Прикольні поздоровлення сестрі своїми словами

491

Тут ви знайдете прикольні вітання сестрі своїми словами. Здивуйте свою дорогу сестричку, виберіть унікальні і красиві слова привітання до Дня Народження. Самі прикольні своїми словами побажання для сестри.
***

Сестричка мила моя, сестричко! Сьогодні свято твій настав! Сьогодні у тебе день народження і твоя дорога поспішаю привітати тебе! Бажаю тобі величезним терпінням запастися, за життя без нього не куди! Хочу тобі побажати хорошого чоловіка знайти. Ну, з твоєю красою це буде не складно! Будь самої ти радісною! Нехай в житті тобі тільки щастить! Ніколи не дивись назад, там щастя вже не чекає! З тобою я завжди рідна моя, і в горі і радості підтримаю, ти ніколи не засмучуйся, удачу тримай за узду! Будь самою щасливою і коханою на світі ти! Сестричка моя кохана! Здоров’я бажаю тобі і весело відзначити твій день народження! Друзів тільки самих надійних, що б можна довірити все! Успіх тебе нехай переслідує на всьому твоєму життєвому шляху! Удачі, мрії виконання, що хочеш від життя, сміливо бери! Тобі має без сумніву кожен день везти!

***

Немає тебе важливіше на світі, рідна сестра моя! Я поспішаю до тебе з привітом, сестричка моя! В тій день народження нехай зірка освітить нам танцпол! Запалюємо до нестями, нехай заздрять нам все! Я тебе моя сестричка привітати хочу! Я бажаю тобі з неба зірку, що б ти свої бажання загадала і нехай всі виповнитися і йде геть смуток! Мила моя сестричка будь здорова! Будь завжди ти найдобрішого, самою ніжною! Для тебе щастя ллється через край в келих! Я тобі успіхів вічних хочу побажати! Будь терпляча, життя складна штука, аж ніяк. Будь у міру пытлива, ти постав ворогові урок! Здоровим будь! Найсміливішим, нехай життя стане для тебе милою! Удачі у всьому, успіху в кар’єрі, я хочу тобі побажати! Сестричка дай п’ять навмання і збудеться, все як ти побажаєш! З любов’ю до тебе, до тебе з ніжністю! Цілу тебе в безтурботності! Залиш всю печаль, хай смуток вся піде! Ти наберися хоробрості, і щастя тебе знайде!

***

Для тебе рідна вранці встало сонце, яскраво світлом осяваючи, дойшов до твого віконця! Сестричка кохана, сама ніжна! Ти будь назавжди! Тебе я цілую і в цій безтурботності святкую разом з тобою! Я тобі бажаю щастя навіки знайти, що б стороною всі негоди тебе обійшли! Немає межі мечтаньям, мрій, все повинно саме так статися! А твоя сестра рідна, не дасть сумі в твоє серце зайти! Будь завжди такою ж сміливою, надихає ти вміло! Бери від життя все, що тільки душі завгодно! Чоловіка, доброго, чесного, скромного і найвірнішого знайти! Діточок вам цілий вагон, що б було з ким старість свою провести! Я тебе сестричка поспішаю привітати знову, для нас ця електричка тільки починає хід! Здоровим будь, будь ти успішна, всю радість від життя візьми! Не стій за ціною, а просто дозволь щастя увійти в твоє життя!

***

З днем народження, рідна, з днем народження сестра! Для тебе моя дорога, я сьогодні тортик спекла. Подивися за вікном, сонце, все для тебе, поглянь, стіл від солодощів гнеться, лише б тільки радісною була ти! Ти красива і мила! Будь такою назавжди! Побажаю я на додачу багато щастя, дуже багато щастя! Будь завжди з успіхом ти в одному строю, нехай проблеми не стануть перешкодою на твоєму шляху! Від мене прийми, сестричка, тільки ніжні слова! Я тобі бажаю гордо, по життю йти, я тобі бажаю щастя своє знайти! Будь впевненою, будь сильною, ніколи не сумуй! Ти моя рідна кров, для тебе всі красиві слова сьогодні знову, хочеться мені сказати! Здоров’я тобі я бажаю, бажаю успіхів у всьому, ти пам’ятай завжди, я тебе обожнюю, завжди так було і є! Ти наймиліша в світі, залишся навік такий! З кохання до тебе, твоя сестра чмок-чмок!

***

З днем народження сестра вітаю я тебе! Я тобі бажаю море позитиву і тепла! Нехай вся образа пройде, посміхнеться тобі радість! Нехай тобі завжди щастить і успіх в домі буде і щастя! Келих за тебе піднімаю, всього найкращого бажаю! Знайди собі справу по життю! Посміхайся, розважайся, роби все, що тобі по душі. Ніколи нічого не соромся, будь впевнена в завтрашньому дні. Нехай ніколи твої очі не бачать сльози від болю, хай для тебе буде море посмішок! Я тобі мила бажаю красивого принца на білому коні або краще на мерсі. Достатку в родині та любові самою ніжною. Будь ти скрізь найпершою. Зневіри не знати володіти силою волі. Для тебе немає перешкод, ти як птах на волі! Для тебе сьогодні всі найніжніші слова. Будь завжди ти безтурботно весела і нехай щастям світяться твої очі! Удачі, грошей більше, терпіння, нехай здійсняться всі, про що мрієш тільки ти!

***

Сестричка моя з днем народження тебе! Бажаю самих світлих днів. Більше хороших миттєвостей тобі, бути завжди такою ж милою, будь красивою, будь коханою, для сьогодні знову побажання наповнені любов’ю і турботою. Будь веселою, будь щасливою, нехай тобі твоя зірка освітлює шлях завжди! Нехай для тебе не буде смутку, не знати тобі зла! Мила сестричка будь як принцеса казково міла. Знайди собі хороших вірних друзів, нехай тобі завжди допоможуть і відкриють двері. Душа твоя нехай дзвінким сміхом сміється, хай для тебе нічого все по життю легко дається! Будь веселою, пустотливий, своїм хорошим настроєм з нами поділися. Нам дуже приємно, коли твоє життя складається гладко. Успіху тобі в кар’єрі, успіху тобі в любові. Неземного щастя, неземної і взаємної любові! Люби і будь улюбленою. Мрій мрія твоя нехай виповнитися все, що тільки хочеться виповнитися нехай!

***

Посміхайся і квітни. Нам порадувати тебе не складе труднощів! День твого народження сьогодні настав сестра моя хороша більше тобі сил. Сильною будь духом силою волі якби все, що хочеться виповнитися, ти тільки осмелься і побажай. Мила гарна будь сама любима ніколи не сумуй нехай печаль і смуток йдуть геть доля твоя нехай буде благородною. Знайди собі справу по життю, нехай стане радісним кожен твій день. Нехай всі твої милі примхи виконуються завжди. Дозволь собі мріяти, гарними думками сповнена нехай буде твоя голова. Красива і ти і сильна, завжди такий чи позитивною. Нехай буде супер на душі. Рідних не забувай, якщо дружиш, то тільки взаємно, а любов нехай стане для тебе самої взаємно і неземної. Удачі багато клопотів не знати. Розумна, красива ти, ну і що тут ще сказати. Успіху у всіх тобі начинаньях!

***

***

Прикольні привітання з днем народження сестрі на телефон