Скільки заробляє дмитро масленников на ютубі

194

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо вам, скільки заробляє популярний російський youtube-блогер дмитро масленніков. Ви дізнаєтеся щорічний і щомісячний дохід ютубера.

Хто такий діма масленников і на чому він заробляє

Діма масленников – автор одного з найпопулярніших ютуб-блогів в рунеті. На своєму каналі він публікує переважно розважальний контент: лайфхаки і екстремальні зйомки. Велику популярність отримав його проект ” полювання за привидами», в якому блогер відвідує лякаючі і загадкові місця, наприклад, проводить ніч в покинутій лікарні.

У 2020 році у нього з’явилася нова рубрика «екстремальні хованки» – екстрим-челендж, в якому беруть участь кілька людей. Гра також проводиться в незвичайному місці, наприклад, в бункері, замку, парку атракціонів і т. Д.

статистика каналу на поточний момент:

  • кількість відео-319.
  • передплатники-8,53 мільйона.
  • перегляди-понад 1,1 мільярда.

Ютуб-блог діми масленникова входить в російськомовний топ-50 по передплатникам. Він користується популярністю не тільки у користувачів, але і у великих рекламодавців. Наприклад, на каналі зустрічаються рекламні інтеграції yandex, samsung, sony, honor і ін.

в інтернеті є наступна інформація про розцінки на рекламу:

  • 30-секундний преролл (ролик до відео) на youtube – 100 000 рублів.
  • повноцінна рекламна інтеграція в сюжет – від 250 000 рублів.
  • рекомендована вартість поста в instagram-приблизно 350 000 рублів (за версією порталу adinblog).

У 2019 році російське дослідницьке агентство блогерів склало власний список найуспішніших російськомовних ютуберів. У цьому рейтингу діма масленников займає 6 сходинку з річним доходом в 27 мільйонів рублів.

Скільки грошей приносить канал на ютубі

У змі немає достовірної інформації про заробіток блогера на рекламних інтеграціях. Але на спеціальних онлайн-сервісах статистики можна подивитися, скільки заробляє діма масленников на партнерській програмі ютуба.

За версією сайту socialblade, мінімальний прибуток каналу за останній рік склав приблизно 67,7 тисяч доларів, тобто майже 5,3 мільйона рублів. Портал whatstat оцінює дохід аккаунта з березня 2014 р. По сьогоднішній день приблизно в 415 тис. Дол. (понад 32 млн руб.).

рекомендуємо прочитати: скільки заробляють на ютубі-доходи блогерів в місяць.

Заробіток дмитра масленникова в місяць

Щоб порахувати щомісячний дохід відеоблогера, розділимо його річний заробіток (беремо 5 млн р.) на 12 місяців. Виходить, що діма масленников заробляє близько 417 тисяч рублів на місяць. Приблизний прибуток каналу від партнерської програми ютуба – від 7,6 до 9,5 тисяч доларів, тобто від 600 до 740 тис. Руб., за оцінкою онлайн-сервісу whatstat.