тільки на удачу! Чи все такою ж молодою, красивою, сміливою, пустотливий! Повір, на світі диво є і нехай тобі воно знайдеться, хай поруч буде найближча людина, коли раптом смуток тебе торкнеться! Від серця, від душі бажаю я тобі не знати ні горя, ні турбот. Зірка в небі яскравіше всіх хай в житті тебе несе! Ти найкраща на світі сестра і найкраща подруга! Нехай для тебе причин для смутку не знайдеться, нехай щастя буде у твоєму серці, посмішка на обличчі нехай назавжди буде у тебе! Бажаю міцного здоров’я! Бажаю бути завжди красивою! Удачі! Успіхів! Всього, що сама побажаєш собі! Терпіння величезного і розуміння! Взаємності від людей! Будь сильною і сміливою! Мене ніколи не забувай!

***

Дорога моя сестричка! З днем народження тебе! Ти для нас завжди була прикладом, хоч і не на багато старше ти мене! Твій сьогодні день, для тебе сонечко світить! Дозволь мені моя рідна привітати від усієї душі! Хочу я тобі від серця лише добра побажати! Порожній збудуться всі твої плани, нехай будуть легкі у втіленні мрії! Не тобі знати ні горя, ні біди! Очі нехай яскравим світлом наповнені будуть, відкрий їх і на небо поглянь, там тільки одна лише надія, що все буде добре, тримай ж ти хвіст пістолетом, удачі не дай пройти повз! Бажаю тобі моя мила знайти хорошого чоловіка. Що б він тебе балував і днями і ночами, не давав сумувати! Нехай всі твої вигадки тут же здійсняться в дійсність і, тоді я буду щасливіший на світі всіх, за тебе, за родину, за нас! Взаємності благородної тобі, не знати від людей біди! Впевненою, якби я з тобою завжди! Ми разом вогонь і воду зможемо пройти!

***

А у нас сьогодні свято, сонце з самого ранку світить лагідно у віконечко, ніжно будить тебе моя старша сестра! З днем народженням тебе улюблена сестра! Вітаю від душі! Будь завжди такою ж милою, краще мені й не знайти! Я тобі бажаю багато всіляких чудес, на килимі ти літаку створи навколо землі коло три! Нехай чарівник з довгою палкою чарівної до тебе в будинок постукає, тут його не відпускай ти, поки він всі твої бажання в дійсність не втілить! Будь розумна, красива! Вічно молода, грайлива! Назавжди чи в позитиві ніколи не сумуй! Щастя хай у твоїй квартирі мирно, тихо, поп’є чаю! Я тобі бажаю багато вірних і відданий друзів! Нехай завжди у твоєму серці, буде тільки ніжність і добро! Нехай удача стане для тебе старша сестра! Що б ти не знала ніколи, що таке суєта! Будь такою ж славної, милою! Я обожнюю тебе! Я тебе цілую міцно, все для тебе! Веселощі і сміх! І радість всіх, всіх, всіх!

***

Люба мила, моя найулюбленіша, старша сестра! Не передати всі почуття мені, що відчуваю я за тебе! Мені дуже-дуже хочеться скоріше тебе обійняти! Сьогодні свято світлий, твій день народження! Хочу тобі від усієї душі я тільки побажати щастя і любов знайти! Будь найщасливішою на світі! Будь успішною в кар’єрі! Будь сміливою гордої, вміти постояти за себе! Усмішка хай не сходить з лиця, хай щастям світяться твої очі! Бажаю тобі тільки щасливо жити, не знати ні горя, ні турбот! Нехай все, що хочеш ти, виповнюється завжди! Здоров’я міцного, мужика надійного, найвірніших друзів! Любові тобі неземної і взаємної! Діточок більше, їм міцного здоров’я, щоб кожен твій день був тільки сетом наповненим! Будь завжди на позитиві, нехай посмішка ніколи не сходить з твого обличчя! З обожаньем і любов’ю тільки для тебе сестра!

***

З днем народження! З днем народження! З днем народження тебе, моя наймудріша, ніжна і добра моя старша сестра! Нехай сьогодні і надалі шлях тобі вкаже світло, що наповнює мою душу, у ній повір, образи немає! Для тебе сьогодні вранці всі зібралися, щоб привітати тебе! Слів дуже багато теплих на душі і хочеться їх усі, до тебе рідна віднести! Тебе рідніше і миліше на світі не знайти! Будь рада ти всього на світі і горе минай! Гарна будь, струнка, розумна! Будь ти, з біса гарна! Чіпляй вниманье, погляди, мови! Ти цього варта моя старша сестра! Ти для мене завжди прикладом залишишся на все життя! Тому я бажаю тобі в любові, успіху, щастя потонути! Впевненою будь, все що захочеш має ось-ось статися, мрії збуваються, не забувай! Мрій! І в житті може дуже пощастити! З любов’ю самою ніжною тебе привітати всі поспішають! Цілу міцно я роднулечка моя!

***

Для тебе моя хороша, моя старша сестра день сьогодні найкращий, день народження у тебе! Будь завжди щасливою самій ти! Посмішку не приховуй! Смійся дзвінко! Дзвінко хохочи, настроєм поділися своїм! Нехай всі твої бажання здійсняться як на замовлення, нехай ніхто і ніколи зіпсувати настрою не зміг! Друзів тобі вірних! Любові тобі як самої першої, такою щирою і чистою! Успіху у всіх справах, нехай удача переслідує тебе! Посміхайся, не соромся, хай сонце посміхнеться тобі у відповідь! Здоров’я тобі самого найкращого тобі і твоїй родині! Слухняних діточок і, більше їх, що б весело було жити! А чоловік, що б всі твої примхи на яву міг втілити! Будь найщасливішою на світі ти, не переставай ніколи любити! Нехай твоє серце буде з кожним роком більше любити і дякувати! Хай завжди і скрізь зелене світло горить тобі! Цілу ніжно обіймаю, мрій виконання бажаю!

***

Будь безсовісно щаслива моя старша сестра! Ти сьогодні така красива, втім, як і завжди! З днем народження, рідна! Привітань цілий рій! Будь завжди ти найщасливішою! Чи на світі всіх миліше! Я тобі бажаю щастя, за звичку узятий, знаєш, з нею веселіше! Нехай рідні, близькі, все тільки турботою і теплом тебе оточать. Друзів тобі знайти щирих, що не знала ти горя і нервових розтрат! Завжди я з тобою сестра! Ти відразу мене клич! А так само ще побажаю я тобі вірного супутника життя знайти, повір, в житті такі є! Мрії всі свої ти в реальність швидше вже втіль! Впевненою самою ходою на зустріч до успіху йди! Немає для тебе перешкод рідна, завжди тримай ніс за вітром! Здоров’я тобі богатирського, ой що це, за то воно буде завжди, тобі допомагати у всі складності стояти і не впасти! Цілую тебе я сестричка в обидві щічки, чмоки-чмоки!

***

***

Прикольні привітання з днем народження сестрі на телефон