Прикольні поздоровлення в прозі коханої з днем народження

647

Тут знаходяться прикольні поздоровлення в прозі коханої з днем народження. Зробіть подарунок коханій, виберіть у нас милі і красиві своїми словами привітання до Дня Народження. Самі прикольні тексти для коханої дівчини.
***

Вітаємо з днем народження і бажаємо від любові забуття. Хай світяться, як зараз твої очі, хай пурхає, немов у небі твоя душа. Бажаю радості на довгі роки, щоб завжди ти була така весела. Бажаю віри, надії й любові і щоб завжди йти вперед. Нехай мрії здійснюються і бажання виконуються. Бажаю вірних і надійних друзів, і щоб світ став рожевим для тебе скоріше.

***

Сьогодні я б хотіла побажати тобі всього самого липкого і солодкого, цукеркового і шоколадного! Нехай все твоє життя буде яскравим святом зі збитими вершками! Мрій, посміхайся і насолоджуйся солодощами життя!

***

Моє привітання буде недовгим: я бажаю тобі насолоджуватися кожною миттю життя і не переставати мріяти. Бери максимум від кожної секундочки наступного року і будь самою щасливою! Пам’ятай, що особливість кожного року в тому, що з тобою відбуваються нові прекрасні події і зустрічаються нові чудові люди. Бажаю, щоб у наступному роки таких людей і подій було якомога більше.

***

Я хочу побажати тобі в твій день народження, щоб тебе на життєвому шляху супроводжували 4 тварин: норка на твоїх красивих плечах, «Ягуар» в гаражі, жеребець в ліжку і осел, який би за все це платив!

***

Громадянка іменинниця! Враховуючи, що ступінь вашого доходяжничества по тернистому шляху до кладовища підійшла до значного, але не критичної межі, поспішаю привітати з черговим пройденим етапом і ще більш поспішаю позаздрити вашій вседозволяющему віком (18 років — можна купувати спиртні напої). Так збільшаться ваші щасливі літа за рахунок скорочення нещасливих. Так перебудується ваше особисте життя в дусі часу. Так тримається ваш ніс завжди за вітром змін!

***

Сьогодні для тебе абсолютно особливий день і своїм привітанням хочеться зробити його ще яскравіше. Хочеться, щоб ти посміхалася в цей день так само часто, як сьогодні, приймаючи подарунки та привітання, а навколо постійно були достойні люди, які завжди оточать турботою і своєю увагою. З днем народження!

***

Отримуй від життя тільки кайф ж ти! Нехай у всьому і постійно тобі щастить. Хай сонце всміхається і посміхається весь світ. Бажаю бути тобі таким же чудовим людиною і надалі! Нехай життя буде солодким і чудесною. Вітання сьогодні приймай, свічку з тортика задуем разом! Нехай всі твої мрії завжди збуваються!

***

Сьогодні у тебе чудове свято! Що це означає? Це значить, що пора готувати торт, вставляти в нього свічки і нарешті загадати бажання, яке в такий день абсолютно точно здійсниться. Однак хочеться побажати, щоб твої мрії виконувалися не тільки сьогодні, але і кожен день, а життя наповнилася найяскравішими фарбами. З Днем народження!

***

Я думаю, ти знаєш казку про попелюшку. Про цю добру, гарну дівчину, в яку закохався прекрасний принц і вони жили довго і щасливо. А я бажаю тобі бути феєю, яка виконала її заповітне бажання. А навіщо запитаєш ти?Але ж ти сама зможеш виконати для себе будь-далеко не одне бажання. З Днем Народження.

***

Кожен рік це книга з 365 порожніх сторінок.Так створюй кожен день по шедевру, використовуючи всі кольори життя … і щоб в кожному дні коли ти щось пишеш на обличчі була посмішка! Нехай ти побачиш все прекрасне в цьому світі, і всі твої мрії стануть реальністю. З днем народження тебе!!!

***

З Днем народження! Нехай сьогоднішній день тебе оточують, тільки «медоффф» і «любоффф»! Всі твої друзі називають тебе «няшкой» і дивом! Апетитних тобі голубців і холодців! Найсмачнішого морозива і … звичайно, самий шикарний шматочок іменинного пирога! Будеш дути на свічки, не забудь загадати бажання і воно неодмінно збудеться!!! Ми обожнюємо тебе! Всього тобі славного і шикарного!!

***

Життя коротке! Порушуй правила. Прощай швидко. Смійся нестримно. Цілуй повільно. Танцюй, ніби ніхто не дивиться. Співай, ніби ніхто не чує. Люби, ніби ніхто не завдавав тобі біль. Адже життя дається людині один раз. І прожити його треба так, щоб там нагорі подуріли і сказали: ну-ка повтори! Удачі, успіху, любові і душевної рівноваги!!

***

***

Прикольні привітання з днем народження улюбленої на телефон