Прикольний подарунок коханому хлопцеві на День Валентина

396

Що прикольного подарувати коханому хлопцеві на День Валентина. Не знаєте який зробити подарунок коханому хлопцеві на День Валентина. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
14 лютого — чудова дата, коли можна висловити свої щирі почуття другій половинці. В День святого Валентина прийнято дарувати подарунки. Важливо, щоб вони були оригінальними. Сучасна молодь не упустить можливості зробити прикольний сюрприз. Цим можна показати свою креативність і справжню любов до партнера. Необов’язково робити дорогі подарунки. Головне, вкласти в них необхідний сенс.

Бюджетні подарунки

Подаруйте коханому чекову книжку бажань. Для цього необхідно зробити невелику книжечку, де на кожному листочку написати приємні речі, які дістануться вашому чоловікові при пред’явленні «чека». Наприклад, еротичний танець, масаж, стриптиз, романтичну вечерю. Такий сюрприз не тільки доставить масу позитивних емоцій коханому, але і різноманітить відносини.

Романтичним сюрпризом буде баночка «100 причин моєї любові до тебе». В прозору ємність необхідно помістити загорнуті записки, в яких вказані достоїнства вашого чоловіка. Також це може бути 100 оригінальних зізнань у любові, які партнер буде читати кожен день.
Оформіть до Дня святого Валентина плакат, використовуючи для цього картки, шоколадні батончики Twix, Bounty, Mars, яскраві драже Skittles, яйце Kinder-surprise, соки «Добрий» і «Улюблений», чай «Міцний». Складіть оригінальний текст, використовуючи назви компонентів плаката.
Якщо робота і дозвілля вашого улюбленого з’єднані з комп’ютером, залиште йому записку або нагадування на робочому столі з проханням ввести в пошуковій системі комбінацію sqrt(cos(x))*cos(300x)+sqrt(abs(x))-0.7)*(4-x*x)^0.01, sqrt(6-x^2), -sqrt(6-x^2) from -4.5 to 4.5. Вийде графік сердечка – символ вашої любові.
Напередодні свята підготуйте багато валентинок. Вранці додайте їх по квартирі таким чином, щоб улюблений знаходив їх цілий день.
В еру науково-технічного прогресу оригінальним сюрпризом буде лист, відправлений по пошті. Якщо ви творча людина, то напишіть вірш. Якщо фантазії не вистачає, то можна запозичити визнання зі збірок відомих поетів.
Використовуючи ваші спільні фотографії і красиву романтичну музику, зробіть ролик про історію вашого кохання. Запишіть його на диск або інший носій і покажіть другій половинці. Можна помістити таке привітання на сторінці в соціальній мережі.
Задійте друзів для визнання в любові. Для цього сфотографуйте кожного з них з табличкою, що ви любите свого обранця. Потім зробіть фотоколаж або набір слайдів.

Оригінальні сюрпризи

Якщо ви вважаєте себе ревнивою, подаруйте коханій компактний детектор брехні. З цим приладом одним дотиком пальців ви будете підтверджувати ваші справжні почуття і не давати приводів для ревнощів.
Магніти з освідченнями в коханні на різних мовах не тільки прикрасять холодильник. Вони будуть нагадувати чоловікові про вашу любов.
Інтимним подарунком, який внесе різноманітність в сексуальне життя, стануть кубики для плотських утіх. На кістках вказані місця і пози для занять любов’ю. Дзвіночок Ring for sex підійде тим чоловікам, які воліють не говорити, а діяти. Чудовою річчю буде рольова гра «Паті на ліжку». У неї входять 240 карток із завданнями і предмети для сексуальних рольових ігор.
Календар любові — чудовий подарунок. У ньому кожен день потрібно відзначати любовним сердечком. Якщо він вдався – перете монеткою всі сердечко, були проблеми – його частина. Любовна карта подорожей стане стимулом для нових поїздок.

Корисні подарунки

Футболка з прикольним принтом або забавним написом – відмінний подарунок до Дня всіх закоханих. Ви не тільки потурбуєтесь про зовнішньому вигляді обранця, але і покажіть всю свою любов до нього. Можна зробити парні футболки. Притиснувшись один до одного, ви утворите серце.
Не менш цінний подарунок – чашка. Це предмет, яким часто користуються в побуті. Замовте друк спільної фотографії на гуртку. Оригінальна напис на ній теж буде доречною. Чашки-обнімашки подарують коханому багато позитивних емоцій. Будинок з ними стане затишним. На них неможливо дивитися без розчулення. Також можна купити коханому набір з двох чашок, що символізують ваші почуття.
Невелика подушка з визнанням в любові – яскравий і модний предмет в будинку. Вона прикрасить інтер’єр, стане в нагоді в далеких поїздках. Плед з спільними фотографіями зігріє улюбленого холодними вечорами.

Смачні подарунки

Коханому ласунці можна подарувати коробку з маленькими шоколадками або жуйками з серії “Love is”. З’їдаючи вміст, ваш чоловік буде читати невелику фразу про кохання. Непогано буде подарувати шоколадну камасутру або баночку з улюбленими цукерками хлопця «Солодкі прояви почуттів».
Порадувати обранця можна, якщо спекти йому торт, печиво, пряники з освідченнями в коханні. У продажу зараз є спеціально вирощені яблука, на яких є напис «Я тебе люблю».
Подаруйте коханому відмінний настрій, вибравши прикольний подарунок. Він добре запам’ятається, а ваші почуття стануть міцнішими.

***

Привітання на День Валентина

***

Прикольні привітання з Днем Валентина на телефон