Прикольні поздоровлення в прозі з 1 вересня

571

Дуже прикольні побажання на 1 вересня, самі смішні і незвично веселі. Самі вульгарні побажання своїми словами і прозі на 1 вересня. Привітай класно з святом з гумором.
***

Я хочу привітати свою дорогу колегу з початком нового навчального року. Я думаю, що дітлахи встигли скучити за нас, а по тобі особливо, бо як ти вмієш дружити зі своїми учнями. Цим може похвалитися не кожен учитель, але тобі вдається налагоджувати такі стосунки з учнями, що їм навіть не хочеться пропускати твої уроки. Мені хочеться, щоб в цьому році було так само, бо як ти цього реально заслужила. Я бажаю тобі якомога більше приємних уроків, на яких учні будуть не просто відповідати, але і задавати питання. Ти ж так любиш, коли учні не просто вчать матеріал, а реально ним цікавляться. Хоча на твоїх уроках по-іншому навіть не можеш. Я бажаю, щоб твої учні завжди радували тебе позитивними оцінками, позитивним настроєм і дружелюбністю. Нехай ніякі перешкоди не заважають тобі вдосконалювати свої професійні навички.

***

Мені хочеться привітати тебе, моя дорога донечко, з початком нового навчального року. Сподіваюся, що за цей день твоя усмішка хоча б один раз порадує мене, а то ти така сумна, що мені самій шкода відправляти тебе в школу. Але не забувай, що час швидко летить не тільки влітку, а й восени і взимку теж, так що просто варто насолоджуватися цим новим життєвим етапом. Потім ти будеш з великим сумом згадувати про ці шкільні роки, а в наступному році будеш шкодувати про те, що не вчила ті легкі уроки, бо з кожним роком предмети будуть складніше. Але ти ж пам’ятаєш, що треба лише трохи завзятості. Бажаю тобі якомога більше позитивних оцінок, приємних уроків і цікавих предметів. Сподіваюся, що ти хоч трохи любиш математику, хімію та фізику. Повір, що вони реально дуже цікаві, просто треба трішки посидючості.

***

Я вітаю тебе, доню, з початком чергового навчального року. Знаю, що ти не любиш це свято – День знань – бо він означає, що канікули закінчуються, а підручники і зошити знову буду прикрашати твій письмовий стіл. Ну, а я знову не побачу чистий і прибраний стіл до наступних канікул. Я хочу, щоб ти отримувала задоволення від свята, а також від усього цього навчального року. Ти ж знаєш, що він пролетить дуже швидко, бо час завжди пробігає настільки швидко, що ми навіть не встигаємо помітити. Але якщо ти будеш сидіти на уроках і дивитися на телефоні, то повір, що він буде здаватися тобі вічністю. Так що просто навчиш знаходити що-небудь цікаве з кожного предмета і кожного уроку. Нехай кожен день, проведений в школі, запам’ятається тобі чимось веселим і смішним. Зі святом!

***

Я бачу радісну посмішку на обличчі моєї дочки, невже ти рада тому, що настав новий навчальний рік? Я буду дуже щаслива, якщо це правда. Моя рідна, я дуже хочу, щоб посмішка не сходила з твого обличчя протягом усього цього року. Мені подобається, що ти так позитивно налаштована, тому що це означає, що я буду часто бачити позитивні відмітки в твоєму щоденнику. Я дуже хочу, щоб ти отримала максимум корисної інформації для себе, а ці позначки, насправді, ніякої особливої ролі не відіграють. Мені важливо, щоб ти не зациклювалася на відмітках, тому що іноді, наприклад, трійки більше мотивують, ніж п’ятірки. Я бажаю тобі піднесеного настрою на весь цей рік, а також якомога більше цікавих уроків. Але час все одно пролетить швидко, так що старайся вловити все, а потім ти будеш згадувати з посмішкою ці чудові шкільні роки.

***

Мені хочеться привітати тебе, моя дорога колега, з нашим святом. Особисто я дуже люблю День знань, тому що за ці літні місяці встигаю скучити за хлопцям і по нашому колективу. Впевнена, що ти такої ж думки, бо знаю, що ти маєш до своїх учнів особливу любов. Я хочу побажати тобі приємного та продуктивного навчального року. Твої учні завжди відрізнялися особливою згуртованістю і любов’ю до твого предмета. Я завжди говорила, що це залежить від учителя, тому зараз можу сміливо сказати, що ти прекрасно справляєшся зі своїми професійними обов’язками, тому що хлопці дійсно тягнуться до твого предмета. Дуже хочу, щоб твої учні завжди згадували про тебе з великою любов’ю, хоча саме так і буде, тому що ти – чудовий вчитель. А зараз час вирушати на лінійку, бо учні вже зачекалися.

***

Мені хочеться привітати вас, дорогі учні, з цим чудовим і знаменним днем. Початок нового навчального року – відповідальний день для будь-якого школяра. Ми хочемо побажати вам успіхів, а також удачі. Пам’ятайте, що вчителі завжди готові допомогти вам і підказати, так що не варто боятися чи соромитися. Ми хочемо, щоб ви з кожним днем все більше і більше вдосконалювались, щоб отримували нові знання. Нехай негативні позначки тільки мотивують вас, а не налаштовують проти школи або вчителів, тому що ми самі не хочемо засмучувати вас цими двійками і трійками. Завжди відповідально підходите до питання своїх домашніх завдань, тому що ми відразу можемо зрозуміти, хто вивчив, а хто навіть не збирався читати. Бажаємо вам успішного і продуктивного року, який запам’ятається веселими і позитивними моментами. Зі святом вас!

***

Сьогодні просто чудовий день, який є ще й святом. Я хочу привітати моїх дорогих колег – вчителів з Днем знань! Першого вересня ми з вами знову поринаємо в цю неповторну атмосферу радості і щастя. Для нас, вчителів, це радісний день, але ось багато хто з учнів прямо навіть не хочуть приходити в школу в цей день. Я хочу, щоб сьогодні вони були як ніколи веселі, бо ми зробимо все, щоб вони не боялися школи. Мені хочеться, щоб учні розуміли, що ми намагаємося виключно для них. Ми навчаємо їх самим основним предметів, які знадобляться фахівця будь-якої галузі. Але, крім того, ми розмовляємо з ними на різні теми, ми підтримуємо їх починання. Я думаю, що десь в глибині душі вони дякують нам. Повірте, що потім вони будуть з сумом згадувати про ці роки, чи нам не знати. Нехай цей свято пройде так, щоб спогади залишилися і у нас, і у них.

***

***

Прикольні привітання з днем знань на телефон