Прикольні побажання своїми словами на 1 вересня

448

Дуже прикольні побажання своїми словами на день знань, самі смішні і незвично веселі. Самі жартівливі побажання тексти на день знань. Привітай класно з святом з гумором.
***

Я хочу привітати тебе, донька моя, з тим, що з цього дня знову починаються твої трудові будні. Тобі так не хочеться знову йти в школу, і я це чудово розумію. Але я знаю, що ти вмієш збиратися з думками і вступати в бій. Впевнена, що ти станеш знову однією з відмінниць, але пам’ятай, що оцінки – це не найважливіше. Мені потрібно, щоб ти отримувала задоволення від навчання, від кожного дня, проведеного в школі. Рідна моя, не хмурься, тому що час пролетить дуже швидко, так що ти навіть помітити не встигнеш. Мені хочеться, щоб ти знайшла нових друзів, щоб тобі було ще цікавіше ходити в школу. Пам’ятай, що вчитися залишилося не так довго, так що просто насолоджуйся цим роками і отримуй задоволення від кожної миті. Запам’ятовуй все самі круті моменти, тому що вони стануть найкращими спогадами. З Днем знань тебе, моя люба донечка!

***

Моя дорога колега, знову починається цей метушливий період у нашому житті. Але я дуже люблю цей період. Я вже встигла скучити за хлопцям, так що думаю, що і ти теж. Я хочу побажати тобі лише всього самого чудового. Для нас, вчителів, дуже важливо, щоб учні отримували задоволення від кожного уроку. Я дуже хочу, щоб ти знову продовжувала свою активну діяльність. Ти вмієш дружити зі своїми учнями, вмієш подавати навчальний матеріал так, що вони потім ще довго говорять про якесь правило. Цим майстерністю повинен володіти будь-який вчитель, а ти можеш собою пишатися. Я хочу побажати тобі успіхів та удачі, тому що вона ніколи не буває зайвою для вчителя. Сподіваюся, що всі учні налаштовані на позитивний лад. А якщо що, то ти допоможеш їм. Бажаю тобі міцного здоров’я та терпіння, моя дорога колега. Нехай всі колеги будуть поважати, а учні любити.

***

Я хочу привітати мою дорогу колегу з тим, що починається новий навчальний рік. У це навіть важко повірити, тому що здається, що літо буде тривати довше, ніж навчальний період. Але ми сподіваємося на це, тому що самі чекаємо канікул. Але я не сумніваюся, що ти встигла скучити за хлопцям. Думаю, що за літо вони змінилися, а отже, є ймовірність, що вони більш слухняним і тихіше. Звичайно, не в повній мірі, але хоч трохи. Я хочу, щоб твої учні не доставляли тобі клопоту, а вони це люблять робити. Мені хочеться побажати тобі міцного здоров’я, яке нам, вчителям, вже точно не завадить. Я бажаю тобі продовжувати вдосконалювати свої професійні навички, тому що так учні ще більше будуть поважати тебе. Гарного тобі настрою! Але пащу воно буде супроводжувати тебе не тільки в цей день, але і протягом всього цього навчального року. Щасливого тобі свята!

***

Я хочу від усієї душі привітати вас з Днем знань, моя дорога колега. Ось вже який рік ми разом працюємо над тим, щоб виростити гідне покоління молодих хлопців і дівчат. Ми навчаємо їх не тільки своїм предметів, але і життя. Це дуже важливо! Ніколи не забувайте про те, що учням важливо, щоб до них ставилися з повагою. Так вони стануть більш доброзичливими і позитивними. Тоді вони почнуть робити уроки з особливим інтересом, їм захочеться більш активно брати участь у всьому. Я дуже хочу, щоб в цьому році учні твої радували тебе позитивними відмітками і хорошими відповідями біля дошки. Двійку завжди можна встигнути поставити, але потрібно давати шанс хлопцям. Ти є одним з таких вчителів, який завжди допомагає хлопцям. Нехай так буде завжди! Бажаю тобі чудового святкового дня! Впевнена, що хлопці вже зачекалися нас.

***

І знову приходить кінець літніх канікул, тому що починається новий навчальний рік. Я хочу привітати свого сина з цим святом, а також побажати всього самого найкращого. Рідний мій, будь ласка, усміхнися хоч трохи, бо це все-таки свято. Я теж в свій час не любила День знань, тому що за ним ішли довгі місяці навчання. Але я заспокою тебе тим, що це час пролетить настільки швидко, що ти навіть помітити не встигнеш. Я хочу побажати тобі відмінного настрою, багато позитивних позначок, які будуть прикрашати твій щоденник і радувати мене. Тільки не загуби випадково свій щоденник, як тоді. Нехай це чудове свято буде сповнений веселих і смішних моментів, тому що тільки вони можуть тебе порадувати. Нехай вчителі будуть терпиміше до тебе, а ти у нас любиш хуліганити на уроках. З святом тебе, мій любий синку. Гарного тобі дня!

***

В цей осінній день я хочу привітати тебе з Днем знань! Синку, але хоч трохи посміхнися, тому що це свято. Ти ж сам знаєш, що навчальний рік пролітає дуже швидко, а для тебе вже тим більше. Я бажаю тобі безліч приводів для радості в цьому навчальному році. Наприклад, більше п’ятірок і четвірок, тому що твоїй мамі хочеться бачити їх у твоєму щоденнику. Побажаю ще твоїм вчителям терпіння, тому що з тобою буває деколи дуже складно. Мені хочеться, щоб ти був сповнений сил і енергії, тому як тобі належить складна робота. Ти стаєш старшим, а значить, що уроків стає більше. Предмети стають складніше, так що посидючості тобі потрібно більше. Але ти впораєшся! Мені подобається в тобі те, що ти завжди йдеш до кінця. Просто рідко коли починаєш цей шлях сходження. Бажаю тобі удачі, мій любий синочок. Ну а я завжди готова вирішити завдання з алгебри, щоб допомогти тобі і згадати свої шкільні роки.

***

Мені хочеться від усієї душі привітати вас, моя люба вчителька, з Днем знань. Насправді, багато в чому саме через вас я квапила літні канікули, тому що хотіла знову зануритися в цю атмосферу неповторної радості. Так, для мене уроки є радісним і щасливим періодом, який є таким завдяки моїй вчительці чудовій. Я хочу побажати вам терпіння і удачі, тому що багато хлопців часто засмучують вас, не слухаються вас і не виконують домашні завдання. Але ви повинні знати, що в цьому немає нічого страшного, тому що, врешті-решт, вони все ж таки приймуть ваші правила. Я дуже хочу, щоб ви були задоволені своїми учнями, тому що вони намагаються порадувати вас. Бажаю вам досягти найвищого рівня майстерності, вдосконалювати свої професійні навички. З Днем знань вас, моя улюблена вчителька.

***

***

Прикольні привітання з днем знань на телефон