Що таке рерайтинг? Як зробити якісний рерайт тексту?

824

Що таке рерайт і як його робити? Термін — «рерайтінг» походить від аналогічного англійського слова. По-англійськи — rewriting — доопрацювання тексту, адаптація. Рерайт передбачає створення унікальних статей на основі вже наявних. Пошукові системи, такі як: Google, Яндекс та інші, в першу чергу виявляють сайти, які наповнені якісним рерайтом і сприймають цей матеріал як унікальний.

Унікальний текст дуже важливий для просування сайтів в пошукових системах. Як зробити якісний рерайт тексту? Один із способів, це підбирати слова ідентичні за змістом, тут вам допоможе словник синонімів. Також існує чимало спеціальних програм-синонимайзеров, що працюють в режимі онлайн.

Одна з таких програм представлена на сайті seogenerator.ru. Там у верхнє вікно потрібно ввести оригінальний текст і натиснути кнопку: «обробити». Практично відразу в нижньому вікні з’являється результат. Як правило, такий повністю автоматичний рерайтінг є досить низькоякісним. Ви зможете самі переконатися, що текст на виході буває позбавленим сенсу і його доводиться досить глибоко редагувати.

Використовуючи синоніми, використовуйте їх вдумливо, позбавляючись від всіх ввідних пропозицій і замінюйте їх своїми словами. Також можна розбивати великі пропозиції на маленькі, а з маленьких пропозицій становити одне велике. Крім того, змінюйте порядок слів, якщо є скорочення, то можна їх розшифровувати, а якісь інші складні слова — навпаки, замінити абревіатурою. Після завершення переробки тексту, вихідний результат треба перевірити на спеціальному сайті, який перевірить унікальність вашого контенту. Дуже непогано справляється з цим завданням онлайн сервіс text.ru. Крім перевірки на плагіат, там проводиться перевірка орфографії тексту і SEO-аналіз.

Якщо оригінальний матеріал був скопійований з якого-небудь ресурсу і ви недостатньо добре потрудилися над редагуванням, тоді сервіс по вивченню унікальності текстів знайде безліч збігів у вашому остаточному тексті. Існують як онлайн, так і десктопні версії, які можна завантажити на свій комп’ютер і користуватися ними для перевірки.

Попередня перевірка тексту просто необхідна для повної впевненості в якості і оригінальності продаваного матеріалу. Безліч рерайтерів пропонують свої послуги за допомогою спеціалізованих бірж статей, здебільшого коротких і тезових. Подібна робота є прекрасним доповненням до основного заробітку копірайтера.