У якому випадку шлюб вважається недійсним.

4-27-2018

У якому випадку шлюб вважається недійсним.
Умови укладення шлюбу містяться в Сімейному кодексі РФ. Вони встановлюють, що шлюб може бути зареєстрований тільки між чоловіком і жінкою, які досягли шлюбного віку і при цьому прийняли добровільне рішення про вступ в союз. Корисливий умисел при реєстрації підробленого шлюбу може виходити як від одного, так і обох подружжя. У разі визнання суддею фіктивності шлюбних правовідносин або факту приховання венеричної хвороби чи ВІЛ-інфекції, шлюб буде недійсним з моменту його реєстрації. Умови укладення шлюбу містяться в Сімейному кодексі РФ. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://wwwomen.com.ua/viznannya-shlyubu-nedijsnim/.
Такі норми необхідні для забезпечення міцності і стабільності шлюбного союзу. Більше того, дотримання встановлених законом правил буде свідчити про легітимність зареєстрованого шлюбу. Взаємність і добровільність укладення шлюбу передбачає прийняття партнерами усвідомленого і вільного рішення, продиктованого щирими почуттями один до одного. У випадку, якщо між партнерами немає добровільної згоди, то присутність таких обставин іменується пороком волі. Законодавством дозволяється укладати шлюбний союз з моменту настання повноліття (вісімнадцяти років).
При наявності пом’якшувальної обставини (наприклад, вагітність), союз, з дозволу муніципальної влади, може реєструватися і до моменту досягнення партнерами вісімнадцяти років. Виходячи з цього, шлюб може бути укладений між особами (особою), яким тільки за шістнадцять років, а в особливих умовах навіть між чотирнадцятирічними громадянами. Громадянка Блінкова Е. Н. і Севастьянов Р. Н. 14 СК РФ). 9 СК РФ).