Прикольні побажання своїми словами з днем знань

527

Дуже прикольні поздоровлення своїми словами на день знань, самі смішні і незвично веселі. Самі жартівливі побажання слова на день знань. Привітай класно з святом з гумором.
***

В цей чудовий осінній день я хочу привітати вас з Днем знань. Я завжди говорила, що якщо б в нашій школі не було такого вчителя, як ви, то я б просто відмовлялася ходити в школу. Ми сюди приходимо для того, щоб здобувати знання, щоб навчитися дружити і спілкуватися. І все це ми пізнаємо саме завдяки вашим зусиллям. Я хочу подякувати вас за все те, що ви робите для нас. Не кожен вчитель би витримав те, що творять хлопці, в тому числі і мої однокласники, але ви завжди можете встановити тишу в класі. Я бажаю вам ніколи не засмучуватися, хоча приводів для цього буває багато. Ми намагаємося зробити все, щоб ви раділи, щоб отримували задоволення від роботи з нами. Я бажаю вам міцного здоров’я, моя люба вчителька. Нехай цей день буде яскравим і цікавим, а головне – запам’ятовується. Гарного вам свята.

***

Я хочу привітати тебе, синуля, з тим, що настає черговий навчальний рік. Тобі залишилося вчитися не так вже й багато у школі, тому мені хочеться, щоб ти запам’ятовував максимальна кількість моментів і моментів. У тебе є чудові друзі, які скучили за тобою. Я так думаю, що навіть твої вчителі скучили за твоїми жартами, так що давай мерщій вирушай на лінійку. Останні роки в школі – особливі, тому що ви проводите разом ще більше часу, зате потім будете нудьгувати, навіть ти будеш нудьгувати, мій серйозний синку. Я хочу побажати тобі успіху, і пам’ятай, що позначки хоч іноді повинні бути позитивними, тому що твоїм батькам хочеться подивитися на них. Думаю, що вони чудово будуть вписуватися в твоєму новому щоденнику. Щасливого тобі свята! Ось побачиш, що до кінця дня ти вже повністю втягнешся в цю атмосферу радості.

***

В цей прохолодний осінній день ти знову підеш на лінійку в школу, моя люба донечка. Насправді, я до сих пір не можу звикнути до того, що ти не першокласниця, тому що саме цей момент назавжди залишився в моїй пам’яті. Я дуже хочу привітати тебе з Днем знань, а також побажати тобі якомога більше знань. Протягом року вчителі дають вам безліч корисної інформації, так що старайся вловлювати кожне слово, тому що воно тобі неодмінно стане в нагоді. Я дуже хочу, щоб ти отримувала задоволення від своєї навчання, тоді і оцінки будуть позитивними, хоча ти знаєш, що я не буду лаяти тебе за двійки і трійки, бо розумію, що ти не можеш постійно вчитися на «відмінно». А зараз давай вже швидше вирушай на лінійку, тому що твої подруги вже зачекалися тебе. Відмінного тобі навчального року, а головне – веселого.

***

Початок нового навчального року – пора, яка для когось є хвилюючою, для кого-то довгоочікуваної, а хтось і зовсім не хоче згадувати про те, що вона знову доведеться. Мені хочеться, щоб ти, моя люба донечка, належала до другої категорії школярів, бо потім будеш шкодувати про те, що ти пропускала уроки, тому що кожен урок – особливий час. Повір, що шкільні роки залишають найкращі спогади про ці роки ти будеш згадувати з великим сумом. Я бажаю тобі відмінного і піднесеного настрою, тому що воно відіграє дуже важливу роль. З гарним настроєм ти зможеш домагатися найкращих результатів. Але не варто думати, що п’ятірки – це єдине, що тобі потрібно. Ти повинна думати про те, щоб знаходити нових друзів, щоб отримувати багато знань. Ну, а ми будемо допомагати тобі у всьому.

***

Сьогодні тобі належить чергова шкільна лінійка, моя люба донька. Ось я зараз дивлюся на тебе й не розумію, як ти так швидко виросла, тому що мені здавалося, що ти завжди буде такою маленькою, як тоді, коли ти пішла в перший клас. З кожним роком ти стаєш старшим, при цьому я найбільше пишаюся тобою. Мені хочеться, щоб ти сягала все більш високого рівня, щоб ти отримувала задоволення від уроків, тому що тільки в цьому випадку ти будеш зацікавлена в тому, щоб отримувати хороші оцінки. Я бажаю тобі міцного здоров’я, а то у тебе часто бувають запалення хитрості, але не забувай, що я теж була в твоєму віці, а значить, що чудово знаю всі ці хитрощі. Я бажаю тобі багато нових друзів, які будуть доброзичливі до тебе. Роби для себе користь з кожної миті, з кожного уроку. Пам’ятай, що вчителі бажають тобі тільки все найкраще.

***

Мої дорогі колеги, ну, ось і пролетіло літо, а значить, що настає нова шкільна пора. Для кого-то вона буде першою, а для кого цей рік стане випускним. І в першому, і в другому випадку хлопцям потрібна підтримка вчителів, бо саме ми можемо підбадьорити їх і налаштувати на те, що все буде добре. Не потрібно залякувати їх іспитів і ставити на когось хрест, тому що вони все ще діти, до яких потрібен особливий підхід. Я вітаю вас всіх з Днем знань і бажаю терпіння і стійкості. Але не варто забувати і про хлопців, яким до випуску залишилося ще кілька років. Ми повинні бути уважні до кожного учня, мої дорогі колеги. Мені хочеться побажати вам всім відмінного настрою, тому що сьогодні у нас як-не свято. Нехай учні порадують нас сьогодні гарними привітаннями і потрібними побажаннями. З святом всіх!

***

Ну, ось настало перше вересня, а значить, що ми знову будемо приймати наших улюблених школярів. У цьому році нам належить складна робота, хоча в цьому плані нам не звикати, тому що з року в рік ми випускаємо хлопців, при цьому приймаємо нових діточок. До кожного з них потрібен особливий підхід, який ми і продемонструємо. Я хочу побажати вам гарного настрою, мої дорогі колеги. Бути вчителем – це покликання, так що нам треба високо тримати марку. Я бажаю вам вистояти все це, тому що учні потребують нашої постійної уваги, так що терпіння – це те, що нам з вами необхідно. Нехай цей чудовий святковий день буде яскравим і насиченим, але головне, щоб цей День знань запам’ятався всім. Сьогодні хлопці мають право на ще один вихідний день, але з завтрашнього дня – знову в бій. Це буде насичений рік, але ми витримаємо його.

***

***

Прикольні привітання з днем знань на телефон