Прикольний подарунок на 1 квітня

546

Що прикольного подарувати на 1 квітня. Не знаєте, який подарунок зробити на 1 квітня. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
За сформованою роками традиції, 1 квітня є днем сміху та розіграшів. Також його ще іноді називають «Днем дурня». І кожному хочеться в цей день здивувати всіх своєю креативністю і не виявитися тим самим «дурнем».
Пропонуємо вам кілька варіантів оригінальних розіграшів.

1. Розіграш секретарки.

Офісний розіграш, цільова аудиторія якого наївні недосвідчені секретарки. Необхідно серйозним голосом зателефонувати на телефон і грубим голосом сказати про те, що це дзвінок з телефонної станції і найближчим часом по проводах піде гарячий пар, у зв’язку з цим терміново необхідно обмотати всі трубки в офісі тканиною, щоб уникнути опіків. Далі залишається тільки насолоджуватися тим, як довірлива співробітниця з переляканим виглядом бігає по офісу і обмотує телефони.
Ще один варіант полягає в тому, що ви телефонуєте на телефон секретарки і повідомляєте, що це дзвінок з телефонної станції, повідомляєте, що на лінії ведуться роботи і просите в найближчі 10 хвилин не розмовляти по телефону, т. к. майстра може вдарити струмом. Через 10 хвилин телефонуйте за тим же номером, а коли піднімається трубка, починаєте голосно кричати.

2. Туалет.

Простий, але в теж час оригінальний розіграш. У великому офісі, з безліччю відвідувачів на двері вішаєте табличку «Туалет». А далі спостерігаєте за реакцією приголомшених відвідувачів, які зовсім не очікували побачити перед собою людей, що сидять за комп’ютером. Також можна уявити собі реакцію працівників, до яких час від часу заходять і виходять люди з здивованими очима.

3. Мисливці.

Для даного розіграшу необхідні абсолютно розкуті люди. Один з них, тримаючи руки над головою, буде бігти повз зупинки громадського транспорту з криком: «Я – лось!». Через деякий час в тому ж місці повинна пробігти натовп з іграшковими пістолетами та рушницями, паралельно питаючи у перехожих: «Де лось?».

4. Розбита машина.

Якщо ви хочете розіграти чоловіка, візьміть ключі від машини і їдьте в якийсь торговий центр, попередньо подговорите всіх його друзів. Один з них, повинен з вашого номера подзвонити, і грубим голосом, матюкаючись, повідомити, що ви розбили його машину. Також абонент повинен сказати, що якщо через годину ваш чоловік не привезе якусь суму за шкоду, ви можете постраждати. По приїзду можете разом посміятися над ситуацією і подякувати чоловіка за те, що не кинув вас у біді. Важливо, щоб під час вашого дзвінка поруч з ним знаходився чоловік, який буде контролювати його дії, інакше ваш чоловік може звернутися в поліцію або зробити ще якийсь необдуманий вчинок.

5. Метро.

Компанії з кількох людей необхідно зайти у вагон метро. Через деякий час один з них, робить вигляд, що натискає на кнопку для розмови з машиністом і вимовляє: «Фанту і картоплю фрі». Коли поїзд зупиниться на іншій станції, у нього має увійти чоловік, з «замовленням» і голосно запитати: «Хто хотів фанту і картоплю фрі?». Пасажир швидко розплачується і продовжує рух, а «співробітник громадського харчування» повинен швидко вийти на цій же станції. Далі пасажир знову підходить до кнопки і вимовляє: «До кінцевої, не зупиняючись». Після цього спостерігайте за виразом облич інших пасажирів.

6. Кабачкова ікра.

Даний розіграш можна зробити в поході. Зупинившись на невеликий привал, забігаєте на 300-400 метро на шляху прямування вашого маршруту. Пред’являєте на землю банку кабачкової ікри і раскидываете поруч клаптики туалетного паперу. Коли всі учасники походу продовжують рух і стикаються зі зробленої вами купою і обережно переступають її, ви витягуєте ложку і з криком: «О, ще свіже» приступаєте до трапези. На обличчях усіх присутніх побачите невимовний «захват».

7. Розіграш з ниткою.

Берете один моток ниток. Надягаєте піджак і прикріплюєте нитки зсередини, кінчик нитки виводите назовні. Підходьте до «жертви» і просите зняти нитку з піджака, бажано, щоб «жертва» розіграшу була оточена людьми. Спостерігаєте за здивованим обличчям людини.8. Вибачте, ви хто? Якщо ви давно хотіли замінити вхідні двері, то це просто необхідно зробити саме першого квітня. Поміняйте двері до приходу вашої дружини з роботи і запросіть якогось незнайомого їй чоловіка. Коли ваша дружина повернеться з роботи і не зможе відкрити двері своїми ключами, вона почне дзвонити у дзвінок. Двері їй повинен відкрити незнайомець і повідомити, що ви продали йому цю квартиру, у доказ необхідно надати які-небудь заздалегідь роздруковані документи. Не забудьте вимкнути свій мобільний телефон, так як перше що зробить в даній ситуації ваша дружина – це подзвонить вам.

8. Гроші поштою.

Якщо ваш колега погано розбирається в комп’ютерах, покладіть в його дисковод 20 доларів. Також попросіть кого-небудь заздалегідь надіслати вам на пошту повідомлення про те, що вам передані кошти. Далі підходите і починаєте розповідати співробітникові про переваги електронної пошти і раптом згадуєте, що вам повинен був прийти переклад. Заходьте на пошту, читаєте при ньому відправлене заздалегідь повідомлення і дістаєте з дисководу купюру.

***

Привітання на: 1 квітня

***

Прикольні поздоровлення з 1 квітня на телефон