SMS-розсилки для бізнесу

1-20-2020
Картинки по запросу Чому SMS-розсилка так ефективна



Власників мобільних телефонів стає все більше. А це означає, що паралельно збільшується кількість потенційних споживачів ваших товарів або послуг. Хочете розширювати клієнтську базу, підвищувати продажу і репутацію своєї компанії. Тоді варто скористатися таким інструментом реклами, як масова розсилка СМС. Вона дозволяє в стислі терміни і ефективно домагатися поставлених бізнес – завдань. НОВІ КЛІЄНТИ ЧЕРЕЗ SMS РОЗСИЛКУ ВІД  https://mobizon.ua/bulk-sms  Ваші повідомлення прийдуть користувачам, готовим отримувати Вашу інформацію.

Масова СМС – розсилка повідомлень підходить для будь-яких напрямків бізнесу. Власники торгових підприємств можуть повідомляти покупців про знижки, надходження нових товарів або спеціальні пропозиції. Банківські установи отримають свою користь від СМС – розсилки. Вони зможуть повідомляти клієнтам про стан карти, зроблених операціях, події і т. Для інтернет – магазину актуально оповіщення про виконання доставки замовлення. Сервіс застосовується і в інших областях.
Універсальність – далеко не ключова перевага масової розсилки повідомлень через інтернет.
СМС – розсилки стрімко набирають популярність, оскільки мають ефективність приблизно на 20% вище в порівнянні з традиційними методами реклами.
Сервіс  допомагає власникам бізнесу виконувати масову розсилку повідомлень цільовим клієнта.

При всьому цьому на цифровому каналі ціна за повідомлення в 2, 5 рази нижче, ніж на прямому операторському підключенні.
Залишок коштів на балансі зберігається. Крім того, немає ніяких додаткових платежів в особистому кабінеті. У першому випадку можливий таргетинг по категорії інтересів, підлозі, геолокаціі і т. Розсилка СМС по своїй базі коштує дешевше. У особистому кабінеті кожного клієнта є інформація за результатами розсилки. Її можна завантажити у форматі CSV для подальшої роботи. Повідомлення отримують тільки ті клієнти, які дають свою угоду на розсилку.
Хочете випробувати можливості сервісу вже зараз. На ваш рахунок автоматично надходить 50 рублів, які можна витратити для пробної відправки повідомлень абонентам.
Вартість одного повідомлення залежить від загальної суми бюджету. Чим він більше, тим дешевше вам обходяться послуги СМС – розсилки.
Звертайтеся до нас, щоб замовити ефективну розсилку СМС за наявною або сторонньої базі вже зараз.