Про травневому конкурсі коментаторів і підсумки квітневого

35

Конкурс комментаторов на rabotaidoma.ru

Всім привіт! Всіх вітаю з травневими святами!
Переглядаючи підсумки квітневого конкурсу, прийшов у відчай від такої слабкої активності на сайті. Це, напевно, антирекорд за кількістю коментарів за місяць! Хоча все закономірно — настає літній сезон і, як правило, відвідувачів сайту, так і всього інтернету зменшується в рази. Це правильно, не всі же час проводити перед комп’ютером і ламати очі дивлячись в монітор. Загалом, хто хоче «шашличок під коньячок» — саме час! Ну, а я продовжу заробляти гроші і проводити конкурси.

У травні 2012 року конкурс коментаторів на сайті rabotaidoma.ru пройде з 1.05.2012 по 31.05.2012. Підсумки підведемо 1 червня 2012 року, призовий фонд, як правило, складе:

  • 1 місце — 10$;
  • 2 місце — 5$;
  • 3 місце — 3$;
  • 4 місце — 2$;
  • 5 місце — 1$.

Бажаю всім удачі в конкурсі!

Переможці квітневого конкурсу коментаторів (1.04.2012-30.04.2012)

Місце Ім’я Коментарів Приз
1 Marina 11 $10
2 Ольга 10 $5
3 twigrey 4 $3
4 Григорій 3 $2
5 Ksilen 3 $1

Для отримання призу переможцям необхідно написати мені листа із зворотного зв’язку з номером WMZ гаманця, на який перевести гроші. У листі обов’язково вказувати e-mail, який ви вказували в коментарях для того, щоб я впевнився вашої особистості.
Крім того, можна замовити виплату в коментарях до цього посту, а також із зазначенням свого e-mail.

Дивна річ, але деякі учасники, що зайняли призове місце за результатами конкурсу, не звертаються за виплатою винагороди. В цьому випадку будемо робити так — якщо людина посів призове місце в конкурсі коментаторів не подав заявку про виплату винагороди протягом наступного за конкурсом місяця, то його приз згорає.