В яких цілях застосовують наркотичні рослини.

10-19-2018

В яких цілях застосовують наркотичні рослини.

nnabis) – однорічна лубоволокнистое рослина сімейства конопльових. Листя мають зазубрений вид по краях. Є чоловічі і жіночі рослини, які розрізняються між собою за будовою, біологічного складу та господарським цілям. Бувають також гермафродитні види конопель. Плоди конопля має у вигляді округло – довгастих горішків з жорсткою оболонкою і м’яким поживним складом. Росте конопля в помірному кліматі на будь-яких грунтах. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі godzilla weed.
Входять до складу конопель психоактивних речовин (канабіноїдів), її використовують в якості основної сировини для виготовлення марихуани і гашишу. Марихуану виготовляють з трави рослини( без коріння). Гашиш – з субстанції квітів і сверхушек листя. В основному курять коноплю або в чистому вигляді, або змішуючи з тютюном. Виробництво препаратів з конопель обмежені або заборонені майже у всіх країнах. Єдина конвенція ООН включила це рослина в список нарковмісних рослин та зобов’язала уряду здійснювати суворий контроль над їх вирощуванням.
У роді канабіс поділяються 3 види конопель: індійську, посівну і бур’янисту. В харчових, лікарських, господарських цілях, а також в якості наркотичних засобів використовуються два перших види конопель: індійську і посівну. Коноплями годують домашніх птахів, з неї роблять високосортну глянцевий папір, формують волокнисті плити для будівництва, виготовляють ліки і наркотики. Індійська конопля росте в жарких країнах( Пакистан, Афганістан) і містить найбільшу кількість п’янких речовин.