Прикольні поздоровлення в прозі на день знань

501

Дуже прикольні побажання на день знань, самі смішні і незвично веселі. Самі вульгарні побажання своїми словами і прозі на день знань. Привітай класно з святом з гумором.
***

У цей святковий день всі школярі знову вирушать до школи, щоб почати новий навчальний рік. Для кого-то пролунає перший дзвінок, а для кого-то цей рік у школі буде останнім. Але ми, вчителі, повинні бути уважні до всіх хлопців. Комусь страшно, хтось не знає, що робити, але для цього є підтримка вчителів. Я хочу привітати вас, мої дорогі колеги, а також побажати вам гарного настрою і всього найкращого. Нехай цей знаменний день запам’ятається нам тільки найяскравішими миттєвостями. Бажаю нашим учням успіхів, а нам з вами терпіння і стійкості. Це буде непростий рік, але ми з вами звикли до цього. Нехай всі хлопці будуть активними, будуть доброзичливі по відношенню один до одного і до нас теж. Відмінного нам усім свята! Бажаю вам усім міцного здоров’я, дорогі вчителі. Наша робота особлива і дуже важлива. Нехай день буде радісним і незабутнім.

***

Мені хочеться привітати мого дорогого синочка з Днем знань! Рідний мій, насправді, в цьому немає нічого поганого, тому що ти знову зустрінешся зі своїми друзями, за яким вже точно скучив. Твої вчителі теж скучили за тобою і твоїми жартами, так що налаштовуйся на новий навчальний рік, який буде дуже веселим і цікавим. Тобі треба просто зосередитися на тому, що це буде продуктивний і цікавий рік, тоді він пролетить настільки швидко, що ти навіть не встигнеш помітити. Мені хочеться побажати тобі успіху, мій синуля. Пам’ятай, що я завжди готова вирішити за тебе задачку, але тільки одну, а то твоя вчителі будуть думати, що тобі вже можна не вчитися, раз ти такі завдання так швидко вирішуєш. Відмінного тобі свята! Вирушай до своїм друзям, улюбленим учителям і незрівнянного директору. Ось побачиш, що потім ти знову втягнешся і не захочеш приходити додому після уроків.

***

Ех, синку, мені здавалося, що ти тільки вчора пішов в перший клас. Мені навіть не довелося тебе будити з ранку, тому що ти у мене став таким самостійним, що навчився сам прокидатися в таку ранню годину. Я хочу привітати тебе з Днем знань і сказати, що це свято є дуже важливим для будь-якого школяра. Повір, що потім ти будеш з сумом згадувати шкільні роки, своїх друзів і вчителів. В університеті все набагато складніше, так що навіть не сподівайся, що ти будеш менше завантажений. Я бажаю тобі провести ці останні шкільні роки так, щоб потім набралося стільки спогадів, що ти не будеш встигати все згадувати. Нехай твої друзі завжди будуть поруч, тому що шкільні друзі – вони особливі. Бери участь в олімпіадах, різних конкурсах і концертах, тому що саме це запам’ятовується. Ну і тікати з уроків теж потрібно грамотно!

***

Сьогоднішній святковий день присвячений нашим чудовим школярам! Але це наш день, дорогі вчителі, тому я хочу привітати вас, а також побажати всього того, що нам з вами необхідно, щоб з гідністю витримати цей складний і насичений навчальний рік. Нехай учні радують нас позитивними оцінками, нехай піднімають нам настрій, тому що ми з вами все-таки не залізні. Впевнена, що вони розуміють, що ми з вами хочемо для них тільки добра, але все-таки вік у них трохи хуліганський. Я бажаю вам всім терпіння і витримки! Ми не повинні показувати учням слабкість, тому що вони можуть цим скористатися. Нехай це чудове свято буде наповнений лише найяскравішими миттєвостями, тільки смішними і веселими моментами. Я бажаю всім нам провести цей рік з максимальною користю для себе. Відмінного нам всім дня і щасливого свята!

***

Сьогодні просто чудовий день, хоча наші учні так не думають, але це нормально. Хоча в кінці року вони вже не захочуть прощатися один з одним, не захочуть йти на канікули. Я хочу привітати вас, мої дорогі колеги, з початком нового навчального року і сказати, що він буде дуже насиченим і цікавим, від нас вимагається направляти нашим чудовим хлопців на правильний шлях, щоб вони встигали робити все. Ми з вами чудово знаємо, що уроками обмежуватися не можна, тому що запам’ятовуються саме веселі моменти, так що нам потрібно влаштовувати все це для наших хлопців. Я думаю, що вони будуть нам вдячні за те, що ми будемо влаштовувати для них незаплановані дискотеки і свята. Я бажаю нам усім витримати цей рік і отримати в кінці безліч подяк від учнів та їх батьків, адже саме це показує те, наскільки грамотними ми з вами були.

***

Колеги, ну ось і настав черговий навчальний рік. Скоро наші хлопці отримувати план підручники і кинуться в бій. Ну, а ми повинні знову допомагати і направляти, бо без нас вони просто не впораються. Я хочу побажати вам усім терпіння та міцного здоров’я. Повірте, що це нам стане в нагоді, тому що наші хлопці дуже активні та енергійні, а значить, і нам з вами будуть мучити. Насправді, ми з вами теж такими були, коли вчилися в школі, так що потрібно приймати деякі витівки, але не заохочувати. Я хочу побажати нам усім витримки, тому що у нас знову будуть випускні класи, яких потрібно не просто навчати предметів, а надавати їм сил. Вони потребують нашої моральної підтримки, яку ми можемо їм надати. Не варто лякати дітей або тиснути на них, тому що бути випускником дуже складно і відповідально. Я бажаю нам гідно витримати цей непростий рік!

***

Мій любий синку, настав твоє саме нелюбиме час. Але повір мені, що через кілька років ти будеш з величезним сумом згадувати про свої шкільні роки. Я бажаю тобі чудового свята! Не забувай, що твої батьки завжди готові допомогти. Звичайно, ми не будемо за тебе робити уроки, але морально будемо підтримувати тебе. Ти у нас хлопчик здібний, а значить, що зможеш добитися всього цього самостійно. Я бажаю тобі з гідністю витримати цей навчальний рік. Бери участь у різних заходах, щоб запам’ятати кожне цікаве мить цього року. До речі, якщо ти будеш так робити, то і час пролетить швидко. Але пам’ятай, що ти наближаєшся до випускного році. Це буде сумне, але в той же час і радісне почуття. Я бажаю тобі тільки всього самого позитивного і позитивного, мій любий синочок. Це буде цікавий навчальний рік.

***

***

Прикольні привітання з днем знань на телефон