Регестрацыя шлюбу з іноземцем протягом 24 години

12-8-2019

Регестрацыя брака с иностранцем в течении 24 часа
Шлюб — соціально схвалена і законно закріплена форма відносин між чоловіком і жінкою, яка визначає їхні обов’язки і права один одного і дітей.

Індивідуальний підхід до кожної ситуації.
Позбавимо від очікування в чергах, формалізму та інших складнощів.
Гарантія позитивного вирішення вашого питання 100%. Також це стосується, якщо подружжя є іноземцями.
Всі документи, видані за кордоном, повинні бути правильно оформлені у відповідності з міжнародними правилами. Документи, видані в країнах Гаазької конвенції, повинні бути апостильована. Компанія  https://ustgroup.com.ua  пропонує висококваліфіковану підготовку документів для термінового укладення шлюбу. Однак на процедуру реєстрації шлюбу повинні прибути обоє молодят. Тобто на самій розпису необхідна особиста присутність нареченого та нареченої. Оформити фіктивний шлюб або просто отримати свідоцтво про шлюб без реєстрації. Якщо ви плануєте укласти формальний шлюб (фіктивний), то для цього немає ніяких перешкод. Досить знайти пару і розписатися у звичайному порядку. Якщо ви вирішили просто купити свідоцтво про шлюб (без офіційної реєстрації), таке зробити не можна. Ви можете пройти реєстрацію шлюбу за прискореною процедурою за 1 день з моменту подання заяви, якщо є необхідність. Є послуга, яка дозволяє онлайн записатися в е – черга.

Але в самому Загсі немає системи, яка відображає час реєстрації електронного запису. Може виникнути жива черга, тому приготуйтеся почекати. Що б зареєструвати шлюб протягом одного дня необхідно вагомі підстави. Іноземний громадянин повинен мати паспорт з відміткою про легальному перетину кордону. Також від іноземця потрібні документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо така подія мала місце. Які документи потрібні для вступу в шлюб з іноземцем. Процедура відбувається в два етапи. Перший етап — подача заяви та оплата квитанцій, другий – сама розпис. Якщо партнери не оформили передчасний розлучення перед реєстрацією нового шлюбу. Переслідування особистих інтересів і фіктивні шлюби не є дійсними. Щоб визнати шлюб фіктивним, має відбутися судове засідання. Якщо один з членів шлюбу тяжко хворий і це загрожує життю другого з подружжя або їх майбутнім дітям.