Прикольний подарунок на Масляну

668

Що прикольного подарувати на Масницю. Не знаєте, який подарунок зробити на Масницю. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Свято Масляна – це цілих 7 днів перед початком Великого посту, з нею асоціюють проводи зими. Адже з цих пір зима починає повільно йти, а неї місце урочисто і чинно заступає весна. Це все супроводжується народними гуляннями і поїданням млинців, а люди один одному дарують подарунки.

Що подарувати на масляну?

Млинці у цей день з різними начинками: і з ікрою, і з повидлом, і з грибами. Щоб про це свято пам’ять залишилася до наступного року, подаруйте сувенір – магнітик на холодильник на млинцеву тему. Найчастіше у продажу можна зустріти млинці з ікрою у формі магніту.

У цей день багато один одному дарують посуд: це і дерев’яні ложки, і кришталеві вази, і солом’яні тарілки для хліба, і срібні чарки, блюдця. Посуд призначена для традиційних страв, якими звикли розговлятися перед строгим постом.

Протягом тижня оригінальним подарунком вважаються і смачні частування. В цей час на ярмарках греблю гати медяників, калачів, лебедів з безе, льодяникові замки. Чим вже не подарунки? Ви можете самі приготувати що-то не просто смачна, а ще й оригінальне і відправитися з таким щедрим подарунком в гості, будьте впевнені, вас там зустрінуть на «ура!».

Все ж, найбільш цікавим подарунком у ці дні звикли вважати деталі карнавальних одягу: це і барвисті капелюхи, прикрашені намистинками і пір’ям, і плащі, і пряжі на довгі чоботи, і маски. Не можна обійтися й без ковпаків, вух, носів, усов – атрибутів російських скоморохів, і дудки, а також будь-які інші костюми, в які вбираються не тільки в Росії, а ще й в інших країнах світу під час карнавалу. Якщо на пошиття такого оригінального костюма немає часу – не біда. Обійтися можна будь-якими карнавальними сувенірами. Приміром, відмінно в домашній інтер’єр впишуться забавні маріонетки, стінку і полицю шафи прикрасять маски з порцеляни або пап’є-маше.

Ляльки, одягнені в костюми П’єро, Арлекіно – гармонійно займе місце у вільному отворі стіни або прикрасить комп’ютерний столик. Дітям буде цікаво побавитися з ганебною трубою, калейдоскопом. Дамам можна подарувати маленьку сумочку з бісеру, коробочки для прикрас з оксамиту, пудреницю з самоцвіту. Такі речі допоможуть додати карнавальний настрій у повсякденне життя, а значить, стануть відмінним подарунком на Масницю.

Оригінально виглядатимуть валянки, які можна повісити на вхідних дверях. Лялька-оберіг підходить для подарунка саме в ці дні, а також: фігурки з ниток, порцелянові сільнички у вигляді овечок, грілку у формі матрьошки, букети з цукерок – все це можна зробити своїми руками, такий подарунок буде вдвічі приємніше отримати.

У ці дні подарувати або отримати в подарунок можна і іконки, грілки на чайник у формі ляльки, красиву шаль, підсвічник, лляна скатертина, рушник, прихватки. Перераховувати можна довго, при виборі подарунка керуйтеся своїми уподобаннями, ну і, звичайно ж, тематикою свята.

Понеділок

Це день зустрічі, тому завжди спалюють опудало і дарують один одному солом’яну ляльку.

Вівторок

День заигрыша. З вівторка починаються розваги з переодяганням. Найкращий подарунок – маскарадна лялька.

Середа

У середу один одного пригощають смаколиками, адже день називається – ласунка.

Четвер

Середина святкування – даруй, що хочеш.

П’ятниця

В цей день теща пригощає зятя млинцями, тому, до речі буде магнітик на холодильник. Зять, в свою чергу, приходив з сувенірами. Подарунки були просто для знака уваги.

Субота

У суботу зовиці ходять один до одного на частування. Актуальною буде, приміром, красива шаль. Тут фантазія безмежна. Вважалося, що дівчата знають один одного, а відповідно обізнані і про захоплення та вподобання, тому дарувати знають що.

Прощена неділя

В останній день веселого і розгульного свята настав час пробачити один одному минулі образи і подарувати одне одному подарунки. Їх тематика може бути не пов’язаною з релігійної, вони можуть бути і світського характеру. Наприклад, ювелірні вироби, а це і медальйони з іменами, і сердечка з металу з фотографією, малесенькі фігурки у вигляді знаку Зодіаку.

Хорошим подарунком-примиренням вийдуть браслети з срібла або золота, камінчик під знак Зодіаку. Якщо той, з ким ви тільки що помирилися, відправляється в морську подорож, актуальним буде фігурка дельфінчика, ключик щастя, якір. В цей день актуально буде подарувати записні книжки, скляночки, фляжки. Всю тижня ми один до одного їздили в гості, а зараз варто задуматися і подарувати щось насущне.

Під кінець масляної за традицією спалюють опудало, що символізує зиму, в цей день прийнято розпалювати великий і яскравий багаття. Дарувати варто свічники, щоб таким чином спалити все, що залишилося від зимових завірюх і приготуватися до весни. Ті, хто любить рослини, в цей день сміливо можуть подарувати горщики з квітами, вази для цибулин для вигону рослин, які з’являються навесні.

***

Привітання на: Масляну

***

Прикольні привітання з масляницею на телефон