Прикольні поздоровлення в прозі з 23 лютого

522

Свято – день захисника 23 лютого. Прикольні поздоровлення в прозі з 23 лютого. Привітати жартівливо і смішно чоловіків з днем захисника вітчизни – прикольні своїми словами.
***

От і настав наш самий чоловічий свято, коли кожна жінка працює на своє найближче майбутнє – 8 березня. Так нехай же всі поздоровлення будуть таки щирими і без натяків на велику віддачу, всі святкові дні закінчуються без хворого похмілля, а задоволення від життя ви будете отримувати повною та вдалою мірою.

***

Бажаю в такий мужній і глибокий свято – 23 лютого, щоб поруч завжди були люди, які потребують любові та захисту, яких можна вкрити своєю надійністю, силою і впевненістю, наче ніч зоряною ковдрою вкриває неймовірно величезний світ!

***

Вітаю з мужнім святковим днем! Бажаю, щоб у будь-яких ситуаціях ти залишався 100-відсотковим чоловіком! Нехай модна неголеність і елегантна недбалість завжди будуть тобі до лиця, а сміливість, безстрашність і в теж самий час, галантність – будуть твоїм перепусткою в серці обраної тобою прекрасної дами.

***

У день лютневий, суворий справжні чоловіки свято відзначають. Вітаємо вас, мужики, захисники, орли! Бажаємо ніколи не втрачати бійцівський дух і пильність, а втрачати лише голову від кохання, не піддаватися підступів ворогів і печалям, а піддатися лише жіночим спокусам і, головне, сьогодні в нерівній сутичці з зеленим змієм” залишитися переможцем.

***

Погуляти, захисник наш, на славу, на 23 Лютого від усього серця бажаю тобі я. Нехай шампанське рікою і сміх красунь заводний. Щоб в кишені гроші не закінчувались і веселощі тривало вічно. Бажаю тобі справжніх друзів, вірну дружину і повна відсутність невдач в житті.

***

З 23 лютого на вас, наші сильні половинки! Як би дівчата і жінки не намагалися входити в палаючі хати і зупиняти скачуть коней, все одно без чоловіків в житті не обійтися! Надійне плече і широка спина коханого – це найкращий захист. Будьте ж здорові і сильні, наші богатирі!

***

Від усієї душі вітаю наших чоловіків з 23 лютого! Нехай ви будете чудовими чоловіками, синами, батьками. Дякуємо вам за ваш нелегкий труд, за вашу самовідданість, жертовність. Ви робите наше життя яскравішим. Саме поруч з вами ми відчуваємо себе справжніми жінками.

***

Чисто по-чоловічому, 23 Лютого бажаю тобі, мій друг, бути настільки суворим щоб продавщиці тобі даром пиво в магазині віддавали. Будь настільки красивим, щоб дівчата самі до тебе додому приходили. Будь настільки фартовим, щоб гроші тобі прилипали не тільки до рук, але і до п’ят.

***

Ох, що ж тобі побажати в 23 Лютого, окаянний? Та щоб тобі щастя не поміщалося в двері, так щоб начальник шанував і поважав. Зірочок на погони. Та щоб тобі повно їжі в будинку було і сьогодні, і в будній день. Так щоб долари картатими сумками в шафу ховав. Зі святом!

***

З 23 лютого вітаю весь наш сильна стать! Нехай ваші родини завжди вас люблять, оточують турботою, теплом, повагою і ласкою. Всього вам і побільше. Наші дорогі чоловіки, ви особливий подарунок, посланий нам Богом з неба. Ми бажаємо вам завжди залишатися молодими. Бажаємо процвітання.

***

Це надсекретне привітання переслідує надважливу місію: привітати Тебе. Бажаємо, щоб самий мужній і безстрашний чоловік дізнався, що ми вважаємо його надійним захисником. Дуже дивно, що такому хороброму лицареві міс Всесвіт не обриває телефон. Чому вона не знає, що ти – кращий захисник Вітчизни.

***

Всім серцем вітаю з 23 лютого наших захисників і коханих чоловіків! Завдяки вам, наше життя стає схожий на свято. Тільки ви можете подарувати ніжність, турботу і доброту. Ви-наша опора і захист, ви наше щастя і радість. Ви даруєте життя, спонукаєте до творчості.

***

Вас, справжніх чоловіків, у яких в серцях живе відвага, доброта і любов, вітаємо з 23 лютого! Бажаємо, щоб зимові бурі ще більше загартовували характер, а душі нехай залишаються ніжними, люблячими і відкритими назустріч життєвих радощів!

***

Сьогодні твоє свято! Свято відважного і надійного захисника, зухвалого самця і бездоганного джентльмена. Бажаю, щоб тінь сумніву в твоїх численних достоїнствах нікого ніколи не відвідувала. Будь здоровий, продовжуй ощасливлювати всіх своєю присутністю!

***

Сьогодні я дякую всіх чоловіків, які роблять наш світ кращим. З 23 лютого, кохані наші! Нехай все у вас буде добре. Живіть в мирі та злагоді. Бог вас створив незвичайними, сильними. Ви покликані бути переможцями та захисниками. Бажаю вам виконувати в будь-яких обставинах життя своє призначення.

***

***

Прикольні поздоровлення з 23 лютого на телефон