Прикольні поздоровлення в прозі коханому з днем народження

525

У нас можна знайти прикольні поздоровлення в прозі коханому з днем народження. Здивуйте свого коханого хлопця, виберіть у нас хороші і добрі слова привітання до Дня Народження. Самі прикольні своїми слова привітання для коханого.
***

Мій любимка відзначає сьогодні своє свято. Я взагалі хочу сказати, що таких людей, як ти, залишилося вже не так багато. Ти неймовірно амбітний хлопець, який хоче сам всього досягти. Я хочу сказати, що вже зараз пишаюся тобою. Ти ще зовсім молодий, але вже встиг багато досягти. Я впевнена, що ти зовсім скоро вже підійдеш ще набагато ближче до своєї головної мети, але не будемо говорити про це вголос. Я вітаю тебе, мій лапулька! Найголовніше для мене те, щоб ти був здоровий. А щастям і любов’ю я готова сама забезпечити тебе, тому що ти дуже дорогий мені. Любов моя, просто будь самим здоровим і енергійним, а все інше само собою буде. Я вдячна всьому світу за те, що в моєму житті є ти, коханий. Я вітаю твоїх батьків, тому що це свято і для них є особливим. Зі святом, коханий!

***

Найкращого хлопчика потрібно привітати найкращим чином, що я і спробую зробити. Любимка мій, ти просто приголомшливий людина, просто нереальний. Я до сих пір не можу до кінця зрозуміти, скільки різних рис в тобі. Але я можу сказати, що ти найкращий хлопець, якого я просто до безумства люблю. Я хочу побажати тобі всього самого приголомшливого. Але найголовніше – просто будь здоровий, тому що все інше буде в тому випадку, якщо буде здоров’я. Мені хочеться, що ти завжди відчував себе самим щасливим і успішним. Повір, що це все цілком можливого, тому що ти як ніхто вмієш домагатися свого. Ти завжди чітко і свідомо йдеш до своєї мети, ти знаєш, що тобі потрібно. Я хочу, щоб ти ніколи не здавався, тому що ти повинен стати президентом, правда? З святом тебе, мій неймовірний! Я завжди буду поруч, ти ж пам’ятаєш?

***

Любимочка моя, мій самий добрий і чуйний, вітаючи тебе з святом! Це так дивно, але були б тут твої співробітники, то вони б просто здивувалися тому, що я називаю тебе добрим. Я знаю, який ти строгий і серйозний на роботі, тому навіть мало хто з них може подумати, що ти вмієш бути добрим. Але ти все правильно робиш, грамотно розставляєш пріоритети. Я дуже хочу побажати тобі найголовнішого – здоров’я. Все інше вже справа наживна, а от зі здоров’ям краще не жартувати. Якщо ти будеш і далі так недбало ставитися до свого здоров’я, то я просто перестану випускати тебе з дому на роботу. Любимка мій, хочу побажати тобі здійснення всіх бажань. Нехай все в твоєму житті буде саме так, як ти того бажаєш. А я просто буду допомагати тобі при необхідності, а ще буду спостерігати за тим, як ти потихеньку йдеш до своєї мети.

***

Мій коханий не особливо любить свята, але сьогодні я просто не могла залишити його без свята і не могла дозволити, щоб він поїхав на роботу в цей день т. Любимка мій, я дуже хвилююся за тебе, тому що ти практично не відпочиваєш. Я хочу побажати тобі скоріше виконання одного з твоїх бажань – відпустки. Просто уяви, як ти будеш гуляти по пляжу, купатися в море, а потім просто лежати на піску і відпочивати. Сподіваюся, що мені вдасться поїхати з тобою, тому що ми з тобою ще ніколи не відпочивали разом. Я вітаю тебе, мій любимка, з тим, що ти став ще на один етап ближче до своєї основної мети. Але ми скажемо про неї тільки тоді, коли вона збудеться. Але ти навіть не смій сумніватися у своїх силах, тому що ти у мене самий енергійний і серйозний, самий сильний і сміливий. Ти можеш все, головне, щоб було бажання. Зі святом, мій любимка!

***

Коли ми тільки познайомилися, то навіть і уявити не могла, що з цією чудовою людиною у мене можу зав’язатися відносини. Хоча, напевно, вже настав час зізнатися в тому, що ти вже тоді мені сподобався. Доля була до мене прихильною, тому що ми з тобою змогли зустрітися ще один раз, після якого вже просто не стали розлучатися. Любимка мій. Я вітаю тебе з святом! Пам’ятай, що в цьому житті можливо все, тому що немає нічого такого, що б ти не зміг зробити. Ти ж у мене такий сильний і сміливий чоловік, який вміє ставити цілити, а потім домагатися їх. Дорогою, ніколи не зупиняйся на досягнутому, ніколи не переживай через дрібниці, тому що вони трапляються з усіма. Просто будь самим здоровим, а щастя та любов я подарую тобі сама. Нехай всі твої мрії збуваються, мій любимочка! Я завжди поруч.

***

В моєму житті є один чоловічок, якого я називаю ходячою зажигалочкой. І цей чоловік – мій улюблений хлопець, з яким ми разом вже довгі-довгі роки. За ці роки він навчив мене просто жити і насолоджуватися життям, любити і радіти кожному моменту. Я перестала сумувати або переживати із-за дрібниць, тому що це просто забирає у мене час. Любимка мій, я хочу, щоб ти завжди залишався ось таким ось активним і енергійним хлопцем, який заряджає все навколо енергією і позитивом. Варто лише пару хвилин поговорити з тобою, як всі відразу забарвлюється для мене в яскраві кольори. Свій день я починаю з того, що дзвоню тобі, бо знаю, що від твого настрою я можу зарядитися всій позитивною енергією. Дорогий мій, я хочу, щоб ти був здоровим і самим щасливим. Я буду робити все для цього, тому що ти в свою чергу робиш все для мого щастя.

***

Мій неймовірний хлопець відзначає сьогодні своє свято. Мені хочеться просто кричати, тому що мене переповнюють почуття і емоції. Я настільки сильно люблю цього чоловічка, що хочу поділитися з усіма своїм щастям. Саме він навчив мене жити, правильній життям, любити і радіти кожному моменту, а також витягувати з усього уроки для себе. Мені не хочеться підводити тебе, любимка, тому я намагаюся дотримуватися твоїх порад. Мій дорогий, найголовніше для людини – це здоров’я. А ти у мене любитель одягатися взимку в звичайну куртку, не носити рукавички та шапку. Я знаю, що це не круто, але все одно ти повинен одягатися тепло, тому що я сама переживаю за тебе. Любимка мій, просто будь здоровий, а всього іншого ми з тобою доб’ємося самі. Та й ще: щастям і любов’ю я тебе забезпечу сама, мій дорогий. Ти настільки близька людина для мене, що мені хочеться весь час тільки піклуватися про тебе.

***

Ніколи в житті мені ще не було так спокійно, я ніколи не відчувала себе більш впевненою в собі. З кожним днем я відчуваю себе такою щасливою, а все завдяки тому, що в моєму житті є один просто нереально добра і позитивна людина. Йому нічого не варто просто підняти мені настрій, зарядити енергією і силою. Мені хочеться весь час бути з тобою, весь свій вільний час присвячувати тобі. Навіть коли ти сидиш на роботі, мені хочеться подзвонити тобі або навіть приїхати, але я тримаюся, бо мені не можна відволікати тебе. Любимочка мій, я вітаю тебе з тим, що ти став ще на рік старше. Не розумію, чому ти так радієш тому, що стаєш старше, але тобі видніше. Лапуля мій, просто будь здоровий, намагайся якомога рідше хворіти, а все інше справа наживна. Зі святом тебе, любий мій! Все буде просто чудово у нас.

***

***

Прикольні привітання з днем народження коханому на телефон