Прикольний подарунок колезі на Новий Рік 2018 Собаки

691

Що прикольного подарувати колезі на Новий 2018 Рік Собаки. Не знаєте, який подарунок зробити колезі на Новий 2018 Рік Собаки. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Якщо на 8 Березня прийнято вітати лише жінок, а на 23 Лютого – чоловіків, то Новий Рік відноситься до тих свят, коли вітати можна абсолютно всіх, в тому числі і малознайомих людей. Більше того, робити це можна як у переддень свята, так і через кілька днів після настання нового року. Але якщо одних людей можна привітати на словах, то для інших необхідно шукати новорічні подарунки. Тому не дивно, що напередодні свята багато людей вибирають подарунки не лише для своїх рідних і близьких, але і підшукують прикольні подарунки колегам на Новий Рік.

Статуетка у вигляді Собаки

По-справжньому прикольним подарунком для колеги на Новий 2018 Рік буде забавна статуетка у вигляді Собаки. Ця статуетка прикрасить робочий стіл вашого колеги, і завжди буде нагадувати їй про вас, навіть якщо ви вийдете з цієї роботи. Такий сувенір символізується з роком Собаки і є ідеальним пам’ятним подарунком для колеги.

Набір носових хусток

Чоловікові колезі на Новий Рік можна піднести подарунковий набір носових хусток. Не потрібно розглядати цей подарунок як розіграш і натяк на те, що у чоловіка постійно закладений ніс. Справа в тому, що сотні років носовичок є обов’язковим аксесуаром для будь-якого поважаючого себе чоловіка.

Прикольні канцелярське приладдя

Без канцелярського приладдя не обійтися ні на одній роботі, адже навіть в шахті люди ведуть записи в блокноти, що вже говорити про офіси. Тому колегам на Новий Рік можна сміливо піднести прикольні канцелярське приладдя, наприклад, ручки незвичайної форми.

Квитки в кіно

Якщо ви хочете порадувати весь робочий колектив, то можете піднести для всіх квитки у кіно на будь-блокбастер або комедію. Напевно не у всіх вийде піти з колегами в кіно, але можете бути впевнені, що такий новорічний подарунок сподобається кожному співробітнику фірми. Такий подарунок може згуртувати весь робочий колектив, так що цю ідею можуть взяти на озброєння начальники, які хочуть добитися більшого взаєморозуміння між своїми підлеглими.

Прикольна гуртка

Невід’ємним атрибутом будь-якого офісного співробітника і людини є чашка кави або чаю на столі. Ці напої допомагають людям підбадьоритися і сконцентруватися на своїй роботі. Тому не дивно, що керівники багатьох фірм встановлюють в офісі кавоварки для своїх працівників. Відштовхуючись від такої любові офісних працівників до міцних напоїв, ви можете подарувати колезі на Новий Рік прикольну кухоль з незвичайним дизайном.

Гамак для ніг

Якщо ви працюєте в офісі і хочете порадувати свого колегу прикольним подарунком на Новий 2018 Рік, то ви можете придбати для нього оригінальний гамак для ніг, який можна прикріпити до офісного столу. Такі аксесуари з’явилися зовсім недавно, так що ваші колеги можуть про них і не знати. Тому вам напевно вдасться здивувати людину таким гамаком.

Книга по вашій професії

Якщо ви хочете щоб ваш подарунок колезі на Новий 2018 Рік був не тільки прикольним, але і корисним, то в цьому випадку ідеальним подарунком стане книга по вашій професії. Так, якщо ви працюєте в рекламу, то ви можете подарувати колезі книгу Девіда Огілві.

Шарж з фото

Якщо у вас з колегою дружні стосунки, то на Новий 2018 Рік ви можете піднести йому шарж, виконаний по фотографії. Але перед тим як робити такий подарунок, необхідно переконатися в почутті гумору колеги, так як деяких людей можуть образити навіть нешкідливі шаржі.

Оригінальні настільні годинники

Хтось може подумати, що в годиннику немає нічого прикольного, і таким подарунком нікого не здивуєш. Але якщо підійти до вибору годин серйозно, то можна знайти дійсно цікаві моделі, які будуть радувати око колеги на робочому місці.

Колиска Ньютона

На будь-якій роботі можуть виникати стресові ситуації, з якими необхідно боротися на початковому етапі, щоб вони не могли перерости у психічні розлади. Тому ідеальним подарунком для колеги на Новий Рік може стати Колиска Ньютона, яка давно стала одним з найбільш поширених аксесуарів для зняття стресу.

Маятник Фуко

Якщо ви хочете подарувати колезі більш прикольний аксесуар для зняття стресу, то ви можете вручити йому сувенірний маятник Фуко, який ідеально підходить для психологічного розвантаження.

Флешка у вигляді Собаки

Часом без USB-флешки на роботі не обійтися. Тому можна зробити одночасно корисний і прикольний подарунок своєму колезі, вручивши йому флешку з оригінальним дизайном. Щоб подарунок асоціювався з Новим 2018 Роком, вибір можна зробити на користь флешки у вигляді Собаки.

USB-підігрівач

Такий сучасний гаджет буде чудовим подарунком для офісного співробітника. Так що якщо ви хочете здивувати колегу, то можете подарувати йому USB-підігрівач для чашки.

USB-пилосос

Ну а якщо ви хочете зробити ще більш прикольний подарунок колезі на Новий 2018 Рік, то у вас є можливість придбати для нього USB-пилосос для клавіатури. Такий презент точно здивує колегу.

***

Вітання на Новий Рік

***

Жартівливі розіграші на телефон