Прикольний подарунок на День Студента

541

Що прикольного подарувати на День Студента. Не знаєте який зробити подарунок на День Студента. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
>Є такі люди, для яких головну роль в подарунках грає їх креативність та оригінальність. Велика частина таких людей знаходиться серед студентів. Саме вони люблять отримувати в подарунок самі незвичайні і цікаві речі. Тому не дивно, що таким великим попитом користуються прикольні подарунки на День Студента, до вибору яких потрібно підійти з усією відповідальністю.

Настільна гра

Більшість людей половину свого студентського життя проводять, розважаючись з однокурсниками та друзями. В цьому немає нічого поганого, але це дійсно так. Тому прикольним подарунком для людини на День Студента стане будь-яка популярна настільна гра. Перевагу краще віддати тим іграм, які зараз грає молодь. Ідеальним вибором стане настільна гра «Мафія».

Прикольний будильник

Цей подарунок буде корисний для кожного студента, адже він допоможе їм уникнути запізнень на пари. Зараз можна підшукати дійсно незвичайні моделі будильників, які можуть стати окрасою будь-якого інтер’єру. Воістину прикольним подарунком на День Студента буде будильник з пропелером, який під час дзвінка відлітає. Сам будильник не перестає дзвеніти, поки пропелер не буде встановлено на колишнє місце. Такий будильник допоможе студенту прокинутися навіть після гучної вечірки.

Прикольні навушники

Для студентів музика є невід’ємною частиною життя. Так що навушники можуть стати ідеальним подарунком для них. При виборі такого подарунка, потрібно доглянути небудь по-справжньому якісні навушники, вартість яких може бути вкрай високою, або прикольні моделі з оригінальним дизайном.

Флешка з прикольним дизайном

Під час навчання в інституті людині не обійтися без флешки, яка значно спрощує процес зберігання лекцій і всіляких матеріалів. З винаходом USB-флеш-накопичувача життя студентів стала значно простіше. Тому флешка є ідеальним подарунком для них. Однак якщо ви захочете зробити такий подарунок, то вам потрібно буде придбати не звичайний USB-накопичувач, а флешку з забавним дизайном.

Зовнішній акумулятор

Багато студентів на нудних парах не слухають лектора, а грають на своєму смартфоні або сидять з його допомогою в соціальних мережах. Тому до кінця навчального дня смартфон студента може повністю розрядитися. Уникнути цього допоможе зовнішній акумулятор, який стане ідеальним подарунком для людини на День Студента. Ну а щоб зробити презент більш забавним і смішним, можна підібрати для винуватця торжества зовнішній акумулятор з оригінальним дизайном, наприклад, виконаний у вигляді каменю.

Прикольний чохол для телефону

Практично кожного студента хвилює те, як виглядає його телефон. І це не дивно, адже однокурсники досить часто оцінюють один одного по всіляких аксесуарів, в тому числі і по телефону. Однак вони оцінюють телефони не за технічними характеристиками, а за їх зовнішнім виглядом. Тому багато студентів перетворюють свої телефони з допомогою прикольних чохлів, які і можуть стати відмінним подарунком на Тетянин день.

Каска з підставкою під банки

Одним з популярних прикольних подарунків для молоді вже кілька років є каска з трубочками і підставками під банки. Такий аксесуар можна сміливо дарувати студенту на його свято.

Кам’яні кубики для охолодження напоїв

Студентські роки – це не лише лекції та іспити, але і гучні і веселі вечірки. Тому молодим людям, які навчаються у вищих навчальних закладах, можна дарувати не тільки речі для навчання, але і всілякі сувеніри для вечірок. Ідеальним подарунком у цьому випадку стане набір кам’яних кубиків для охолодження напоїв. Така річ буде вкрай корисна на будь-якій студентській вечірці.

Іменна зошит

Багато студентів використовують одну зошит для декількох предметів. Роблять вони це не в цілях економії, а щоб не носити з собою багато речей на лекції. Якщо ваша знайомий студент, якого ви хочете привітати, чинить так само, то ви можете піднести йому хорошу загальну зошит з його іменем і прізвищем. Виготовлення такою прикольною зошити ви можете замовити в інтернеті.

Кумедний магніт для холодильника

Якщо студент живе в гуртожитку з загальною кухнею і холодильник, то велика ймовірність того, що у них в блоці є традиція прикрашати холодильник всілякими магнітами. У цьому випадку людині на День Студента можна піднести дійсно прикольний магніт. Але навіть якщо у гуртожитку, в якому живе близька вам людина, немає ніякої традиції, пов’язаної з магнітами для холодильників, то такий сувенір може стати хорошим символічним подарунком. Однак вибір варто робити на користь лише дійсно оригінальних і прикольних магнітів.

Настільна лампа з незвичайним дизайном

Практично кожному студенту рано чи пізно доведеться посидіти вночі за конспектами або роботою над курсовими. Для цього йому знадобиться хороша настільна лампа, яка зробить процес навчання більш комфортним. Але якщо вам не хочеться дарувати банальний світильник, то ви можете підшукати для студента дійсно прикольну настільну лампу з оригінальним дизайном. Шукати незвичайні настільні лампи краще в інтернеті, так як тут представлений дійсно великий вибір цікавих моделей.

***

Привітання на День Студента

***

Прикольні привітання з днем студента на телефон